Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Квітень 2020 (10)
Березень 2020 (84)
Лютий 2020 (23)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (31)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 03.03.2020
 • 03-03-2020, 13:44
 • 38
 • 0

U-Report

Зустріч з координаторами проєкту


  U-Report

 

   20 лютого в коледжі в навчальному корпусі №2 відбулася зустріч з координаторами «U-Report», презентували міжнародний проєкт Дитячого фонду ООН «U-Report» та які вивчали думки молоді.

   До презентації долучились студенти спеціальності ОМДМР,  спеціалізацій ВТЗ, КФВ та Рада студентського самоврядування коледжу (голова Войткова Є.).

   Ідея проєкту «Твоя думка важлива» зацікавила присутніх і вони майже одноголосно долучились до нього.

   Фотозвіт - Будзан Р. (гр. 47)

U-Report U-Report

U-Report U-Report

U-Report U-Report

U-Report U-Report

U-Report U-Report

 

 

 • 03-03-2020, 13:34
 • 50
 • 0

Лабіринти душі

Виставка творчих робіт


Лабіринти душі

  

      26 лютого міська виставкова зала буяла різнобарвною  кольоровою гамою дипломних, курсових та практичних робіт, виконаних студентами коледжу, спеціальності ДПМ, ОМДМР.

    Виставка «Лабіринти душі» повела своїх шанувальників у світ уяви та фантазії, професійного вирішення тематики, віртуозного виконання їх в різних техніках та глибокого  авторського осмислення юних, креативних, настирливих творців прекрасного.

    Саме на цьому зосередив свій виступ директор коледжу Нижник С. В., висловивши подяку студентам-учасникам виставки та викладачам, їх творчим натхненникам: Павлюку О. Ф., Луцю С. В., Дубіньскій О. В., Горній Л. А., Майгур Т. В., Желіховській М. В.

    Власними враженнями від побаченого поділилась з поціновувачами мистецтва ведуча відкриття виставки - Ковальчук А. М., завідувачка художнім відділом історичного музею-заповідника.

    Латюк Н. І., методист коледжу провела екскурс творчо-мистецьких доробків учасників виставки, зосередивши увагу на дипломних роботах випускників 2019 року, їх тематиці та техніках виконання, зокрема:

  - «Яблука з дідового саду» - техніка: художня обробка шкіри, автор Софія Хома;

  - «Світ підсвідомості – світ поезії» техніка: артнитка, автор Діана Королюк;

  - «Філософія буття» - техніка: олійний живопис – Анастасія Люлько;

  - «Воїни світла - воїни добра» - авторська техніка: ткацтво дротом – Дмитро Мотрій, виконана на честь героїв майдану: Нігояна Сергія, Лижичко Руслани, Сліпака Василя, Мельника Бориса;

  - тему любові до свого народу продовжила творча робота «Голодомор»,  виконана в техніці металопластики, автор Леонід Довгошей;

  - тематична композиція «Воля» - Назар Мартиновича: поєднання технік і матеріалів;

  - триптих «Херсонес Таврійський» - кличе глядачів звернутись до історії нашої Батьківщини, виконана в техніці розпису скла, автор Аліна Пига.

  - «Швидкоплинність часу» ніби застерігає нас, що все так не буде, автор Назар Чекирда, техніка рельєфна пластика;

   Вивчення історії, традицій, обрядів, свят, звичаїв стало добрим підґрунтям для створення творчих робіт:

  - «Місто над Смотричем»  - техніка: авторський текстиль, автор Анна Татарчук;

  - «Хотинська фортеця» - стрічкова вишивка, автор Марина Татарчук;

  - «Музичні асоціації» - акварель, автор Оксана Сікора;

  - «Дитячі сни» - розпис тканини, автор Дарія Завалецька;

  - «Сили природи» - композиція багатошарова витинанка, автор Зоряна Дубова;

  - «Український віночок» декоративне панно, автор Михайлина Ткач.

   Окремою сторінкою вписались у експозицію виставки курсові роботи, виконані за мотивами творчості українських поетів та письменників, студентів: Богуш А., Гавриленко А., Костюк О., Кушнірчук В., Микицей Є., Прибатень Л., Токовенко Ю.

    Зі святом відкриття виставки привітала всіх присутніх Щербина Т. В., щирий поціновувач творчої праці, колега, викладач міської дитячої художньої школи.

    Неповторні враження, позитивні емоції, бажання творити ще довго витали у виставковій залі, створювали щиру ауру спілкування.

    Фотозвіт - Будзан Р. (гр. 47)

 

Латюк Н.І., методист коледжу

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

 • 03-03-2020, 13:04
 • 32
 • 0

Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України

Участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі


Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України


   29 лютого – 01 березня у м. Львів відбувся Всеукраїнський семінар-практикум з хореографії «Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України», у якому взяли участь викладачі коледжу Чорнобиль В.В., заслужений діяч мистецтв України, голова Хмельницького осередку Національної хореографічної спілки України, голова циклової комісії хореографічних дисциплін та Літинська І.В., викладач хореографічних дисциплін коледжу.

   Фото зі сторінки Facebook: Валя Мандзий.

Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України

 

 • 03-03-2020, 10:02
 • 29
 • 0

Зіркова пектораль талантів

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості


Зіркова пектораль талантів

 

   29 лютого у м. Київ відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зіркова пектораль талантів», у якому взяла участь студентка коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» Гринчевська К. (гр. 148) та посіла І місце у номінації «Естрадна пісня» у старшій віковій категорії (клас викладача Мечак Л.М.)

   Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчої наснаги та  нових досягнень!

 

Зіркова пектораль талантів Зіркова пектораль талантів

 

 

 • 03-03-2020, 09:55
 • 42
 • 0

Твій вибір - коледж

Профорієнтаційна зустріч


Твій вибір - коледж

 

   28 лютого в рамках тижня музично-теоретичних дисциплін в Кам’янець-Подільській музичній школи ім. Ф.Ганіцького відбулася профорієнтаційна зустріч представників закладів передвищої фахової освіти з випускниками мистецьких шкіл міста та області, їх батьками та викладачами.

   Наш коледж представила викладач музично-теоретичних дисциплін Мартинюк О.В., яка презентувала  навчальний заклад, розповіла про особливості освітнього процесу закладів передвищої фахової освіти, більш детально зупинилась на новій спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», випускників якої активно готує коледж, також ознайомила з новими умови набору студентів на 2020-2021 навчальний рік.

   Яскравим і креативним доповненням та рекламою був виступ студентів коледжу: вокального тріо у складі Прокопишена Олега, Бугери Максима та Самбора Богдана у супроводі студентів спеціальності «Хореографія» Калюжняк Юлії та Площенка Андрія (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Сирота О.М., хореографічна постановка Манькевич Т.Б).

   Також викладач Мартинюк О.В. була членом журі у ІІ Відкритому турнірі знавців музично-теоретичних дисциплін «Музичний ерудит», присвячений 250-річчю з дня народження Людвіга ван Бетховена.

   Колектив коледжу висловлює вдячність дирекції Кам’янець-Подільської музичної школи ім. Ф. Ганіцького за увагу та пропаганду до музично-теоретичних дисциплін. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Твій вибір - коледж Твій вибір - коледж