- 24-04-2020, 18:48
- 357
- 0
Журнал «Фахова передвища освіта»
Знайомство з фаховою періодикою
Шановні колеги!
Методична служба коледжу радить познайомитися з матеріалами
навчально-методичного журналу
«Фахова передвища освіта» (№ 1, 2020 р.)
Журнал висвітлює сучасні проблеми освіти, знайомить з досвідом роботи навчальних закладів, є провайдером педагогічних інновацій.
- 24-04-2020, 18:41
- 499
- 0
Форми виконання навчальних завдань
для використання під час дистанційного навчання
Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи від запобігання поширенню короновірусу COVID-19», керуючись спільним листом Міністерства освіти і науки України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020 № 1/9-162, № 02-5/202 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину», коледж працює на дистанційній формі навчання.
РЕАГУЮЧИ НА ВИКЛИКИ, ПОВЯЗАНІ З ПАНДЕМІЄЮ,
МЕТОДИЧНА СЛУЖБА КОЛЕДЖУ РЕКОМЕНДУЄ
ВИКОРИСТОВУВАТИ ТАКІ ФОРМИ РОБОТИ ЗІ СТУДЕНТАМИ:
рекомендації викладачам індивідуальних занять:
- самостійна робота над творами – консультування, перевірка, аналіз; виконання вправ, етюдів;
- перегляд заданих відеоматеріалів;
- музично-теоретичний та виконавський аналіз творів за запропонованою схемою; робота над вивченням партитури твору під супровід аудіозапису;
- пошук інформації, відеоматеріалів в мережі Інтернет;
- проведення занять, консультування online;
- опрацювання теоретичного матеріалу за конспектом.
форми контролю: відеозвіт студента через додаток Viber, Скайп, надсилання відеозвіту на електронну адресу викладача
рекомендації концертмейстерам:
- підбір і вивчення або удосконалення репертуару;
- створення аудіозаписів акомпанементів для забезпечення самостійної роботи студентів
форми контролю: надсилання матеріалів викладачу дисципліни
рекомендації викладачам групових занять:
- самостійне опрацювання студентами теоретичного матеріалу за конспектами та підручниками в паперовій, електронній формі; виконання письмових самостійних робіт;
- виконання практичних завдань;
- проведення занять, консультування online через додаток Viber, Скайп,
форми контролю: виконання тестових завдань, звіт студента через електронну пошту.
22 квітня – Міжнародний день Землі
Відзначення дня Землі
Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Пропозиція було схвалено і отримала широку підтримку жителів штату. У 1882 році День Дерева був оголошений урядом Небраска офіційним святом штату, дата його припадала на 22 квітня. Через 100 років у 1970 році День Дерева був перейменований у День Землі і став проводитися по всій території США. У цей день 22 квітня 1970 року в Нью-Йорку (США) студенти, школярі та їхні викладачі, вперше організували проведення національного свята – Дня Землі. Його учасники запропонували звичайним пересічним американцям звернути увагу на екологічні проблеми сьогодення і спробувати спільними зусиллями берегти зелену планету. Вже через рік у США було створено державне агентство з охорони навколишнього середовища, яке сьогодні діє досить активно і має тісні контакти з державними структурами багатьох країн, в тому числі і в Україні.
Міжнародним свято було оголошено в 1990 році. У той рік безліч обрізків матерії з написами і малюнками були пронесені по нашій планеті. З них склали прапор Землі площею 660 кв. м, який символізує єдність людей в турботі про майбутнє планети і закликає ставитися з повагою до оточуючого нас світу. За ініціативою американських природоохоронців зі Стенфордського університету 90-ті роки було проголошено “Десятиліття навколишнього середовища». Ця акція отримала підтримку в більш ніж 120 країнах світу, а понад 40 країн об’єднали свої зусилля для проведення кампанії по збереженню біологічного різноманіття. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.
Саме тоді про День Землі вперше почули і в Україні. І тільки через 2 роки День Землі став відзначатися в Україні як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої планети.
У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів. І в той же час – це заклик до дії в ім’я збереження миру й життя на Землі, збереження Людини і Культури. Перший Дзвін Миру був встановлений в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в 1954 р. Він відлитий з монет, які пожертвували діти всіх континентів, і є символом глобальної солідарності людей Землі. В нього також вплавлені ордени і медалі, інші почесні відзнаки людей багатьох країн. Напис на Дзвоні говорить: «Хай буде спільний мир у всьому світі».
Любов – це К-ПККіМ
Навчання в умовах карантину
Карантин не став на заваді виконанню практичних робіт студентами спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Студенти опановують знання з усіх дисциплін дистанційно.
Цей складний для усіх час надав можливість побачити наших студентів з іншого боку, відкрити нові ракурси їхньої творчості, відчути, що вони дійсно неймовірно обдаровані й талановиті, а ще надзвичайно людяні й доброзичливі.
Зокрема з навчальної дисципліни «Профмайстерність» студенти 16 групи виготовляють художні вироби із паперу. Свої авторські композиції зі стилізацією рослинних форм надали для огляду Анна СЛОБОДЯНЮК та Христина МАЧУЛІНА.
Листівку із Великодніми святами підготувала Юлія МАРТИНЮК. Аміна ПАВЛОВА сумуючи за звичайними заняттями у коледжі виконала листівку «Любов – це К-ПККіМ», використавши абревіатуру Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.
З навчальної практики студенти 256 групи під час карантину виготовляють писанки різних етнічних регіонів України, використовуючи технологічні процеси традиційного писанкарства.
Зокрема студентка Тетяна ТОНЧУК підготувала низку писанок з практики, які виконала напередодні Великодня та надала у вигляді світлин на сайт коледжу.
Студенти 36 групи опановують знання із виготовлення декоративних виробів із бісеру, вивчаючи технологію нанизування та ткання. Діана КАТЕРНЮК та Вікторія ХАРЧУК надали на сайт коледжу анімалістичні композиції виконані в техніці нанизування із бісеру. Дівчата з цієї ж групи Крістіна ВЕСЕЛОВСЬКА, Альона КІРА, Олена ОЖАРОВСЬКА, Ангеліна КІСЕЛЮК поділились світлинами своїх робіт виконаних технікою ткання.
Студентка 2-го курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" ділиться секретами написання писанки. Переглянути за прсиланням: Писанка.
Напередодні ВЕЛИКОДНЯ бажаємо усім, перш за все, здоров’я, миру, радості, терпіння, взаєморозуміння, доброзичливості, вдачі й звичайно – щирого людського щастя.
Вітаємо з ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ усіх студентів, батьків, працівників коледжу та членів їхніх родин.
Усіляких гараздів та гарних свят!
З повагою,
Тетяна МАЙГУР
- 17-04-2020, 14:21
- 412
- 0
- 16-04-2020, 14:23
- 243
- 0
- 16-04-2020, 13:01
- 260
- 0
- 16-04-2020, 12:04
- 261
- 0
- 16-04-2020, 12:01
- 265
- 0
- 16-04-2020, 11:45
- 229
- 0
- 15-04-2020, 18:16
- 287
- 0
- 15-04-2020, 18:09
- 354
- 0
- 14-04-2020, 18:00
- 260
- 0
- 14-04-2020, 17:33
- 199
- 0
- 14-04-2020, 12:02
- 269
- 0
Конкурс "Охорона праці очима дітей"
Участь в конкурсі
05 березня 2020 року в рамках проведення Дня охорони праці, на Хмельниччині підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
Учасниками конкурсу стали студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Веселовська Крістіна, Кіселюк Ангеліна, Кіра Альона, Мельник Олег, Мачуліна Христина, Олійник Анна, Павлова Аміна, Ситник Юрій, Слободянюк Анна, Собко Марія, Солодовнікова Анна, Шестипалова Дар’я (керівник – Майгур Т.В.).
Компетентне журі, до складу якого увійшли представники Управління Держпраці у Хмельницькій області, Хмельницької обласної філармонії, Управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Подільський експертно-технічний центр Держпраці», Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, Хмельницької міської ради серед 2545 художніх робіт визначило 19 найкращих малюнків дітей у трьох вікових категоріях.
У віковій групі від 15 до 18 років 3-тє місце посіла Олійник Анна, студенка 36 гр. спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».
Булаєнко В.О., інженeр з охорони праці