Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Матеріали за 12.06.2020

  Я народилась, щоб творити

  Творчий подарунок коледжу

  Я народилась, щоб творити Творчий подарунок коледжу


     Творчим подарунком 90-річному ювілею коледжу стала книга поезій Ольги  Подольської  «Я – Українка», яка нещодавно поповнила фонди музею та бібліотеки коледжу.

     Поетична збірка складається з розділів: «Я – Українка», «Любовна  лірика», «Стежками життя», «Пам’яті тих, кого нема…», «Поезія як біль мого народу». Кожна з поезій пронизана великою любов’ю до рідної землі, до свого коріння та відкриває  найпотаємніші почуття і сподівання жіночої душі. «Україно моя, мила кіточко, ти є найкращою країною на всій Землі. Ти одна єдина, облюбленна, одарована всіма багатствами, які є на нашій планеті. Ти квітуча, ти могуча, ти співоча, ти неоціненний скарб…» - такими словами  авторка звертається до нашої Вітчизни та кожним поетичним рядком збірки стверджує, що вона патріотка, вона – українка, вона «народилась,  щоб творити».

     Ольга Подольська  (Зінаїда Кравчук) – випускниця коледжу 1993 року спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво», надзвичайно талановита, неординарна  особистість зі своїм світобаченням  та  харизмою. То ж побажаємо їй  поетичного натхнення та подальших творчих успіхів! 

     Запрошуємо викладачів та студентів познайомитися з творчим доробком нашої випускниці. З нетерпінням чекаємо презентації книги в стінах рідного коледжу.

  Я народилась, щоб творити Творчий подарунок коледжу Я народилась, щоб творити Творчий подарунок коледжу