Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Серпень 2020 року
  • 31-08-2020, 11:32
  • 427
  • 0

Старт добрих починань, задумів і творчих звершень

 Вітання  з Днем знань та початком нового навчального року


Старт добрих починань, задумів і творчих звершень

 

    Перше вересня – День знань і початок нового навчального року є  стартом добрих починань, задумів і творчих звершень. В цьому році першовересень для нашого коледжу особливий – ювілейний, уже 90-тий урочистий дзвоник покличе нас до плідної роботи, нових знань, проєктів, конкурсів та  фестивалів. Впевнені що він стане вагомим продовженням і примноженням творчих традицій  та слави рідної Альма- матер.

  Хочеться, щоб цей день запам’ятався нашим студентам довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і великим бажанням до опанування майбутньою професією, адже у когось із них  попереду ще багато студентських років, а хтось уже вийшов на «фінішну пряму». А для наших викладачів першовересневе свято нехай стане початком нових креативних пошуків, інновацій та  самовідданої праці у справі підготовки  високопрофесійних, компетентних фахівців для сфери культури і мистецтва.

    З особливим теплом хочеться привітати наших першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента коледжу культури і мистецтв, і в навчанні, і в громадському та культурно-мистецькому зростанні. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

   Щиро вітаємо всіх студентів, викладачів та співробітників з початком навчального року! Студентам бажаємо наполегливості, працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань та розвитку таланту, а всім працівникам – міцного здоров’я, терпіння, творчої наснаги, щастя і благополуччя. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до студентів та колег!

   Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе здоров’я та добрий настрій у нашу дружню коледжівську родину!  Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Зі сятом всіх!!!

  • 31-08-2020, 11:13
  • 222
  • 0

День знань: новий формат

Виставка-експозиція


   До дня знань в бібліотеці представлено виставку-експозицію "День знань: новий формат".

 Вітаємо викладачів, працівників, студентів з початком навчального року! Зичимо творчих досягнень, креативу, успіхів у навчанні, міцного здоров'я.

 

День знань: новий форматДень знань: новий формат

 

  • 31-08-2020, 10:39
  • 395
  • 0

Рік математичної освіти в Україні

 Інформаційне повідомлення


Рік математичної освіти в Україні

 

   Указом Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.

   Що ви відчуваєте, коли чуєте слово «математика»? Пригадуєте формули і теореми чи у вас перед очима починає блимати напис червоними літерами «математика — не моє»? Якщо другий варіант, то, певно, ви страждаєте на математикофобію: ви настільки боїтеся математики, що не здатні зробити навіть елементарні обчислення в магазині чи транспорті.

   Українські учні регулярно посідають призові місця на міжнародних олімпіадах з математики. Водночас результати дослідження PISA показали, що близько 36% школярів не досягли базового рівня математичної компетентності. Такий разючий контраст у знаннях свідчить про системну проблему з викладанням цього предмета у вітчизняних закладах освіти.

   Щоб покращити якість вивчення математики в Україні, 2020/2021 навчальний рік оголосили Роком математичної освіти. Саме з 2021 ДПА з математики має стати обов’язковою, також планують збільшити кількість годин на цей предмет, впровадити нові курси для школярів, провести тренінги для вчителів та відкрити Музей науки — ці та інші заходи є в плані, який розробив Кабінет Міністрів України.

   В планах реалізації вище зазначених заходів в коледжі планується проведення флешмобу учасників освітнього процесу «Математика в житті» і таким чином ми приєднаємося до загального руху щодо проведення Року математичної освіти та створення серії мотивуючих відеороликів з прикладами практичного застосування математики у різних професіях та житті людини.

   Пропонуємо добірку корисних посилань:

   12 фактів про математику та цікаві наукові знахідки.

   Цікаві факти математики.

   «Чому потрібно вивчати математику». Вислови відомих людей про математику.

   Роль математики в житті людини.

   «Математика у повсякденому житті». Презентація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 28-08-2020, 12:57
  • 349
  • 0

Поінформований – значить попереджений, попереджений – значить захищений

Інструктаж для кураторів академічних груп


Поінформований – значить попереджений, попереджений – значить захищений


    28 серпня інженер з охорони праці Булаєнко В.О. взяла участь в роботі методоб’єднання кураторів академічних груп. Відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020-2021 навчальному році довела до відома кураторів академічних груп «Протиепідеміологічні заходи у Кам’янець-    Подільському коледжі культури і мистецтв», а також провела навчання щодо культури поведінки студентів в умовах карантину. Інструктаж супроводжувався презентацією «Короновірус:  профілактика інфікування і поширення»:  поради щодо захисту від коронавірусної інфекції.

Поінформований – значить попереджений, попереджений – значить захищенийПоінформований – значить попереджений, попереджений – значить захищений

 

 

 

  • 25-08-2020, 15:52
  • 207
  • 0

Зірки Азову

Міжнародний дистанційний конкурс


  19-23 серпня у м. Бердянськ відбувся Міжнародний дистанційний конкурс «Зірки Азова», у якому взяв участь вокальний естрадний ансамбль «Black&White» (керівник – Мечак Л.М.). За участь у конкурсі учасники ансамблю були нагороджені дипломом лауреата І премії.

 Вітаємо з перемогою!

Зірки АзовуЗірки Азову

 

  • 21-08-2020, 10:03
  • 2382
  • 0

Незалежна, вільна і єдина, моя Україно!

Святкування в онлайн-форматі


Незалежна, вільна і єдина, моя Україно!

                     

   Усюди є небо і зорі скрізь сяють, 

                        І квіти усюди ростуть…

                        Та тільки одну Батьківщину ми маєм -

                        її Україною звуть.

      Незалежність – символ нашої нації

   День Незалежності України – державне свято України, яке відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України».     Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

   Народ України святкує уже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

  Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення

   Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – тестуванням на зрілість, на терпіння та толерантність. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини. Впевнені, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої держави! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності усього народу нашої держави.

   Історія свята

   Вперше День Незалежності України був відзначений 16 липня 1991 року в пам'ять про те, що рік тому 16 липня 1990 року Верховна рада УРСР прийняла «Декларацію про державний суверенітет України». Також 16 липня 1990 року Верховна рада УРСР прийняла постанову «Про День проголошення незалежності України». У ній зазначено: «Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє: Вважати день 16 липня Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України».

 Незалежна, вільна і єдина, моя Україно!

 

   Згодом, 18 червня 1991 року, були внесені відповідні зміни до статті 73 Кодексу законів про працю Української РСР, унаслідок чого в переліку святкових днів з'явився запис: «16 липня – День незалежності України».

   Оскільки 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила «Акт проголошення незалежності України», який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі, виникла потреба змінити дату святкування Дня незалежності України. Тож 20 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про День незалежності України». У ній зазначено:

   «Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановляє:

    1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.

    2. Постанову Верховної Ради Української РСР «Про День проголошення незалежності України» від 16 липня 1990 року вважати такою, що втратила чинність». 

    Ця визначна дата навіки ввійшла в історію нашої молодої держави золотою  сторінкою її біографії, законодавчо закріпивши вікові прагнення Українського народу до національного відродження та свободи. 29 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу. Незалежність нашої держави стала реальністю. Україна має свій герб, прапор, гімн і державну мову. Проте, боротьба за національну культуру, за українську мову, а відтак і за державу – ще попереду.

    У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

    Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

    Святкування Дня Незалежності

    Вже 29-й рік ми відзначаємо День Незалежності України!

    З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

    Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми впевнені, що разом здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

    Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.

    Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

    Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! 


   День Незалежності: які фільми подивитися до свята

   ТОП-5 українських фільмів.

    Кожен фільм розповідає про українців, які зробили свій внесок у становлення незалежності країни.

    Гетьман (2015). 

    Чорна рада (2000). 

    Помаранчеве небо (2007). 

    Поводир (2013). 

    Кіборги (2017). 

 

Приємні  спогади, радісні емоції…

Зустріч через 25 років


Приємні  спогади, радісні емоції…

 

   01 серпня відбулася зустріч випускників 1995 року спеціалізації   «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)». Організатор заходу – Олена Гнатюк, староста групи.  Випускники відвідали музей історії коледжу, ознайомилися із його експозиціями, поділилися спогадами та у книзі відгуків залишили такі теплі рядки: «Ми, випускники, баяністи-акомпаніатори (1995 р.) щиро вдячні педагогічному колективу нашого найкращого училища культури за найкращі роки навчання. Через 25 років ми знову зустрілись в стінах рідного училища, тепер коледжу культури. Приємні спогади, радісні емоції переповнюють кожного з нас. Завдяки Хіміч Валентині Володимирівні відвідали музей коледжу. Не дивлячись, на те, що карантин, коледж зустрів нас привітно».

Приємні  спогади, радісні емоції…

Приємні  спогади, радісні емоції…

Приємні  спогади, радісні емоції…

Приємні  спогади, радісні емоції…