Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2020 (17)
Вересень 2020 (19)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Жовтень 2020 року
 • 28-10-2020, 19:06
 • 27
 • 0

  «Комора»

 Всеукраїнський театральний фестиваль


Комора

 

  З 16 по 18 жовтня в Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський театральний фестиваль «Комора», у якому взяли участь студенти коледжу (Афанасійчук В., Баранюк Б., Величко Д., Войткова Є., Гаврилюк Я., Королюк О., Мрих Д., Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Павлишена Т., Сушко І., Урода О., Хитрак А. (гр. 45), Кас’ян О., Музика Р. (гр. 2135)).

  Свої театральні надбання демонстрували колективи з усієї України. Коледж представляв театр-студія «На Зарванській» (художній керівник Семенків І.А.). Учасники здобули перемогу у двох номінаціях: «Кращий акторський ансамбль», «Краща вистава молодіжних колективів».

   Щиро вітаємо з перемогою!

КомораКомораКомораКомора

 

 

 

 

 • 28-10-2020, 16:07
 • 32
 • 0

   День визволення України

Вшанування героїчного подвигу


День визволення України

 

   28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників. «З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні постановляю: Установити в Україні День визволення України від фашистських загарбників, який відзначати щорічно 28 жовтня» (Указ Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» № 836/2009 від 20 жовтня 2009 р.). Визволення України почалося зі сходу — з операції «Малий Сатурн». Це були завершальні бої Сталінградської битви — однієї з найбільших битв Другої світової (листопад 1942-лютий 1943), — яка стала переломною у ході війні між двома велетенськими державами — фашистською Німеччиною та СРСР — на користь Радянського Союзу.

   На початку зими 1942 р. були звільнені перші населені пункти України, а остаточне визволення українських земель розпочалось у ході Курської битви (5 липня-23 серпня 1943 р.). 23 серпня війська Степового фронту звільнили місто Харків. У вересні-жовтні 1943 р. розгорнулась героїчна битва за Дніпро, уздовж якого німці намагалися створити неприступну лінію стратегічної оборони («Східний вал»). Київ було визволено 6 листопада 1943 р. Київська наступальна операція завершила корінний перелом у ході Другої світової війни й мала надзвичайний вплив на весь наступний характер воєнних дій. З поверненням Україні її столиці та з виходом радянських військ на Правобережжя ні в кого вже не залишалося сумнівів, що німецько-фашистській армії на українській землі не втриматися. Остаточне визволення України було справою часу.

   Ніякі перешкоди й труднощі не могли вже спинити Червону армію, яка нарощувала силу ударів по ворогові. Тут необхідно підкреслити вирішальну роль досвідчених військових керівників, адже жодна армія, незважаючи на рівень озброєння та вишкіл, не може перемогти ворога без вірного полководницького рішення, без підпорядкування єдиному командуванню. Жуков Георгій Костянтинович, Василевський Олександр Михайлович, Тимошенко Семен Костянтинович, Ватутін Микола Федорович, Рокоссовський Костянтин Костянтинович, Малиновський  Родіон  Якович та ін. — це люди, які являли собою синтез військового таланту, розуму, енергії, передбачення дій ворожих сил. Своїми діями і волею до перемоги вони єднали мільйони людей.

 

   У 1944 р. радянське командування силами чотирьох Українських фронтів здійснило серію блискучих наступальних операцій:

 

   25 січня-17 лютого 1944 р. - Корсунь-Шевченківська операція;

 

   січень-квітень 1944 р.  - визволення значної частини Правобережної і Західної України;

 

   26 березня 1944 р. - перехід через державний кордоні з Румунією;

 

   8 квітня 1944 р.  - перехід через державний кордон з Чехословаччиною;

 

  10 квітня 1944 р. - ворога вибито з Одеси, і, водночас, прорвавши добре укріплену оборону, війська 4-го Українського фронту та Приморської армії розгромили вороже угруповання на Кримському півострові;

 

   9 травня 1944 р. - після кровопролитного штурму було визволено Севастополь;

 

   27 липня 1944 р. - визволено Львів.

 

   У перебігу Карпато-Ужгородської операції відбулося визволення від фашистської окупації території України в її довоєнних кордонах, а на останній стадії операції радянські війська очистили від ворога головне місто Закарпатської України Ужгород і 28 жовтня завершили визволення Закарпатської України.

 

Таким чином, наприкінці жовтня 1944 р. Радянська Армія у запеклих боях з німецько-фашистськими загарбниками очистила всю територію України від окупантів.   

   А 26 листопада 1944 року Перший з'їзд делегатів народних комітетів Закарпатської України прийняв маніфест про возз'єднання Закарпатської України з Радянською Україною.

 

... Дорогою ціною дісталася перемога Україні. На окупованій території країни загинуло 5,5 млн. осіб, у тому числі майже 4 млн. мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн. остарбайтерів.

 

Окрім українців значний внесок у визволення території нашої держави зробили і представники інших народів СРСР. Завдяки спільним зусиллям, самовідданості народів колишнього Радянського Союзу, їх ратним і трудовим подвигам українську землю було очищено від загарбників.

 

Вічна пам'ять визволителям Української землі, полеглим на полі битви! Честь і слава живим героям!

 

 

 

 День визволення України

 

 

 Портфоліо  як  складова музейного фонду

 Заняття-екскурсія

 

Портфоліо як складова музейного фонду

 

   Під час вивчення навчальних  дисциплін «Менеджмент СКС» та «Проєктний менеджмент» (викладач Павлюк О.Я.) активно використовується педагогічна технологія «портфоліо» як форма організації навчання та засіб моніторингу творчих досягнень студентів. Навчальні портфоліо застосовуються також як і альтернативний метод контролю та оцінювання навчальних досягнень студентів, адже саме в портфоліо закладено значний потенціал для аналізу рівня сформованості професійних здатностей студентів, їхнього професійного зростання та динаміки розвитку їх індивідуальних особливостей. «Портфоліо» – новий та ефективний інструмент оцінювання якості знань студентів. Складання портфоліо є важливим засобом формування професійної компетентності майбутнього фахівця культурно-мистецької галузі, розвитку його індивідуального стилю та адекватному сприйняттю і розумінню власних  переваг і недоліків.

   Після вивчення теоретичного матеріалу студенти ознайомилися із зразками портфоліо студентів та викладачів, які розміщені на офіційному сайті коледжу та у методичному кабінеті. Особливий інтерес викликали портфоліо, які зібрані в музеї історії коледжу і є важливою складовою музейного фонду – портфоліо музею, викладачів-ветеранів, творчих колективів, об’єднань, ради студентського самоврядування, конкурсу «Подільський дивоцвіт» та циклових комісій.

   Заняття-екскурсії на базі музею сприяли поглибленню знань студентів з методики створення та презентації  портфоліо.

 

 

 • 16-10-2020, 14:08
 • 35
 • 0

 Мужність і відвага крізь віки

 Година патріотичного виховання


 Мужність і відвага крізь віки

 

  13 жовтня у коледжі відбулася година патріотичного виховання «Мужність і відвага крізь віки», присвячена Дню захисника України. Організатор заходу – Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, Красілич І.М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

    У програмі заходу:

  «Мужні та незламні» - вступне слово (Городецька Н.М.);

 «Мужність і відвага крізь віки» - художньо-публіцистична композиція, у якій взяли участь студенти: Бейчук К., Бохняк А., Гула А., Демчук Д., Дубчак В., Козловська В., Кулай А., Мельник В., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. (256 гр.), Іванюк Є., Ількова А., Кас’ян О., Лопушанська А., Музика Р., Параніч С., Яніцький А. художній керівник – Красілич І.М.

   Музичне оформлення – Красілич І.М., відеоряд – Козловська В. (гр. 35), фотозвіт – Борисова О., Танасійчук Д. (267 гр.)

  «Ми – майбутнє України» - підведення підсумків конкурсу на кращу творчу роботу, в якому взяли участь студенти І курсу Білик К., Колесник І. (137 гр.), Бабурик В., Горбовцова С., Демидюк Д., Перепичка В., Петрик Д., Сніцар А., Стрельчук О., Симоненко В. (145 гр.), Вдовиченко О., Гаврилова Є., Горячок А., Гранат І., Кицмей О.,  Кривошеєва К., Курик Я.,  Орбу Л., Пендовська А., Поліханенко І., Слободецька А., Шаткевич Х.(16 гр.).

   Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та удосконаленню знань студентів з історії України.

 

 

 

 

 • 15-10-2020, 16:20
 • 32
 • 0

Користувачам бібліотеки

Оголошення


 • 15-10-2020, 11:27
 • 23
 • 0

 Митці Хмельниччини

Творчі біографії викладачів та випускників,

 ім’я яких пов’язані з коледжем


Митці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці ХмельниччиниМитці Хмельниччини

 

 


 

 

 Використання веб-сервісу Google Classroom

 для організації дистанційного навчання в коледжі

 Заняття Школи педагогічної майстерності


 Використання веб-сервісу Google Classroom  для організації дистанційного навчання в коледжі


  06 жовтня у рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу відбулося заняття Школи педагогічної майстерності на тему: «Використання Google Classroom для створення єдиного освітнього простору та управління освітнім процесом під час дистанційного навчання в коледжі».

  Никитюк С. С., методист коледжу, керівник Школи, акцентувала увагу педагогічних працівників на особливостях використання платформи Classroom, яка дозволяє в умовах дистанційного та змішаного навчання організувати онлайн навчання, використовуючи відео, текстову та графічну інформацію, різні додатки Google. Присутнім було запропоновано до перегляду відеоінструкцію про методику створення Classroom, розробку навчальних завдань, можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність студентів, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання; а також методичні рекомендації щодо алгоритму створення класу з навчальної дисципліни «Основи медичних знань» (викладач Никитюк С. С.). Доповненням до теми навчання стала презентація підбірки методичних матеріалів, зокрема, видання «Путівник по Google Classroom: як організувати освітній процес у віртуальному просторі».

Присутня на занятті Хіміч Я. О., канд. іст. наук, член Президії Української бібліотечної асоціації, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, координатор Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти, поділилася власним досвідом використання сервісу Google Classroom в освітньому процесі НАКККіМ.

  У ході заняття активне обговорення педагогічних працівників викликав перегляд електронної книги «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020 рр.). Топ досягнень», створеної до 90-річчя коледжу.

На допомогу викладачам на сайті коледжу зібрано матеріали про найпоширеніші ресурси, форми та методи дистанційного навчання. У рубриках «Методична робота» та «Дистанційне навчання» подається оперативна інформація, яку пропонує Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 12-10-2020, 15:12
 • 159
 • 0

 Платформа інновацій, досвіду, креативу

Курси підвищення кваліфікації


 Платформа інновацій, досвіду, креативу


  05-09 жовтня 2020 року, в рамках підготовки викладачів до чергової атестації, відбулися курси підвищення кваліфікації. Організатор – Центр неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (Шевченко Ірина Олександрівна, директорка Центру, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри інформаційних комунікацій і бібліотекознавства, заслужений працівник культури України).

  Спікер Хіміч Ярослава Олегівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту провела заняття на теми: «Сучасні освітні тренди», «Дистанційне навчання: переваги та недоліки», «Особливості роботи у дистанційному середовищі Moodle (на прикладі дистанційних курсів підвищення кваліфікації НАКККіМ) та Google classroom», «Хто такі центеніали та особливості навчання покоління Z».

   Всі слухачі курсів успішно захистили випускні роботи. Інноваційним досвідом роботи поділились:

   - «Використання Google classroom для створення єдиного освітнього простору та управління освітнім процесом під час дистанційного навчання в коледжі», Никитюк С.С.;

   - «Сучасний фахівець соціокультурної сфери: зміст та методи його підготовки», Павлюк О.Я.;

   - «Методи формування професійних компетентностей та становлення конкурентоспроможного фахівця образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Майгур Т.В.;

   - «Бінарне заняття як форма інтегрованого навчання», Крючкова О.Р., Бурячок Н.В.;

   - «Збереження та популяризація культурно-мистецької спадщини Поділля під час підготовки студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», Дубінська О.В.;

   - «Сутність художнього образу та особливості його прояву в музичному просторі, Москвічова О.О.;

   - «Професійні компетентності менеджера соціокультурної сфери в контексті Закону України «Про фахову передвищу освіту» та адміністративно-територіальної реформи», Нижник С.В.;

  -  «Атестація педагогічного персоналу: традиційні та інноваційні підходи», Григорків Л.А.

  Курси сприяли підвищенню ключових компетенцій в галузі культури, педагогічному менеджменту, ознайомленню з методичними засобами творчої діяльності та впровадженню інноваційних технологій в освітній процес закладів фахової передвищої мистецької освіти.

 

 • 12-10-2020, 09:22
 • 39
 • 0

 Спеціальне об’єктове тренування

 Навчання з питань цивільного захисту


Спеціальне об’єктове тренування


  На  підставі плану підготовки з ЦЗ на 2020 рік,  25 вересня було проведено СОТ за темою: „Дії керівного складу, комісії з НС, служб ЦЗ, формувань ЦЗ, усього персоналу Кам'янець- Подільського коледжу культури і мистецтв у разі виникнення, локалізації та ліквідації пожежі  на другому поверсі головного  корпусу навчального закладу“.

 Всього до проведення заходів спеціального  об’єктового тренування з питань ЦЗ коледжу було залучено 78 учасника навчально-виховного процессу. Головними завданнями  об’єктового тренування з ЦЗ коледжу  були:

- удосконалення учасниками навчально-виховного процесу та працівниками коледжу  теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій;

- перевірку здатності студентів практично діяти за сигналами оповіщення ЦЗ;

- практичну перевірку реальності плану ЦЗ коледжу та  НФ ЦЗ коледжу преведення  в готовність до роботи за призначенням;

- удосконалення практичних навичок керівного складу і органів управління ЦЗ коледжу в організації та проведенні заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС.

  Основна мета проведення спеціального об’єктового навчання (об’єктового тренування) з питань цивільного захисту коледжу  досягнута та головні  завдання виконані, керівний склад та органи управління ЦЗ удосконалили свої практичні навички в організації та проведенні заходів захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС.      Всі учасники  навчально-виховного процесу та працівники коледжу закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Спеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренування

 

 • 10-10-2020, 20:07
 • 36
 • 0

 

МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ

 ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

 ТА СТАНОВЛЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО

 ФАХІВЦЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА

 ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА

 

 

 

ВІДКРИТИЙ

 ОСВІТНІЙ ЗАХІД З  НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

 В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ УМОВАХ

 ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ

 ІІ семестр 2019/2020 навч. року

 

 

 • 10-10-2020, 19:58
 • 23
 • 0

 


МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ

 ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

 ТА СТАНОВЛЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО

 ФАХІВЦЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА

 ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА

 

 

 

МИСТЕЦЬКІ ПРОЄКТИ

 З  НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ПРОФМАЙСТЕРНІСТЬ»

 2016 – 2020 роки

 

 

Перегляд ювілейних експозицій

Екскурсія в музей


Перегляд ювілейних експозицій


   06 жовтня 2020 року під час проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів, концертмейстерів та працівників коледжу (05-09 жовтня 2020 року) музей історії навчального закладу відвідала Хіміч Я.О., к.і.н., доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту.

  Ярослава Олегівна ознайомилася з музейними експозиціями, документним фондом та культурно-просвітницькою діяльністю музею. Особливо її зацікавили матеріали до 90-річного ювілею коледжу, зокрема електронна книга «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020 рр.). Топ досягнень», а також  ювілейні тематичні полиці: «Поліфонія талантів» до 5-річчя з часу створення естрадного ансамблю «BLACK and WHITE», «Музей – документальна пам’ять творчих досягнень коледжу» до 15-річчя з часу відкриття, «Студентське самоврядування: територія успіху, творчості та креативу» до 30-річчя з часу створення.

Перегляд ювілейних експозиційПерегляд ювілейних експозицій

Перегляд ювілейних експозиційПерегляд ювілейних експозицій

 

 • 08-10-2020, 16:49
 • 80
 • 0

Радість творчого натхнення

Цикл заходів

до Всеукраїнського дня бібліотек,

Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти


               Радість творчого натхнення


   30 вересня - 02 жовтня 2020 року відбувся цикл заходів до Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти. В програмі:

«Креативний бібліопростір коледжу». Вітання до Всеукраїнського дня бібліотек (Кульчицька О., Мельник Ю., Кохан В., студенти 417 групи);

«Калейдоскоп професійних свят». Презентація книжкової виставки (Осадчук Л.А., Владика Л.І.);

«Музика чарує, захоплює, бентежить…». Вітання до Міжнародного дня музики та музична вікторина (Будний О., Олоєрь О., Варивода А. (438 група), Кульчицька О., Мельник Ю., Кохан В., (417 група); концертмейстер Бойко В.В.; викладач Яворницька Н.О.);

«Наша вдячність, любов і повага тобі, наш учителю!»:

  День студентського самоврядування: (Войткова Є., Гаврилюк Я., Павлишена Т. (45 група), Бугерчук І., Степанюк І., Буринська А., (44 група), Шлей І. (35 група), Скурська Д. (348 група), Музика Р., Яніцький А. (2135 група), Кіра А., Кіселюк А. (46 група);

  «Студент у ролі викладача» (Кульчицька О., Мельник Ю. (417 група), Хитрак А., Баранюк Б. (45 група), Кулай А. (35 група), Буринська А., Іванова В. (44 група), Феньо М. (248 група), Борисова А. (267 група).

  Вітання до свята (Хитрак А., Сушко І. (45 група), Калинюк В. (313 група), Дмітрієв Г. (348 група).

  Фото – Бутилюк М., Танасійчук Д., студенти 267 (КФВ) групи.

 • 08-10-2020, 16:03
 • 44
 • 0

Древо триєдине

Презентація книги М.Мачківського


Древо триєдине


   06 жовтня 2020 року в бібліотеці коледжу, в рамках засідання клубу «Душі криниця» (керівник Владика Л. І.), відбулася презентація книги українського письменника, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Миколи Мачківського «Древо триєдине». Літературно-публіцистичне видання презентували директор обласного літературного музею, член Національної спілки письменників України - Василь Горбатюк та заступник директора обласного літературного музею Людмила Данилюк.

 Учасники зустрічі, затамувавши подих, переглянули відеозвернення автора, у якому він ділиться спогадами про своє життя, написання твору та відомих майстрів пера, згаданих у його романі. У подарунок бібліотека отримала книги Мачківського М. «Древо триєдине» та Горбатюка В. «Вигнані з раю».

  Щиро дякуємо за цікаву зустріч. Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров'я.

Древо триєдинеДрево триєдинеДрево триєдине 

 

 • 08-10-2020, 14:54
 • 21
 • 0

Grand Fest осінь 2020

Міжнародний дистанційний мистецький фестиваль-конкурс


 Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020

 

  27 вересня в Кам’янці-Подільському відбувся Міжнародний дистанційний мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest осінь 2020», у якому взяли участь студенти коледжу.

   Вимоги конкурсу:

   подання заявки на участь у конкурсі;

   опис відеовиступу та розміщення його на каналі Youtube

   Переможці фестивалю:

 Мельник Юлія (гр. 417) – лауреат І премії у номінації «Народний спів». Клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Бойко В.В

  Леонтієва Анастасія (гр. 348) – лауреат ІІ премії у номінації «Естрадний вокал». Клас викладача Мечак Л.М.

   Переможців визначало професійне журі та глядачі-користувачі мережі Інтернет шляхом голосування під відео.

   Вітаємо з перемогою!

Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020

 

 • 07-10-2020, 09:09
 • 44
 • 0

Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.

Творчий діалог

 

Нові часи. Нові таланти. Нові виклики. 


  30 вересня в актовій залі коледжу відбувся творчий діалог з радянським і українським кінорежисером Петром Ясінським, членом Національної спілки кінематографістів України, Відмінником кінематографії СРСР.  Організатори зустрічі - Красілич О.В., Новіцька-Саричева О.О., Василенюк В.М., викладачі циклової комісії «Кіно-,фото-, відеосправи».

   П. Ясінський є співрежисером таких фільмів: «Колесо історії» (1981), «Сто перший» (1982), «Берег його життя» (1984), «Дежа Вю» (1989, у співавт.). За фільм «Дежа Вю» нагороджений премією польської академії мистецтв за успіхи в кінематографії в жанрі детективної комедії. Митець ознайомив студентів спеціалізації «Кіно-,фото-, відеосправа» з творчістю кінорежисерів радянської доби  (А. Тарковський, Т.Ліознова, С.Ростоцький, С. Говорухін).

  Під час зустрічі  П.Ясінський заспівав пісню з фільму «Весна на Зарічній вулиці» і подарував викладачам та студентам  пам’ятний значок Одеської кіностудії.

  Відеоролик-презентацію з фрагментами фільмів кінорежисера підготувала Кушнір Ю. (гр. 417). Активну участь у організації заходу брали студенти 417 та 137 групи. Фото та відеозйомку забезпечували Мелекесцева М. та Кушнір Ю. (гр. 417).

Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.

 

 • 05-10-2020, 08:55
 • 57
 • 0

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва.

Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві.

J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche.

Die Gestalt von Faust

in der Literatur, Musik und Malerei

Бінарне заняття

(зарубіжна література – німецька мова)


Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei


   01 жовтня Крючкова О.Р. і Бурячок Н.В., викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки провели відкрите бінарне заняття з навчальних дисциплін «Зарубіжна література» і «Німецька мова» на тему: Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei.

  Педагоги постійно шукають можливість «пожвавлення» процесу пояснення матеріалу, яка допоможе активізувати всіх студентів,  підвищити їх інтерес до занять і забезпечить швидкість розуміння і засвоєння навчального матеріалу. Вирішенням цього питання є інтегровані заняття, які об’єднують знання і вміння з різних навчальних дисциплін, що дозволяє досягти цілісного сприйняття досліджуваних питань та мають практичну спрямованість.

  Викладачі продемонстрували високий рівень професійної підготовки. Заняття було двомовним. Навчальний матеріал був цікавим, змістовним та доступним для розуміння. Використовувалися інноваційні методи навчання, мультимедійні засоби, роздатковий матеріал. Викладачі підтримували діалог з групою, наголосили на актуальності твору Й.В. Гете впродовж епох і в наш час. Продемонстрували різнобічність таланту поета. Була організована колективна та індивідуальна діяльність. Студенка Дрик О. (гр. 348) виконувала вальс з опери Ш. Гуно «Фауст» (викладач Нікітіна І.Р.); Безкоровайна К., Давидова Н., (гр. 2135) Дрик О. (гр. 348) підготували презентації про життя та творчість Й.В. Гете, Козловська В. (гр. 35), Музика Р. (гр.. 2135) декламували уривки трагедії «Фауст»,  Хитрак А., Войткова Є., Яніцький А., Музика Р., Романець О. розігрували сценку «Пролог на небі» (художній керівник Семенків І.А.).

   На занятті були присутні та взяли участь у обговоренні Кожухаренко Н.О., представник міського методоб’єднання викладачів іноземних мов, викладач медичного коледжу, Нижник С.В., Червоногродський І.І., Павлюк О.Я, Никитюк С.С., Григорків Л.А., Деркач Л.С., Продан Ю.П., які зазначили, що заняття було інноваційним та проведено на високому професійному рівні.

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei