Атестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача
Підсумки атестації
20 жовтня 2020 року відбулось засідання атестаційної комісії департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації та 22 жовтня – засідання атестаційної комісії коледжу відповідно до Закону України “Про освіту”, Типового положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури (наказ № 628 від 16.08.2018) та Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв (наказ № 141 від 03.09.2018).
Атестація педагогічних працівників закладів освіти сфери культури – система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності. Атестація є складовою забезпечення якості культурно-мистецької освіти та її методичного забезпечення, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
У черговій атестації взяли участь 9 викладачів та концертмейстерів коледжу, а саме: Бурячок Н.В., Продан Ю.П. (циклова комісія загальноосвітньої підготовки); Мержвінська В.Є. (циклова комісія соціально-економічних дисциплін); Москвічова О.О., Новіченко Ю.П. (циклова комісія фортепіано та концертмейстерства); Дубінська О.В., Майгур Т.В., Желіховська М.В. (циклова комісія образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації); Бойчук Т.В. (циклова комісія видовищно-театралізованих заходів).
Педагогічні працівники протягом атестаційного періоду демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях; брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях циклових комісій та педагогічних радах; підвищували фаховий рівень шляхом стажування в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, проходили курси підвищення кваліфікації в Центрі неперервної культурно-мистецької освіти при НАКККіМ та Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, брали участь в майстер-класах, онлайн-курсах і тренінгах; публікували у фахових виданнях результати своїх наукових досліджень; брали участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних та науково-методичних заходах, а також готували до участі студентів в олімпіадах та конкурсах; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладають.
Атестаційна комісія департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, яку очолювала начальник департаменту Михайлова І.Г. та атестаційна комісія Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, під керівництвом Нижника С.В. відзначили, що викладачі, які атестувалися, мають належну фахову підготовку, ефективно використовують в роботі інформаційно-комп’ютерні технології, активно впроваджують у освітній процес інноваційні форми та методи навчання, шукають індивідуальний підхід до студентів з різним рівнем базової освіти. Матеріали викладачів коледжу отримали схвальні відгуки, щодо їх успіхів у педагогічній діяльності та високий рівень підготовки до атестації.
«Комора»
Участь у театральному фестивалі
З 16 по 18 жовтня 2020 року в Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський театральний фестиваль «Комора», у якому взяли участь студенти коледжу (Афанасійчук В., Баранюк Б., Величко Д., Войткова Є., Гаврилюк Я., Королюк О., Мрих Д., Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Павлишена Т., Сушко І., Урода О., Хитрак А. (гр. 45), Кас’ян О., Музика Р. (гр. 2135)).
Урочисте відкриття фестивалю розпочалось з прекрасної пластичної композиції «Свобода польоту», за мотивами твору Річарда Баха «Чайка по імені Джонатан», яку виконали Бейчук К., Бохняк Д., Гула А., Демчук Д., Дубчак В.,Козловська В., Кулай А., Мельник В., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», учасники театру-студії «На Зарванській». (художній керівник – Красілич І.М.)
Свої театральні надбання демонстрували колективи з усієї України. Коледж представляв театр-студія «На Зарванській» (художній керівник Семенків І.А.). Учасники здобули перемогу у двох номінаціях: «Кращий акторський ансамбль», «Краща вистава молодіжних колективів».
Щиро вітаємо з перемогою!
День визволення України
Вшанування героїчного подвигу
28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників. «З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні постановляю: Установити в Україні День визволення України від фашистських загарбників, який відзначати щорічно 28 жовтня» (Указ Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» № 836/2009 від 20 жовтня 2009 р.). Визволення України почалося зі сходу — з операції «Малий Сатурн». Це були завершальні бої Сталінградської битви — однієї з найбільших битв Другої світової (листопад 1942-лютий 1943), — яка стала переломною у ході війні між двома велетенськими державами — фашистською Німеччиною та СРСР — на користь Радянського Союзу.
На початку зими 1942 р. були звільнені перші населені пункти України, а остаточне визволення українських земель розпочалось у ході Курської битви (5 липня-23 серпня 1943 р.). 23 серпня війська Степового фронту звільнили місто Харків. У вересні-жовтні 1943 р. розгорнулась героїчна битва за Дніпро, уздовж якого німці намагалися створити неприступну лінію стратегічної оборони («Східний вал»). Київ було визволено 6 листопада 1943 р. Київська наступальна операція завершила корінний перелом у ході Другої світової війни й мала надзвичайний вплив на весь наступний характер воєнних дій. З поверненням Україні її столиці та з виходом радянських військ на Правобережжя ні в кого вже не залишалося сумнівів, що німецько-фашистській армії на українській землі не втриматися. Остаточне визволення України було справою часу.
Ніякі перешкоди й труднощі не могли вже спинити Червону армію, яка нарощувала силу ударів по ворогові. Тут необхідно підкреслити вирішальну роль досвідчених військових керівників, адже жодна армія, незважаючи на рівень озброєння та вишкіл, не може перемогти ворога без вірного полководницького рішення, без підпорядкування єдиному командуванню. Жуков Георгій Костянтинович, Василевський Олександр Михайлович, Тимошенко Семен Костянтинович, Ватутін Микола Федорович, Рокоссовський Костянтин Костянтинович, Малиновський Родіон Якович та ін. — це люди, які являли собою синтез військового таланту, розуму, енергії, передбачення дій ворожих сил. Своїми діями і волею до перемоги вони єднали мільйони людей.
У 1944 р. радянське командування силами чотирьох Українських фронтів здійснило серію блискучих наступальних операцій:
25 січня-17 лютого 1944 р. - Корсунь-Шевченківська операція;
січень-квітень 1944 р. - визволення значної частини Правобережної і Західної України;
26 березня 1944 р. - перехід через державний кордоні з Румунією;
8 квітня 1944 р. - перехід через державний кордон з Чехословаччиною;
10 квітня 1944 р. - ворога вибито з Одеси, і, водночас, прорвавши добре укріплену оборону, війська 4-го Українського фронту та Приморської армії розгромили вороже угруповання на Кримському півострові;
9 травня 1944 р. - після кровопролитного штурму було визволено Севастополь;
27 липня 1944 р. - визволено Львів.
У перебігу Карпато-Ужгородської операції відбулося визволення від фашистської окупації території України в її довоєнних кордонах, а на останній стадії операції радянські війська очистили від ворога головне місто Закарпатської України Ужгород і 28 жовтня завершили визволення Закарпатської України.
Таким чином, наприкінці жовтня 1944 р. Радянська Армія у запеклих боях з німецько-фашистськими загарбниками очистила всю територію України від окупантів.
А 26 листопада 1944 року Перший з'їзд делегатів народних комітетів Закарпатської України прийняв маніфест про возз'єднання Закарпатської України з Радянською Україною.
... Дорогою ціною дісталася перемога Україні. На окупованій території країни загинуло 5,5 млн. осіб, у тому числі майже 4 млн. мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн. остарбайтерів.
Окрім українців значний внесок у визволення території нашої держави зробили і представники інших народів СРСР. Завдяки спільним зусиллям, самовідданості народів колишнього Радянського Союзу, їх ратним і трудовим подвигам українську землю було очищено від загарбників.
Вічна пам'ять визволителям Української землі, полеглим на полі битви! Честь і слава живим героям!
- 26-10-2020, 16:15
- 320
- 0
Портфоліо як складова музейного фонду
Заняття-екскурсія
Під час вивчення навчальних дисциплін «Менеджмент СКС» та «Проєктний менеджмент» (викладач Павлюк О.Я.) активно використовується педагогічна технологія «портфоліо» як форма організації навчання та засіб моніторингу творчих досягнень студентів. Навчальні портфоліо застосовуються також як і альтернативний метод контролю та оцінювання навчальних досягнень студентів, адже саме в портфоліо закладено значний потенціал для аналізу рівня сформованості професійних здатностей студентів, їхнього професійного зростання та динаміки розвитку їх індивідуальних особливостей. «Портфоліо» – новий та ефективний інструмент оцінювання якості знань студентів. Складання портфоліо є важливим засобом формування професійної компетентності майбутнього фахівця культурно-мистецької галузі, розвитку його індивідуального стилю та адекватному сприйняттю і розумінню власних переваг і недоліків.
Після вивчення теоретичного матеріалу студенти ознайомилися із зразками портфоліо студентів та викладачів, які розміщені на офіційному сайті коледжу та у методичному кабінеті. Особливий інтерес викликали портфоліо, які зібрані в музеї історії коледжу і є важливою складовою музейного фонду – портфоліо музею, викладачів-ветеранів, творчих колективів, об’єднань, ради студентського самоврядування, конкурсу «Подільський дивоцвіт» та циклових комісій.
Заняття-екскурсії на базі музею сприяли поглибленню знань студентів з методики створення та презентації портфоліо.
- 19-10-2020, 08:59
- 215
- 0
Gold art fest
Участь у мистецькому фестивалі
У жовтні в Туреччині в м. Кемер відбувся дистанційний ІІ інтернаціональний мистецький фестиваль «Gold art fest», у якому взяла участь студентка ІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Завальніцька Альона та здобула диплом ІІІ ступеня у номінації «Fine arts».
Вітаємо з перемогою!
Мужність і відвага крізь віки
Година патріотичного виховання
13 жовтня у коледжі відбулася година патріотичного виховання «Мужність і відвага крізь віки», присвячена Дню захисника України. Організатор заходу – Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, Красілич І.М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.
У програмі заходу:
«Мужні та незламні» - вступне слово (Городецька Н.М.);
«Мужність і відвага крізь віки» - художньо-публіцистична композиція, у якій взяли участь студенти: Бейчук К., Бохняк А., Гула А., Демчук Д., Дубчак В., Козловська В., Кулай А., Мельник В., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. (256 гр.), Іванюк Є., Ількова А., Кас’ян О., Лопушанська А., Музика Р., Параніч С., Яніцький А. художній керівник – Красілич І.М.
Музичне оформлення – Красілич І.М., відеоряд – Козловська В. (гр. 35), фотозвіт – Борисова О., Танасійчук Д. (267 гр.)
«Ми – майбутнє України» - підведення підсумків конкурсу на кращу творчу роботу, в якому взяли участь студенти І курсу Білик К., Колесник І. (137 гр.), Бабурик В., Горбовцова С., Демидюк Д., Перепичка В., Петрик Д., Сніцар А., Стрельчук О., Симоненко В. (145 гр.), Вдовиченко О., Гаврилова Є., Горячок А., Гранат І., Кицмей О., Кривошеєва К., Курик Я., Орбу Л., Пендовська А., Поліханенко І., Слободецька А., Шаткевич Х.(16 гр.).
Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та удосконаленню знань студентів з історії України.
- 15-10-2020, 16:20
- 281
- 0
Користувачам бібліотеки
Оголошення
- 15-10-2020, 11:27
- 463
- 0
- 14-10-2020, 21:17
- 430
- 0
Використання веб-сервісу Google Classroom
для організації дистанційного навчання в коледжі
Заняття Школи педагогічної майстерності
06 жовтня 2020 року у рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу відбулося заняття Школи педагогічної майстерності на тему: «Використання Google Classroom для створення єдиного освітнього простору та управління освітнім процесом під час дистанційного навчання в коледжі».
Никитюк С. С., методист коледжу, керівник Школи, акцентувала увагу педагогічних працівників на особливостях використання платформи Classroom, яка дозволяє в умовах дистанційного та змішаного навчання організувати онлайн навчання, використовуючи відео, текстову та графічну інформацію, різні додатки Google. Присутнім було запропоновано до перегляду відеоінструкцію про методику створення Classroom, розробку навчальних завдань, можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність студентів, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання; а також методичні рекомендації щодо алгоритму створення класу з навчальної дисципліни «Основи медичних знань» (викладач Никитюк С. С.). Доповненням до теми навчання стала презентація підбірки методичних матеріалів, зокрема, видання «Путівник по Google Classroom: як організувати освітній процес у віртуальному просторі».
Присутня на занятті Хіміч Я. О., канд. іст. наук, член Президії Української бібліотечної асоціації, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, координатор Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти, поділилася власним досвідом використання сервісу Google Classroom в освітньому процесі НАКККіМ.
У ході заняття активне обговорення педагогічних працівників викликав перегляд електронної книги «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020 рр.). Топ досягнень», створеної до 90-річчя коледжу.
На допомогу викладачам на сайті коледжу зібрано матеріали про найпоширеніші ресурси, форми та методи дистанційного навчання. У рубриках «Методична робота» та «Дистанційне навчання» подається оперативна інформація, яку пропонує Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти.
Платформа інновацій, досвіду, креативу
Курси підвищення кваліфікації
05-09 жовтня 2020 року, в рамках підготовки викладачів до чергової атестації, відбулися курси підвищення кваліфікації. Організатор – Центр неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (Шевченко Ірина Олександрівна, директорка Центру, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри інформаційних комунікацій і бібліотекознавства, заслужений працівник культури України).
Спікер Хіміч Ярослава Олегівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту провела заняття на теми: «Сучасні освітні тренди», «Дистанційне навчання: переваги та недоліки», «Особливості роботи у дистанційному середовищі Moodle (на прикладі дистанційних курсів підвищення кваліфікації НАКККіМ) та Google classroom», «Хто такі центеніали та особливості навчання покоління Z».
Всі слухачі курсів успішно захистили випускні роботи. Інноваційним досвідом роботи поділились:
- «Використання Google classroom для створення єдиного освітнього простору та управління освітнім процесом під час дистанційного навчання в коледжі», Никитюк С.С.;
- «Сучасний фахівець соціокультурної сфери: зміст та методи його підготовки», Павлюк О.Я.;
- «Методи формування професійних компетентностей та становлення конкурентоспроможного фахівця образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Майгур Т.В.;
- «Бінарне заняття як форма інтегрованого навчання», Крючкова О.Р., Бурячок Н.В.;
- «Збереження та популяризація культурно-мистецької спадщини Поділля під час підготовки студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», Дубінська О.В.;
- «Сутність художнього образу та особливості його прояву в музичному просторі, Москвічова О.О.;
- «Професійні компетентності менеджера соціокультурної сфери в контексті Закону України «Про фахову передвищу освіту» та адміністративно-територіальної реформи», Нижник С.В.;
- «Атестація педагогічного персоналу: традиційні та інноваційні підходи», Григорків Л.А.
Курси сприяли підвищенню ключових компетенцій в галузі культури, педагогічному менеджменту, ознайомленню з методичними засобами творчої діяльності та впровадженню інноваційних технологій в освітній процес закладів фахової передвищої мистецької освіти.
Спеціальне об’єктове тренування
Навчання з питань цивільного захисту
На підставі плану підготовки з ЦЗ на 2020 рік, 25 вересня 2020 року було проведено СОТ за темою: „Дії керівного складу, комісії з НС, служб ЦЗ, формувань ЦЗ, усього персоналу Кам'янець- Подільського коледжу культури і мистецтв у разі виникнення, локалізації та ліквідації пожежі на другому поверсі головного корпусу навчального закладу“.
Всього до проведення заходів спеціального об’єктового тренування з питань ЦЗ коледжу було залучено 78 учасника навчально-виховного процессу. Головними завданнями об’єктового тренування з ЦЗ коледжу були:
- удосконалення учасниками навчально-виховного процесу та працівниками коледжу теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій;
- перевірку здатності студентів практично діяти за сигналами оповіщення ЦЗ;
- практичну перевірку реальності плану ЦЗ коледжу та НФ ЦЗ коледжу преведення в готовність до роботи за призначенням;
- удосконалення практичних навичок керівного складу і органів управління ЦЗ коледжу в організації та проведенні заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС.
Основна мета проведення спеціального об’єктового навчання (об’єктового тренування) з питань цивільного захисту коледжу досягнута та головні завдання виконані, керівний склад та органи управління ЦЗ удосконалили свої практичні навички в організації та проведенні заходів захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС. Всі учасники навчально-виховного процесу та працівники коледжу закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.
- 10-10-2020, 20:07
- 245
- 0
МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ
ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ
ТА СТАНОВЛЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО
ФАХІВЦЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
ВІДКРИТИЙ
ОСВІТНІЙ ЗАХІД З НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ
В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ УМОВАХ
ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ
ІІ семестр 2019/2020 навч. року
- 10-10-2020, 19:58
- 223
- 0
МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ
ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ
ТА СТАНОВЛЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО
ФАХІВЦЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
МИСТЕЦЬКІ ПРОЄКТИ
З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ПРОФМАЙСТЕРНІСТЬ»
2016–2020 роки
- 09-10-2020, 09:24
- 258
- 0
Перегляд ювілейних експозицій
Екскурсія в музей
06 жовтня 2020 року під час проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів, концертмейстерів та працівників коледжу (05-09 жовтня 2020 року) музей історії навчального закладу відвідала Хіміч Я.О., к.і.н., доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту.
Ярослава Олегівна ознайомилася з музейними експозиціями, документним фондом та культурно-просвітницькою діяльністю музею. Особливо її зацікавили матеріали до 90-річного ювілею коледжу, зокрема електронна книга «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020 рр.). Топ досягнень», а також ювілейні тематичні полиці: «Поліфонія талантів» до 5-річчя з часу створення естрадного ансамблю «BLACK and WHITE», «Музей – документальна пам’ять творчих досягнень коледжу» до 15-річчя з часу відкриття, «Студентське самоврядування: територія успіху, творчості та креативу» до 30-річчя з часу створення.
Радість творчого натхнення
Цикл заходів
до Всеукраїнського дня бібліотек,
Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти
30 вересня - 02 жовтня 2020 року відбувся цикл заходів до Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти. В програмі:
«Креативний бібліопростір коледжу». Вітання до Всеукраїнського дня бібліотек (Кульчицька О., Мельник Ю., Кохан В., студенти 417 групи);
«Калейдоскоп професійних свят». Презентація книжкової виставки (Осадчук Л.А., Владика Л.І.);
«Музика чарує, захоплює, бентежить…». Вітання до Міжнародного дня музики та музична вікторина (Будний О., Олоєрь О., Варивода А. (438 група), Кульчицька О., Мельник Ю., Кохан В., (417 група); концертмейстер Бойко В.В.; викладач Яворницька Н.О.);
«Наша вдячність, любов і повага тобі, наш учителю!»:
День студентського самоврядування: (Войткова Є., Гаврилюк Я., Павлишена Т. (45 група), Бугерчук І., Степанюк І., Буринська А., (44 група), Шлей І. (35 група), Скурська Д. (348 група), Музика Р., Яніцький А. (2135 група), Кіра А., Кіселюк А. (46 група);
«Студент у ролі викладача» (Кульчицька О., Мельник Ю. (417 група), Хитрак А., Баранюк Б. (45 група), Кулай А. (35 група), Буринська А., Іванова В. (44 група), Феньо М. (248 група), Борисова А. (267 група).
Вітання до свята (Хитрак А., Сушко І. (45 група), Калинюк В. (313 група), Дмітрієв Г. (348 група).
Фото – Бутилюк М., Танасійчук Д., студенти 267 (КФВ) групи.
- 08-10-2020, 16:03
- 289
- 0
Древо триєдине
Презентація книги М.Мачківського
06 жовтня 2020 року в бібліотеці коледжу, в рамках засідання клубу «Душі криниця» (керівник Владика Л. І.), відбулася презентація книги українського письменника, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Миколи Мачківського «Древо триєдине». Літературно-публіцистичне видання презентували директор обласного літературного музею, член Національної спілки письменників України - Василь Горбатюк та заступник директора обласного літературного музею Людмила Данилюк.
Учасники зустрічі, затамувавши подих, переглянули відеозвернення автора, у якому він ділиться спогадами про своє життя, написання твору та відомих майстрів пера, згаданих у його романі. У подарунок бібліотека отримала книги Мачківського М. «Древо триєдине» та Горбатюка В. «Вигнані з раю».
Щиро дякуємо за цікаву зустріч. Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров'я.
- 08-10-2020, 14:54
- 388
- 0
Grand Fest осінь 2020
Міжнародний дистанційний мистецький фестиваль-конкурс
27 вересня в Кам’янці-Подільському відбувся Міжнародний дистанційний мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest осінь 2020», у якому взяли участь студенти коледжу.
Вимоги конкурсу:
подання заявки на участь у конкурсі;
опис відеовиступу та розміщення його на каналі Youtube
Переможці фестивалю:
Мельник Юлія (гр. 417) – лауреат І премії у номінації «Народний спів». Клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Бойко В.В
Леонтієва Анастасія (гр. 348) – лауреат ІІ премії у номінації «Естрадний вокал». Клас викладача Мечак Л.М.
Переможців визначало професійне журі та глядачі-користувачі мережі Інтернет шляхом голосування під відео.
Вітаємо з перемогою!
Мелодія палітри
Мистецька година до Дня художника
07 жовтня в художньому корпусі коледжу відбулось святкування Дня художника та посвята студентів 1 курсу в студенти (Організатор заходу – циклова комісія ОМДМР, голова комісії Павлюк О.Ф.).