Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Травень 2021 року

Відкритий фестиваль-конкурс «Легенда мистецтва старого Кам’янця»

Творчі досягнення


 Відкритий фестиваль-конкурс «Легенда мистецтва старого Кам’янця»

 

  29 травня відбувся І Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Легенда мистецтва старого Кам’янця», який організовував Кам’янець-Подільський міський Будинок культури.

   Фестиваль-конкурс проводився з метою подальшого розвитку самодіяльного художньої творчості та виконавського мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, налагодження творчих відносин між колективами України.

 

Захист курсових робіт з педагогіки

Публічний виступ

Захист курсових робіт з педагогіки

 

 

 

   26 травня студенти 348 групи спеціальності «Хореографія», а 28 травня студенти спеціальності «Музичне мистецтво» успішно захистили курсові роботи з педагогіки (викладач – Н.В. Бурячок).

   Захист пройшов на високому рівні, студенти добре підготувались, ґрунтовно опрацювали наукову та методичну літературу, сучасні електронні ресурси з теми свого дослідження, могли відповісти на додаткові запитання. Публічні виступи були змістовними, цікавими, були розставлені акценти на найважливіших аспектах курсової роботи.

В безмежжі простору і часу

Анонс фотовиставки


В безмежжі простору і часу

    Фотовиставка «В безмежжі простору і часу» – це своєрідний звіт студентів спеціалізації «Кіно-, фото-, відео справа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, який демонструє творчі досягнення студентів за увесь період вивчення ними фахових дисциплін.

Підсумки навчання

Відкритий екзамен з класичного танцю

 

Підсумки навчання

 

    26 травня в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв розпочалась екзаменаційна сесія. Її розпочали студенти IV курсу спеціальності «Хореографія» відкритим іспитом з навчальної дисципліни «Класичний танець», клас викладача Ірини Літинської, концертмейстер – Ольга Сирота.

Засідання клубу «Душі криниця»

Презентація нових видань


Засідання клубу «Душі криниця»

 


    26 травня в бібліотеці Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв в рамках засідання клубу любителів поетичного слова «Душі криниця» відбулася зустріч з директором Хмельницького обласного літературно музею, українським письменником, членом Національної спілки письменників України Василем Горбатюком.

Пісенний зорепад

Вокальний конкурс

 

Пісенний зорепад

 

 


  26 травня в актовій залі Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбулося пісенне свято, щорічний вокальний конкурс «Пісенний зорепад». Учасниками програми були студенти спеціалізацій «Музичне мистецтво естради» та «Народне пісенне мистецтво».

  Конкурс проводився у трьох номінаціях: народний, академічний та естрадний вокал, учасники яких продемонстрували високий професійний рівень.

 

Спільний мистецький проєкт: обговорюємо кроки співпраці

Зустріч в музеї


Спільний мистецький проєкт: обговорюємо кроки співпраці

 

   26 травня в бібліотеці Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся творчий діалог учасників клубу любителів поетичного слова «Душі криниця» з директором Хмельницького обласного літературного музею, подільським письменником, членом Національної спілки письменників України Горбатюком В.І. та краєзнавцем, членом Національної спілки журналістів України, заслуженим працівником культури України Стояновським В.І. Василь Іванович презентував нові видання: Микита Годованець «Я кремень!» та Микола Чирський «Емаль».

Подорож світом

Конкурсна програма


Подорож світом

 


   25 травня у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв на занятті з навчальної дисципліни «Навчальна практика соціокультурної діяльності» (викладач – Н.О. Яворницька) проведено конкурсну програму «Подорож світом». Практичну роботу підготували студенти 313 групи спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти).

Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

Творчі досягнення

 

 Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

 

 

    З 17 по 23 травня в м. Одеса пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music».

   Організатори фестивалю - громадська організація «Музичний Всесвіт», яка визначила цілі і завдання фестивалю, серед яких виявлення і розвиток молодих талантів, професійне вдосконалення педагогів і поширення кращої практики їх роботи, обмін творчими досягненнями і можливість встановлення тісних контактів між дитячими і дорослими творчими колективами, сольними виконавцями з різних міст, популяризація творчості талановитих виконавців.

Мельпомена Fest

Фестиваль театральних мистецтв

 

Мельпомена Fest

 

 


   22 травня студенти другого курсу спеціалізації видовищно-театралізованих заходів, наймолодші актори театру-студії «На Зарванській», взяли участь у фестивалі театральних мистецтв «Мельпомена Fest», який проходив у Хмельницькому.

Вперед до вершин!

Свято останнього дзвоника


Вперед до вершин!

    21 травня 2021 року у Кам'янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбулося свято останнього дзвоника «Вперед до вершин! Майбутнє за вами!»

Музичні горизонти

Профорієнтаційна робота

 

Музичні горизонти

 

 

   20 травня в с. Мукша Китайгородська в рамках профорієнтаційної роботи відбулася концертна програма «Музичні горизонти» викладачів та студентів спеціалізації «Музичне мистецтво естради» для учнів загальноосвітніх шкіл Слобідко-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. Організатори заходу – викладачі циклової комісії музичного мистецтва естради.

 День вишиванки

Свято


День вишиванки

    20 травня, у третій четвер місяця, студенти та викладачі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв приєднались до національного свята – Дня вишиванки.

 

Конкурс пленерних робіт «Моє місто»

Підведення підсумків конкурсу


Конкурс пленерних робіт «Моє місто»

 

 

 

   20 травня в художньому корпусі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбулось підведення підсумків конкурсу пленерних робіт «Моє місто».

Відкритий конкурс театральних колективів «Подільська сцена – 2021»

Обласний огляд-конкурс


Відкритий конкурс театральних колективів «Подільська сцена – 2021»

 

 

 

19 травня в концертній залі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв з дотриманням карантинних вимог відбувся перегляд творчих робіт народного театру-студії «На Зарванській» в рамках Відкритого обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Подільська сцена – 2021».

Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

Творчі досягнення


 Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

 

   18 травня у дистанційному форматі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасного мистецтва «Art Atmosphere», який організувала громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація» за підтримки та сприяння Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації та ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва».

 

Навчальна практика зі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

Академічний показ

 

Навчальна практика зі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

 

 


   18 травня у Кам'янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся відкритий академічний показ з дисципліни «Навчальна практика зі спеціалізації» зі студентами 313 та 418 груп спеціальності «Народна художня творчість» спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

Співпраця з територіальними громадами

Круглий стіл


Співпраця з територіальними громадами

 

 


13 травня 2021 року в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся круглий стіл на тему «Співпраця з територіальними громадами – ключова умова формування професійних компетенцій сучасного фахівця соціокультурної сфери».

Круглий стіл організовано в дистанційному форматі на платформі Zoom з метою поглиблення співпраці з територіальними громадами.