Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Липень 2021 року

Зустріч зі вступниками та їх батьками

Батьківські збори студентів нового набору


Зустріч зі вступниками та їх батьками

 

 


   30 липня в концертній залі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбулись батьківські збори студентів нового набору.

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Хроніки мистецької освіти


Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

 

 

   У 1992 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відкрито спеціальність «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

    Спочатку це була спеціалізація «Декоративно-ужиткове мистецтво» в рамках спеціальності «Народна художня творчість». В травні 2002 року, відбулась реорганізація спеціальностей, в процесі якої «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» стало окремим напрямком в галузі знань «Мистецтво».

Студентська рада

Хроніки мистецької освіти


Студентська рада

 

    У 1991 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв створено студентську раду, яка діє у формі студентської дирекції і успішно функціонує всі ці роки.

  Рада студентського самоврядування, яка є лідером студентського колективу і об’єднує навколо себе творчі неординарні особистості, ініціює проведення творчих справ та дозвіллєвих заходів, а головне є захисником прав та інтересів студентів.

Душі криниця

Презентація клубу


Душі криниця

 


   Клуб створений та діє на базі бібліотеки Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв з 1992 року.

   Він об’єднує любителів поетичного слова, талановитих студентів, викладачів, які пишуть вірші, закохані в рідний край, свою Батьківщину, людей, у все добре та вічне.

   Більше з діяльністю клубу можна познайомитись у відеопрeзентації.

  • 20-07-2021, 16:06
  • 142
  • 0

 

 

 

               

                 

Хроніки мистецької освіти: 1991-2021

Інформаційний дайджест


Хроніки мистецької освіти: 1991-2021

 

 

   З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв анонсує цикл інформаційних матеріалів про основні віхи розвитку мистецького навчального закладу з часу набуття незалежності нашої держави.

   Інформаційний дайджест «Хроніки мистецької освіти: 1991-2021» щотижня висвітлюватиметься на сторінках офіційного сайту коледжу, а також у соціальних мережах Facebook та Instagram. Матеріали охоплюють визначні події з історії закладу, які відбулись в період з 1991 року до сьогодення.

Вступні іспити 2021

Творчі конкурси


Вступні іспити 2021

 

 

   14-15 червня в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулись творчі конкурси в рамках вступної кампанії 2021 року.Перегляд портфоліо доступний за посиланням Ірина БугерчукПерегляд портфоліо доступний за посиланням Анастасія БуринськаПерегляд портфоліо доступний за посиланням Катерина БучикПерегляд портфоліо доступний за посиланням Марія ГрабПерегляд портфоліо доступний за посиланням Іванна ДзюбрінПерегляд портфоліо доступний за посиланням Надія ДубчакПерегляд портфоліо доступний за посиланням Ірина СтепанюкПерегляд портфоліо доступний за посиланням Даниіл МевшаПерегляд портфоліо доступний за посиланням Діана КатернюкПерегляд портфоліо доступний за посиланням Ангеліна Киселюк