Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Матеріали за Серпень 2021 року

  Крок до вершини знань

  Вітання з Днем знань та початком нового навчального року


  Крок до вершини знань

   


     День знань – хвилююче і незабутнє свято, яке не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

     День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до знань, до нових відкриттів і звершень. Сьогодні голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

  • 27-08-2021, 11:17
  • 550
  • 0

  Форум освітян Хмельниччини

  Обласний освітній форум


   

                   

   

     27 серпня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбувся щорічний обласний освітній форум «Розвиток освіти в умовах децентралізації», в якому взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, народні депутати України, представники органів влади різних рівнів, голови територіальних громад, керівники закладів освіти та інклюзивно-ресурсних центрів, освітяни Хмельниччини.

  30 років незалежності України

  Вітання з державним святом


  30 років незалежності України

   

   

     Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв сердечно вітає усіх українців з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею незалежності України!

   

   

  Міжнародна співпраця

  Хроніки мистецької освіти


  Міжнародна співпраця

   

        У 2018 році колективом Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв розпочато міжнародну співпрацю з містами Польщі.

   

  Початок професійної кар’єри

  Зустріч в музеї


  Початок професійної кар’єри

   

   


      04 серпня викладач Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва (Луганська область) Людмила Андріївна Пікалова (Тараненко) відвідала музей історії нашого навчального закладу. Свою професійну діяльність вона розпочала в 1966 році концертмейстером на цикловій комісії фортепіано та концертмейстерства. З теплотою та любов’ю згадує роки роботи з Олексійчуком М.А., заслуженим працівником культури України, головою циклової комісії хорових та музично-теретичних дисциплін. В стінах нашого навчального закладу вона сформувалася як професіонал своєї справи, талановитий наставник студентської молоді та музикант. Працювала в коледжі до 1974 року.

  Барви України

  Хроніки мистецької освіти


  Барви України

   

      З 2008 року на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв проводиться Всеукраїнський відкритий молодіжний фестиваль-конкурс «Барви України», ініціатором якого стали викладачі спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво».

    Метою конкурсу є збереження, розвиток традицій народного декоративно-прикладного мистецтва, виявлення і підтримка творчої обдарованої молоді, удосконалення виконавської майстерності молодих майстрів, популяризація народного декоративно-прикладного мистецтва серед молоді.

   

  30 років – 30 уроків

  Інформаційно-методичні матеріали


  30 років – 30 уроків

   

   


     Презентуємо інформаційно-методичні матеріали «30 років – 30 уроків», які допоможуть педагогам ефективно організувати підготовку до проведення Дня знань і Першого уроку у 2021/2022 н.р. та сприятимуть формуванню патріотичних почуттів учнів.

     Запропоновані розробки доповнені елементами візуалізації – відеонарисами про Україну та українців, виконаними у техніці пісочної анімації, що забезпечить їх творче використання.

  Музичне мистецтво

  Хроніки мистецької освіти


  Музичне мистецтво

   

   

    У 2006 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відкрито та ліцензовано спеціальність «Музичне мистецтво».

    Протягом навчання студенти здобувають теоретичні та практичні знання, стають високопрофесійними фахівцями в концертно-виконавській, педагогічній діяльності у сфері музичного мистецтва. Беруть участь в міських, регіональних, всеукраїнських конкурсах-фестивалях, а також популяризують музичне мистецтво в профорієнтаційних заходах.

  Подільський дивоцвіт

  Хроніки мистецької освіти


  Подільський дивоцвіт

   

     У 2001 році управлінням культури Хмельницької облдержадміністрації та обласним науково-методичним центром культури і мистецтв започатковано проведення обласного конкурсу виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт», який проводиться один раз на два роки на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

  Кіно-, фото-, відеосправа

  Хроніки мистецької освіти


  Кіно-, фото-, відеосправа

   

   

   

     У 1993 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв розпочалася підготовка фахівців спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа». За 28 років своєї діяльності комісія підготувала близько 300 молодших спеціалістів кваліфікації «організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник кіно-, фото-, відео студії».