Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Серпень 2021 року

Крок до вершини знань

Вітання з Днем знань та початком нового навчального року


Крок до вершини знань

 


   День знань – хвилююче і незабутнє свято, яке не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

   День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до знань, до нових відкриттів і звершень. Сьогодні голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

  • 27-08-2021, 11:17
  • 518
  • 0

Форум освітян Хмельниччини

Обласний освітній форум


 

                 

 

   27 серпня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбувся щорічний обласний освітній форум «Розвиток освіти в умовах децентралізації», в якому взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, народні депутати України, представники органів влади різних рівнів, голови територіальних громад, керівники закладів освіти та інклюзивно-ресурсних центрів, освітяни Хмельниччини.

30 років незалежності України

Вітання з державним святом


30 років незалежності України

 

 

   Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв сердечно вітає усіх українців з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею незалежності України!

 

 

Міжнародна співпраця

Хроніки мистецької освіти


Міжнародна співпраця

 

      У 2018 році колективом Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв розпочато міжнародну співпрацю з містами Польщі.

 

Початок професійної кар’єри

Зустріч в музеї


Початок професійної кар’єри

 

 


    04 серпня викладач Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва (Луганська область) Людмила Андріївна Пікалова (Тараненко) відвідала музей історії нашого навчального закладу. Свою професійну діяльність вона розпочала в 1966 році концертмейстером на цикловій комісії фортепіано та концертмейстерства. З теплотою та любов’ю згадує роки роботи з Олексійчуком М.А., заслуженим працівником культури України, головою циклової комісії хорових та музично-теретичних дисциплін. В стінах нашого навчального закладу вона сформувалася як професіонал своєї справи, талановитий наставник студентської молоді та музикант. Працювала в коледжі до 1974 року.

Барви України

Хроніки мистецької освіти


Барви України

 

    З 2008 року на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв проводиться Всеукраїнський відкритий молодіжний фестиваль-конкурс «Барви України», ініціатором якого стали викладачі спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво».

  Метою конкурсу є збереження, розвиток традицій народного декоративно-прикладного мистецтва, виявлення і підтримка творчої обдарованої молоді, удосконалення виконавської майстерності молодих майстрів, популяризація народного декоративно-прикладного мистецтва серед молоді.

 

30 років – 30 уроків

Інформаційно-методичні матеріали


30 років – 30 уроків

 

 


   Презентуємо інформаційно-методичні матеріали «30 років – 30 уроків», які допоможуть педагогам ефективно організувати підготовку до проведення Дня знань і Першого уроку у 2021/2022 н.р. та сприятимуть формуванню патріотичних почуттів учнів.

   Запропоновані розробки доповнені елементами візуалізації – відеонарисами про Україну та українців, виконаними у техніці пісочної анімації, що забезпечить їх творче використання.

Музичне мистецтво

Хроніки мистецької освіти


Музичне мистецтво

 

 

  У 2006 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відкрито та ліцензовано спеціальність «Музичне мистецтво».

  Протягом навчання студенти здобувають теоретичні та практичні знання, стають високопрофесійними фахівцями в концертно-виконавській, педагогічній діяльності у сфері музичного мистецтва. Беруть участь в міських, регіональних, всеукраїнських конкурсах-фестивалях, а також популяризують музичне мистецтво в профорієнтаційних заходах.

Подільський дивоцвіт

Хроніки мистецької освіти


Подільський дивоцвіт

 

   У 2001 році управлінням культури Хмельницької облдержадміністрації та обласним науково-методичним центром культури і мистецтв започатковано проведення обласного конкурсу виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт», який проводиться один раз на два роки на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Кіно-, фото-, відеосправа

Хроніки мистецької освіти


Кіно-, фото-, відеосправа

 

 

 

   У 1993 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв розпочалася підготовка фахівців спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа». За 28 років своєї діяльності комісія підготувала близько 300 молодших спеціалістів кваліфікації «організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник кіно-, фото-, відео студії».