Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 22.09.2021

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

Відкрите заняття

 

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено відкрите заняття на тему «Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки. Робота над чистотою інтонування».

Заняття зі студентом спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Віталієм Чорногрицьким провела викладач Н.В. Винниченко, концертмейстер – Ю.П. Новіченко, з метою навчитись передавати характер, художній образ творів за допомогою засобів художньої виразності, формувати загальнокультурні та пізнавальні компетенції студента, виховувати прагнення до самовдосконалення та саморозвитку.

 

 

Студентське самоврядування: нові обличчя, креативні ідеї, круті проєкти!

Вибори студентських лідерів

 

Студентське самоврядування: нові обличчя, креативні ідеї, круті проєкти!

 

 

22 вересня 2021 року відбулися вибори нового складу Ради студентського самоврядування Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Високий рівень студентської довіри отримала Діана Скурська, студентка спеціальності «Хореографія», яка майже одноголосно обрана головою Ради студентського самоврядування – студентським директором. У її передвиборній програмі дій – створення команди студентських лідерів-однодумців, які можуть генерувати цікаві студентські ідеї, ініціативи і проєкти, комунікувати з усіма ланками управління коледжу та сворювати можливості для кожного із студентів творчо розвиватися, набуваючи актуальних лідерських компетентностей.

 

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

Діалог співпраці

 

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв завітала делегація представників Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України у складі голови правління Ігоря Земскова, а також членів правління – проектного менеджера Юлії Побережної та координатора волонтерського руху Наталії Семенюк.