Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 08.10.2021

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

Відкрите заняття

 

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

 

 

08 жовтня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Микитюк О.І. провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Біологія і екологія» на тему: Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти.


 

 

 

Професії та професійні навички

Відкрите заняття

 

Професії та професійні навички

 

 

08 жовтня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено відкрите заняття з англійської мови «Професії та професійні навички. Перегляд часів. Теперішній перфектний час в порівнянні з теперішнім перфектно-тривалим часом» для студентів 167 групи.

Заняття провела викладач-методист Стрельчук Л.І., яка досягла освітньої, розвиваючої, виховної та практичної мети в чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, читанні, аудіюванні та письмі у типових ситуаціях.

Вміло був підібраний матеріал для заняття: презентації до теми, роздатковий матеріал, відео та аудіоматеріали. Лариса Іванівна вільно і вправно володіла матеріалом і доносила його до студентів. Мова викладача чітка, виразна, літературна, професійна і цього вимагала від студентів. Ретельно слідкувала за їхньою вимовою та наголосом.

Впродовж усього заняття викладач використовувала принципи педагогіки партнерства та демократичної співпраці викладача зі студентами, що є концептуальною основою європейської освітньої системи, створює сприятливий психологічний клімат на занятті.

Відчувався тісний міжпредметний зв’язок з такими навчальними дисциплінами як українська мова, культура мови, народознавства, історії, географії, живопису, операторської майстерності та ін.

На занятті студенти були уважними, ініціативними, вдумливими і працьовитими. Хто в більшій мірі, а хто в меншій, відбувалося діалогічне мовлення для досягнення комунікативної мети. Атмосфера панувала спокійна і творча. На занятті вдало поєднувався виклад як теоретичного, так і практичного матеріалу. Студенти були досить мотивовані, активно працювали, демонстрували готовність до спілкування та самоаналізу.

Мультимедійна презентація підготовлена викладачем, сприяла фокусуванню уваги студентів та кращому засвоєнню інформації. Тема та зміст заняття відповідали програмним вимогам. Викладач раціонально побудувала заняття, вміло структурувала його. Матеріал був викладений доступно та послідовно. Цьому сприяло застосування роздаткового матеріалу та презентації із подальшим їх обговоренням та підведенням підсумків засвоєння матеріалу. Стрельчук Л.І. оцінила роботу студентів відповідно до їхніх відповідей.

Викладач майстерно володіла методами та прийомами викладання матеріалу, продемонструвала високу культуру мовлення, ясний та логічний виклад матеріалу.

На занятті були присутні молоді викладачі Чорна Н.П., Продан Ю.П., Шленчак С.В., які мали можливість перейняти досвід роботи колеги Стрельчук Л.І.

Фотозвіт студента 357 групи Максима Бутилюка.

 

Богуцька Н.С.,

кандидат філологічних наук, викладач-методист

 

Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички