Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Листопад 2021 року
 • 30-11-2021, 11:30
 • 203
 • 0

                         

       


           Розпорядження

             про оголошення конкусу

       на заміщення посади директора

 • 30-11-2021, 10:53
 • 138
 • 0

              Розпорядження

про створення наглядових рад

 • 30-11-2021, 10:51
 • 101
 • 0
 • ---

       Розпорядження

про створення наглядових рад

 • 30-11-2021, 10:51
 • 101
 • 0
 • ---

       Розпорядження

про створення наглядових рад

 • 30-11-2021, 10:29
 • 224
 • 0

           Конкурс

         на заміщення посади директора

Охорона праці очима дітей – 2022

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

 

Охорона праці очима дітей – 2022

 

 

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, відзначається День охорони праці.

В рамках відзначення Дня охорони праці та з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва, сприяння розвитку дитячої творчості, виявленню, відбору та підтримці талановитої молоді ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Держпраці розпочато роботу з проведення ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022.

 

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

Творчі досягнення

 

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

 

 

28 листопада 2021 року перегорнув сторінку Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу», що проводився в рамках творчого проєкту «Назустріч мрії».

Участь у мистецькому змаганні взяли і студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Згідно загальної кількості набраних балів народна хорова капела «Гомін» (номінація «Хорове мистецтво», IV вікова категорія) та Діана Середюк (номінація «Народний спів», IV вікова категорія) здобули найвищі відзнаки – Гран-Прі фестивалю-конкурсу.

 

 

День пам'яті жертв голодоморів

Національний пам'ятний день

 

День пам'яті жертв голодоморів

 

 

Голодомор – глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять...

Це наш український біль, наша безмірна туга і скорбота за мільйонами невинно убієнних.

Схилімо голови в скорботі за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму.

 

Клуб веселих і найкмітливіших

Наші перемоги

 

Клуб веселих і найкмітливіших

 

 

26 листопада у Кам'янці-Подільському міському Будинку культури відбувся районний етап гри Клубу веселих та найкмітливіших серед команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА», у якому взяли участь чотири осередки – Кам'янець-Подільський, Городоцький, Дунаєвецький та Чемеровецький.

За результатами конкурсу журі визначило переможців – ними стала команда Кам'янець-Подільського осередку під назвою «Діти Феміди», які є студентами Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Підготувала команду викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Тетяна Бойчук.

 

 

 

Відкритий конкурс малих хореографічних форм «Світанок»

Оголошення

 

Відкритий конкурс малих хореографічних форм «Світанок»

 

 


Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв оголошує прийом заявок на Перший Відкритий конкурс малих хореографічних форм «СВІТАНОК». 

Засновники конкурсу – Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний осередок Національної хореографічної спілки України. Організатор – Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв. 

Конкурсні виступи та Гала-концерт відбудуться 29-30 квітня 2022 року.

До участі у конкурсі запрошуються учасники (солісти, дуети, тріо, ансамблі до 5-ти осіб) аматорських хореографічних колективів України, учні (вихованці) загальноосвітніх шкіл, мистецьких шкіл і позашкільних навчальних закладів.

 

 

Міжнародний день студента

Свято молодих і талановитих

 

Міжнародний день студента

 

 

Міжнародний день студентів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. В наші дні позиціонується як свято молодості, жаги до життя та великих звершень. 

Лекції та семінари, безсонні ночі перед екзаменом, цікаві практичні заняття, перша практика, а також атмосфера дружнього спілкування, нових знань, а часто і першого кохання… Неоціненний досвід, отриманий у стінах улюбленого навчального закладу ми пам’ятаємо все життя. 

Щороку це свято в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв сповнене позитивом, креативом та гарним настроєм!

 

 


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2021/2022 н.р.


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2021/2022 н.р.

 

Професійне свято відзначали в музеї

Церемонія нагородження та ознайомча екскурсія

 

Професійне свято відзначали в музеї

 

09 листопада 2021 року в музеї відбулася церемонія нагородження працівників коледжу з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Для гостей коледжу проведено ознайомчу екскурсію, під час якої вони познайомились з історичними подіями, які є вагомими не тільки для нашого навчального закладу, а й для розвитку культури та мистецької освіти Поділля.

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Святкові вітання

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

 

09 листопада в нашій державі відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтво приєднуються до відзначення професійного свята в онлайн-проєкті «Культура – це творчість і творчі люди».

 

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

Свято духовності українського народу

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

 

 

Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності. День української писемності і мови, як свято духовності українського народу запроваджено Указом Президента України у 1992 році на знак затвердження великого національного надбання, коштовного скарбу, який поєднує досвід, мрії і надії мільйонів людей, подвижників українського слова.

 

 

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом

Наші нагороди

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом

 

 

На початку листопада в Україні відзначають професійне свято служителів мистецтва – працівники культури та майстри народної творчості. Традиційно у ці дні кращих митців вшановують відзнаками та нагородами. Не залишились осторонь святкових вітань і педагогічні працівники Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

 

 

 

Іспит на професійну компетентність

Атестація педагогічних працівників

 

Іспит на професійну компетентність

 

 

02 листопада 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії коледжу; а 03 листопада 2021 року – засідання атестаційної комісії Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 №628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) сфери культури», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 16.08.2018 №926/32378 (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21.05.2021 №354), Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв (із змінами і доповненнями) (наказ № 149 від 01.09.2021).