- 27-05-2022, 17:06
- 182
- 0
Дякуємо за найкращі роки нашого життя
Зустріч випускників
27 травня 2022 року відбулася зустріч випускників спеціальності «Хореографія» 2017 року.
В музеї коледжу випускники ділилися своїми професійними досягненнями, згадували щасливі студентські роки, своїх улюблених викладачів та однокурсників. В музейних альбомах, афішах та презентаційних виданнях вони знайшли свої фото, згадали виховні заходи та концерти, в яких брали активну участь, дні студентського самоврядування, творчі справи з організації дозвілля в гуртожитку. Це були веселі, щасливі та безтурботні моменти студентського життя, а водночас це був час професійного зростання - академпокази, заліки, екзамени та перемоги в престижних конкурсах хореографічного мистецтва.
«Щасливі знову побувати в рідних стінах. Зібралися сьогодні не всі, адже війна змінила наше життя та внесла корективи у наші плани. Дякуємо за найкращі роки нашого життя! Дуже любимо, поважаємо! Обіцяємо повернутися знову!!!» - такі теплі слова залишили випускники у книзі відгуків музею.
Легенда мистецтва старого Кам’янця
Участь у мистецькому фестивалі-конкурсі
26 травня 2022 року відбувся ІІ Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Легенда мистецтва старого Кам’янця», у якому взяли участь студенти коледжу. Також у складі журі працював Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії «Музичне мистецтво».
Переможці конкурсу:
Диплом І ступеня:
Кукурудза Володимир (гр. 413) – номінація «Інструментальний жанр» (клас викладача Раїнчука Д.В.)
Дмітрієв Григорій (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)
Столаба Анастасія (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)
Гринчук Анастасія (гр. 1138) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)
Дует «Душа» у складі Столаби А. та Дмітрієва Г. (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)
Середюк Діана (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Бойко В.В.) та фольклорний ансамбль «Червона калина» у складі Бойка В.В. (баян), Раїнчука Д.В. (тромбон), Гудзяка В. (сопілка), Матієнка Н. (контрабас), Дмітрієва Г. (барабан).
Допомагаємо. Перемагаємо. Тримаємо стрій...
Волонтерська діяльність
З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію нашої держави Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв спрямував всі свої зусилля на допомогу Збройним Силам України.
Військовозобов’язані працівники коледжу взяли до рук зброю і міцно тримають оборону на фронті та у формуваннях територіальної оборони Хмельниччини, не даючи окупантам шансів на омріяну «перемогу». Якщо армію підтримує народ, солдати перетворюються на воїнів. Ми добре розуміємо, що від оснащення і бойового духу українських воїнів залежить наша перемога. Тому трудовим колективом навчального закладу на загальних зборах було прийнято рішення про щомісячний перерахунок одноденного заробітку на потреби армії до закінчення воєнного стану. За квітень 2022 року більше 42 000 грн. було перераховано на рахунок благодійного фонду Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» для виготовлення бойових БПЛА.
- 26-05-2022, 11:27
- 722
- 0
Вимоги до написання
мотиваційного листа
Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису
Майстер-клас
25 травня 2022 року, відповідно до програми «HAND MADE», в рамках Освітнього хабу Хмельниччини відбувся майстер-клас «Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису».
Захід було проведено на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Організатори майстер-класу - викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" – Т. В. Майгур та Л. А. Горна.
Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва
Майстер-клас
24 травня 2022 року відбувся майстер-клас «Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва». Це заняття із циклу заходів, що відбуваються на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у рамках Освітнього хабу Хмельниччини.
Організатори – викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на чолі з головою Павлюком О.Ф., захід провела – Дубінська О.В.
Вам відроджувати і творити українську культуру
Свято останнього дзвоника в онлайн-форматі
Свято останнього дзвоника для студентів випускних курсів традиційно забарвлене в палітру радісних емоцій, підсумків навчання в рідному коледжі, професійних досягнень, планів на майбутнє та щемкого відчуття прощання з рідною альма-матер.
2022 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя – дистанційне навчання в умовах воєнного часу, віртуальне спілкування з викладачами та однокурсниками, участь в онлайн-фестивалях і конкурсах, активна волонтерська діяльність. Ми змінили наші звички, традиції. Й останній дзвоник також сьогодні лунає для наших випускників в онлайн-режимі.
Відеопоезія "Який день..."
Творча робота студентів 357 гр.
Читає Анастасія Ількова (викладач І.А.Семенків). Відеограф - Максим Бутилюк (викладач О.О.Новіцька-Саричева). Автор вірша - Людмила Муріна.
Комунікативна компетентність як складова професійності менеджера культури
Презентація навчальної дисципліни
23 травня 2022 року відбулася презентація навчальної дисципліни «Комунікативний менеджмент», викладач циклової комісії культурологічних дисциплін Павлюк О.Я. Мета викладання навчальної дисципліни полягає в набутті студентами теоретичних знань з питань комунікативних процесів в менеджменті, оволодіння практичними навичками службового спілкування, організації ділових зустрічей, вмінні формувати імідж ділової людини та іміджу сучасного закладу культури.
В програмі заходу:
«Комунікативний менеджмент як теорія і практика управління соціальними комунікаціями організації». Презентація навчальної дисципліни (Павлюк О.Я.)
Презентація кращих практичних студентських робіт:
«Вдалий публічний виступ - ознака професіоналізму менеджера культури» ( Козловська Вікторія, група 457 (ВТЗ);
«Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, здібну і творчу особистість». Готуємося до вступної кампанії - 2022 (Шлей Ірина, група 457(ВТЗ);
«Самопрезентація – яскравий опис вашого унікального «я». (Руснак Надія, група 457(КФВ); Олійник Катерина, Шлей Ірина, група 457(ВТЗ);
«Моделюємо культурно-мистецький продукт». Конкурс сучасних креативних ідей. Ведучі конкурсної програми: Козловська Вікторія та Олійник Катерина.
Конкурс культурно-мистецьких проєктів серед студентів спеціальності «МСКД» є прикладом інтеграції (поєднання) теоретичної та практичної підготовки, вдосконалення практичних навичок у поєднанні з творчістю та прагненням до успіху. Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу студентів до поглибленого вивчення дисциплін професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками створення проєктів, виявлення креативних ідей та вирішення шляхів їх реалізації.
Конкурс «Культура і креативність» проводиться втретє і вже став традиційним та має в своєму активі цікаві креативні проєкти, успішних лідерів та їх команди. Цьогоріч він проводився в умовах дистанційного навчання як онлайн, так і офлайн.
Конкурсні роботи оцінювали члени журі, а саме: Нижник С. В., директор коледжу, голова журі; Ляшук Т. Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін; Козак О. В., голова циклової комісії режисерських дисциплін; Григорків Л. А., Яворницька Н. О., Вергун А. І., Булаєнко В. О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін; Никитюк С. С., методист коледжу; Матієнко Нікіта, студент спеціальності «Музичне мистецтво естради», автор найкреативнішого проєкту 48 групи.
Критерії оцінювання проєкту: назва проєкту (влучність, лаконічність, запам’ятовуваність); мета (актуальність проєкту, відповідність послугам культурно-мистецького напрямку, реалістичність проєкту); обгрунтування вибору (відсутність послуги в регіоні, суспільна користь, ефективність, зрослий попит на послугу, пільгове обслуговування); іміджева політика (різноплановість PR-заходів); бренд (логотип, фірмовий знак, візитна картка, правильність оформлення реквізитів); партнери (листи підтримки проєкту); презентація проєкту (якість);робота команди (вміння формувати ідею та презентувати проєкт, злагодженість дій, зовнішній вигляд). Кожна складова проєкту оцінювалася за 5-ти бальною системою.
Перемогу в конкурсі здобули:
«ТМХ». Театр під відкритим небом (команда в складі: Гула Анна, Шевцова Ольга, Бохняк Дарія, Мельник Вероніка. 457 гр.( ВТЗ) – І місце;
«7 notes». Перший Art Street колектив в Кам’янці-Подільському (команда в складі:Гудзяк Владислав, Дасига Дмитро, Роздайгора Володимир, 413 гр.(ДІ) – ІІ місце;
«Photo Art». Фотофестиваль (команда в складі:Руснак Надія, Лискун Біата, Кушнірова Діана, 457 гр.(КФВ) –ІІ місце;
«КОЛОРИТ». Приватна музична школа – індивідуальний проєкт Лівіцького Олександра (НПМ) – Імісце;
YOUTHAND CULTURAL SPACE». Проєкт культурного простору для активної молоді – індивідуальний проєкт Пиптюк Анни, 413 гр.(НПМ) – ІІ місце.
Конкурсні культурно-мистецькі проєкти створювалися у першому семестрі, ще у мирний час і ми сподіваємося що вони будуть успішно реалізовані після нашої перемоги над рашистами, які сьогодні цілеспрямовано нищать нашу українську культуру та прагнуть відібрати нашу національну пам’ять та самобутність. Вдалим доповненням конкурсної програми стала презентація «Культурні втрати України» (Філіпчук Т.М.). Фотозйомку заходу забезпечив Легецький А., 457 гр.(КФВ).
"Моя Україна - моя Батьківщина"
Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв
18-22 травня 2022 року відбувся Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв "Моя Україна - моя Батьківщина", у якому взяла участь студентка коледжу Гошко Анна (гр. 48, клас викладача Виниченко Н.В.) та здобула диплом лауреата премії Гран-прі.
Вітаємо з перемогою!
Music Uni Fest
V Всеукраїнський музичний конкурс
18-19 травня 2022 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся V Всеукраїнський музичний конкурс «Music Uni Fest», у якому взяли участь студенти коледжу
Переможці конкурсу:
Диплом І ступеня:
Гудзяк Владислав (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)
Дасига Дмитро (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)
Столаба Анастасія (гр. 48) – номінація «Академічний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Столаби Т.В.)
Новіченко Юлія Петрівна (викладач коледжу) – номінація «Концертмейстерський клас», 5 вікова категорія
Диплом ІІ ступеня:
Лисий Ростислав (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)
Богомовов Олександр (гр. 1138) – номінація «Фортепіано», 3 вікова категорія (клас викладача Боршуляк А.М.)
Дмітрієв Григорій (гр. 48) - номінація «Естрадний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Столаби Т.В.)
Диплом ІІІ ступеня:
Дмітрієв Григорій (гр. 48) - номінація «Духові інструменти (труба)», 3 вікова категорія (клас викладача Раїнчука Д.В.)
Орбу Лорі'Дана (гр. 268) – номінація «Академічний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Виниченко Н.В.)
Вітаємо з перемогою!
Презентація авторських методик викладання дисциплін з МСКД
Професійний діалог та консультації
Війна внесла корективи у багатогранне життя нашого коледжу. Дистанційне навчання, онлайн-наради та засідання методоб’єднань, віртуальне спілкування з колегами та участь викладачів і студентів у волонтерській діяльності – такі реалії сьогодення. Але ми продовжуємо будувати плани на майбутнє, зокрема готуємося до акредитації нових освітньо-професійних програм, удосконалюємо форми та методи дистанційного навчання, впроваджуємо інноваційні технології в освітній процес, працюємо над підвищенням професійного рівня викладачів.
Перебування в нашому місті викладачів багатьох навчальних закладів культури і мистецтв стало доброю нагодою для професійного спілкування та обміну досвідом. Удосконаленню освітнього процесу в коледжі сприяли професійні діалоги та консультації дирекції коледжу, працівників методичного кабінету та викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін з Копієвською Ольгою Рафаїлівною, професором, завідуючою кафедрою арт-менеджменту та івент-технологій Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв, яка преребувала у нашому місті в числі тимчасових вимушених переселенців. На спільних засіданнях обговорювали освітньо-професійні програми і навчальні плани зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» та їх відповідність державним стандартам.
Ольга Рафаїлівна презентувала викладачам циклової комісії культурологічних дисциплін (Ляшук Т. Є., голова комісії, Булаєнко В. О., Вергун А. І., Григорків Л. А., Костюк В. М., Павлюк О. Я., Яворницька Н. О.) кейс сучасних авторських методик викладання дисциплін з креативного та інноваційного менеджменту в культурі, провела майстер-клас з картування соціокультурного заходу та окреслила шляхи професійного розвитку педагогів, значущість їх самоосвіти і самонавчання, вдосконалення фахової майстерності, які є ключовими показниками професійної мобільності. Наголосила на важливості створення на цикловій комісії ради випускників, які мають апробувати на практиці знання та вміння, отримані під час навчання в коледжі та вносити пропозиції щодо удосконалення освітніх програм з підготовки фахівців галузі культури ти індустрії дозвілля.
В планах на майбутнє – проведення гостьових візитів-лекцій від професорсько-викладацького складу кафедри арт-менеджменту та івент-технологій НАКККіМ для викладачів та студентів коледжу.
- 19-05-2022, 13:20
- 104
- 0
НАКККіМ: згадуємо з теплотою та любов’ю
Огляд тематичної експозиції
Перебування в нашому місті викладачів багатьох навчальних закладів культури і мистецтв стало доброю нагодою для професійного спілкування та обміну досвідом. Удосконаленню освітнього процесу в коледжі сприяли професійні діалоги та консультації дирекції коледжу, працівників методичного кабінету та викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін з Копієвською Ольгою Рафаїлівною, професором, завідуючою кафедрою арт-менеджменту та івент-технологій Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв, яка преребувала у нашому місті в числі тимчасових вимушених переселенців.
На спільних засіданнях обговорювали освітньо-професійні програми і навчальні плани зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» та їх відповідність державним стандартам. Ольга Рафаїлівна також ознайомилася з роботою музею коледжу, в якому зберігається багато музейних документів про діяльність навчально-консультаційного пункту НАКККіМ, який багато років функціонував на базі нашого навчального закладу. Світлини творчих заходів, екзаменів, публічних заходів курсових та дипломних робіт, урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам та слова щирої подяки випускників професорсько-викладацькому колективу Академії, який здійснював підготовку висококваліфікованих фахівців з документознавства, театрального мистецтва та хореографії - ось неповний перелік змісту музейної експозиції, яка присвячена спільній діяльності коледжу та НАКККіМ.
Тиша…
Презентація фотовиставки
18 травня в Галереї мистецтв відбулась презентація фотовиставки «Тиша…» студентів спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».
Організатори виставки - Василенюк В.М., голова комісії «Кіно-, фото-, відеосправа», Латюк Н.І., Новіцька-Саричева О.О., викладачі, Уваров В.Р., лаборант.
Непереборне бажання тиші, миру і спокою сьогодні, як ніколи, живе в кожному із нас. Барвами рідної землі, неповторною самобутністю етнічних мотивів, романтикою та філософією власних позицій виграє «Тиша…» Кожна світлина пронизана жагучою любов’ю митців до краси, до землі, до рідної України.
Браслети дружби
Майстер-клас із макраме
18 травня 2022 року в рамках Освітнього хабу Хмельниччини на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся другий майстер-клас «Браслети дружби».
Організатори майстер-класу – Горна Л. А., Дубінська О.В., Майгур Т. В., Павлюк О.Ф., викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».
Великодня листівка
Майстер-клас із Самчиківського розпису
17 травня 2022 року в рамках Освітнього хабу Хмельниччини на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв пройшов майстер-клас із Самчиківського розпису. Метою хабу є організація навчання внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців практичним вмінням створення виробів ручної роботи (hand made) з можливістю перетворення набутих вмінь на джерело прибутку.
Організатори майстер-класу – Горна Л.А., Дубінська О.В., Желіховська М.В., Майгур Т.В., Луць С.В., Павлюк О.Ф., викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».
Учасники майстер-класу: тимчасово переміщені особи з Ірпеня, Нової Каховки, колеги, друзі та жителі міста. Усі із задоволенням виконували завдання – листівку, приурочену до Великодніх свят. У свої роботи учасники вклали творчість, натхнення та душу. Навчання пройшло в легкій, невимушеній атмосфері.
По завершені майстер-класу у всіх був патріотично піднесений настрій, тому заспівали пісню «Ой у лузі червона калина…», яка об’єднала всіх - мешканців Сходу та Заходу України.
Мистецтво об’єднує, мистецтво лікує душі, мистецтво знайомить з новими друзями.
Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту
Відкрите заняття