Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (9)
Жовтень 2022 (5)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 23.06.2022
  • 23-06-2022, 18:45
  • 105
  • 0

Державна атестація випускників

Державні екзамени   З 07 червня по 23 червня 2022 року в коледжі відбулася державна атестація випускників.

   Голова державної екзаменаційної комісії - Маринін І. Г., кандидат педагогічних наук, доцент, викладач класу акордеону Кам’янець-Подільської музичної школи імені Ф. Ганіцького. 

   Державні екзамени випускників Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв було проведено відповідно до графіка освітнього процесу, згідно з розкладом державних екзаменів.

Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

   Підготовка молодшого спеціаліста зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» зорієнтована на його багатогранну культурно-мистецьку діяльність у закладах культури і вимагає складних за своєю структурою професійних якостей, які формуються у процесі навчання. Адже повноцінне оволодіння професією можливе лише за умов засвоєння майбутніми фахівцями цілого комплексу спеціальних компетенцій, необхідних у практичній культурно-мистецькій діяльності.

Комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен включав перевірку знань з навчальних дисциплін: «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Культурологія» та «Навчальна практика з МСКД».

   Студенти дали відповіді на 50 тестових запитань, продемонструвавши належний рівень знань з історії та теорії культури, культурно-історичних епох, значення української та світової культури в культурному просторі та часі, методики організації та проведення культурно-дозвіллєвої діяльності. 

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»

   Державний комплексний кваліфікаційний екзамен з фаху складався з двох частин: практичної (виконання двох хорових творів) і тестових завдань.

   Усі студенти підготували письмові анотації на хоровий твір з екзаменаційної програми. На основі взаємозв’язку всіх дисциплін музичного циклу студенти ознайомилися і оволоділи музичним репертуаром, методами роботи з хоровим колективом, методикою розучування творів, технікою хорового диригування.

Аналіз екзаменаційних відповідей засвідчив, що студенти, в основному на належному рівні засвоїли теоретико-практичний матеріал з курсу «Диригування та читання партитур», «Хорознавство та методика роботи з хором».

  • 23-06-2022, 10:49
  • 128
  • 0

          "Рукотворні барвоцвіти" - 2022 

           Конкурс авторських композицій


   В Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв оголошено конкурс авторських композицій "Рукотворні барвоцвіти" - 2022. Участь у конкурсі беруть студенти ІІІ курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", які представляють по дві авторські роботи.

   Проголосувати за роботу можна за посиланням: Конкурс.

   

  • 23-06-2022, 09:58
  • 122
  • 0

"Великодній дивограй" - 2022

Конкурс авторських композицій


Великодній дивограй

 

 

 

  В Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв оголошено конкурс авторських композицій "Великодній дивограй" - 2022. Участь у конкурсі беруть студенти ІІ курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", які представляють по дві авторські роботи.

   Проголосувати  за роботу можна за посиланням: Конкурс