Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Серпень 2022 (30)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 24.06.2022
  • 24-06-2022, 22:06
  • 84
  • 0

Віват, випускники! 

Урочисте вручення дипломів   24 червня 2022 року в коледжі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. Організатор заходу – Козак О.В. Ведучі заходу – Бабурик В. та Шевчук В. (художній керівник Бойчук Т.В.).

   Урочистості відкрив директор коледжу Нижник С.В. та нагородив випускників грамотами за відмінні успіхи в навчанні, активну участь в концертній діяльності, громадському житті, студентській раді та спортивно-масовій роботі. До вітань  долучилися куратори випускних груп Бойко В.В., Горна Л.А., Красіліч І.М., Літинська І.В., Столаба Т.В. та Павлюк О.Я., завідувач відділення, яка зачитала наказ директора коледжу про присвоєння кваліфікації випускникам та вручення їм дипломів. Також на заході була присутня Васильєва Аліна, випускниця коледжу 2004 року, завідувач відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, яка подякувала творчим колективам коледжу за постійну співпрацю в напрямку розвитку соціально-культурної політики міста, а також вручила грамоти випускникам, які брали активну участь в мистецькому житті міста. 

   З почуттям патріотизму присутні виконали Державний Гімн України спільно із народним оркестром духових інструментів (керівник – Раїнчук Д.В.)

   Від імені батьків подякувала викладачам та адміністрації коледжу мати випускника коледжу Мітаєнка Нікіти. 

У концертній програмі взяли участь Столаба А., Дмітрієв Г. (гр. 48, клас викладача Столаби Т.В.), Середюк Д. (гр. 48., клас викладача Боднар О.Л.), Семенюк К. (гр. 268, клас викладача Виниченко Н.В.)

   Нехай щастить вам, наші дорогі випускники!

   Фотозвіт та технічне оформлення забезпечили лаборант Уваров В.Р та Бутилюк М. (гр. 357)