Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Вересень 2022 року

Мистецтво Стародавнього Єгипту

Відкрите заняття

 

Мистецтво Стародавнього Єгипту

 

 

15 вересня 2022 року викладач циклової комісії образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Лариса Горна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Історія образотворчого мистецтва».

На крилах кіно та ілюзій…

Урочистості з нагоди Дня українського кіно

 

На крилах кіно та ілюзій…

 

 

10 вересня 2022 року вся творча інтелігенція митців екранних видів мистецтва відзначала День українського кіно. Не залишилась осторонь і циклова комісія «Кіно-, фото-, відеосправа» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

День українського кіно

Вітання зі святом

 

День українського кіно

 

 

Кіно ‒ це мистецтво, яке здатне формувати національну свідомість. День українського кіно наша країна щорічно відзначає у другу суботу вересня.

В Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв своє професійне свято у цей день відзначають студенти та викладачі спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».

Тож, щиро бажаємо усім кіномитцям та прихильникам українського кіно міцного здоров’я, добра і щастя, творчого неспокою і наснаги у змаганні за увагу та любов глядача.

 

Дружба мистецьких коледжів

Свято першокурсника

 

Дружба мистецьких коледжів

 

 

09 вересня 2022 року в навчальному корпусі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у провулку Круглому, 5 розпочали навчання студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця, який вимушено базується в нашому місті у зв’язку із воєнними подіями на Донеччині.

  • 09-09-2022, 15:59
  • 48
  • 0

Вільні та незалежні 2022

Участь у конкурсі


Вільні та незалежні 2022


   22-30 серпня 2022 року відбувся Міжнародний багатожанровий двотуровий благодійний конкурс мистецтв «Вільні та незалежні 2022», у якому взяв участь студент спеціальності «Музичне мистецтво» Богомолов Олександр (гр. 2148) та здобув диплом ІІ ступеня (клас викладача Виниченко Н.В.)

   Вітаємо з перемогою!

На крилах кіно та ілюзій

Урочистості з нагоди Дня українського кіно

 

На крилах кіно та ілюзій

 

 

10 вересня, в День українського кіно, циклова комісія «Кіно-, фото-, відеосправи» спільно зі студентами 337 групи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв організовує цикл заходів під назвою «На крилах кіно та ілюзій…».

Зокрема, о 12-ій годині відбудеться калейдоскоп творчих доробків студентів спеціалізації, презентація документального фільму «Об’єднані вогнем» випускника коледжу Володимира Мазуренка та посвячення першокурсників у студенти.

А о 14-ій на шанувальників мистецтва кіно та художньої фотографії чекає підведення підсумків та нагородження учасників фотовиставки «Тиша…», що пройде в Галереї мистецтв (вул. П’ятницька, 11).

 

Вчення – це світло і свобода

Урочистості з нагоди Дня знань

 

Вчення – це світло і свобода

 

 

01 вересня студентська спільнота Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв традиційно відзначила День знань. І хоча цьогорічне свято затьмарене війною, молодь радісно поверталась до рідних стін своєї alma mater.