Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Жовтень 2022 року
  • 29-10-2022, 15:47
  • 48
  • 0
  • ---

 

GRAND FEST КАМ'ЯНЕЦЬ 

 

 

 

Участь у конкурсі   29 жовтня 2022 року у м. Камянець-Подільський відбувся ХІІІ Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «GRAND FEST КАМЯНЕЦЬ», у якому взяли участь студентка коледжу Муляр Ярослава (гр. 38) та здобула диплом лауреата ІІ ступеня (клас викладача Виниченко Н.В.).

 

   Вітаємо з перемогою!

Код нації

Урочистості з нагоди Дня художника

 

Код нації

 

 

19 жовтня 2022 року в художньому корпусі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбулись урочистості під назвою «Код нації» з нагоди Дня художника, який відзначається щороку другої неділі жовтня.

Цього року День художника проходив у важких умовах війни та повітряних тривог. Тому і тема заходу була приурочена військовим подіям України та збереженню нашої державності засобами мистецтва. «Код нації» – важливий код народу, який зберігає своє коріння на підсвідомості.

Юрій Кондратюк – геній в обставинах

Засідання гуртка з фізики і астрономії «Дослідники»

 

Юрій Кондратюк – геній в обставинах

 

 

25 жовтня 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв в рамках засідання гуртка з фізики і астрономії «Дослідники» (керівник – Сергій Шленчак) для студентів І-ІІ курсів була проведена година цікавої інформації «Юрій Кондратюк – геній в обставинах» з нагоди 125-ї річниці від народження вченого.

Ми з України

День захисників та захисниць України

 

Ми з України

 

 

14 жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави – День захисників та захисниць України. У цей день віддають почесті воїнам, які боролися за незалежність країни і продовжують боротися за суверенітет держави в російсько-українській війні, а також згадують тих, хто віддав життя на полі бою.

Вивчення хорового диригування

Відкрите заняття

 

Вивчення хорового диригування

 

 

06 жовтня 2022 року викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Тетяна Столаба провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Диригування та читання хорових партитур» зі студенткою 2148 групи Дарією Адамчук на тему «Методика вивчення хорового твору диригентом хору» (концертмейстер Тетяна Нелюбова).

  • 05-10-2022, 15:11
  • 123
  • 0

Калинові острови

Участь у конкурсі


    05 жовтня 2022 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Калинові острови», у якому взяли участь студенти коледжу.

    Переможці конкурсу:

    Перша премія:

    Семенюк Катерина (гр. 38) -  номінація «Вокал», четверта вікова категорія (клас викладача Виниченко Н.В.)

    Богомолов Олександр (гр. 2148) -  номінація «Вокал», четверта вікова категорія (клас викладача Виниченко Н.В.)

    Вітаємо з перемогою!