Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Листопад 2022 року

SOS. Штаб громадянської оборони

Майстер-клас для дітей

 

SOS. Штаб громадянської оборони

 

 

29 листопада 2022 року циклова комісія образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв в рамках проєкту благодійної організації «SOS. Штаб громадянської оборони» провела майстер-клас для дітей, які прибули на реабілітацію в Кам'янець-Подільський.

 • 26-11-2022, 15:53
 • 9
 • 0

День пам'яті жертв Голодомору

Театралізований пролог   Голодне лихоліття 1932-33… як важкий граніт пам’яті в серцях кожного з нас…

   У цю скорботну мить згадали тих, кого знищив голод. Усією громадою запалили свічу пам’яті на мітингу, присвяченому Дню пам’яті жертв Голодомору…

   Учасниками дійства стали студенти коледжу,  актори театру-студії «На Зарванській», які відтворили театралізований пролог під назвою «Загорну смуток у чорну хустину», (художні керівники – Семенків І.А. та Бойчук Т.В.) 

 • 23-11-2022, 12:13
 • 10
 • 0

ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Участь у конкурсі   23 листопада 2022 року на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій відбувся ІІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяла участь студентка коледжу Галачинська Вікторія (гр. 23567, викладач Чорна Н.П.) та здобула диплом ІІІ ступеня.

   Вітаємо з перемогою!

РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2022/2023 н.р.

 


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2022/2023 н.р.

 


Вільні творити майбутнє

День Гідності та Свободи

 

Вільні творити майбутнє

 

 

21 листопада 2022 року в міському Будинку культури відбулись міські урочистості та тематичний концерт «Вільні творити майбутнє» з нагоди Дня Гідності та Свободи.

У заході взяли участь студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв

Студентське самоврядування: мріємо, плануємо, діємо!

День студентського самоврядування


Студентське самоврядування: мріємо, плануємо, діємо!

 

 


    17-го листопада, разом із студентством усього світу, українські студенти відзначають Міжнародний день студента – свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику. Це свято креативності та ініціативності, адже саме молодь є провідниками нових ідей, реалізаторами найсміливіших проєктів та рушієм розвитку суспільства.

Траєкторія студентської ради: об’єднує, надихає, мотивує

Цикл заходів до Дня студента

 

Траєкторія студентської ради: об’єднує, надихає, мотивує

 

 

17 листопада 2022 року відбувся цикл заходів до Дня студента, які підготувала циклова комісія культурологічних дисциплін (викладач Павлюк О.Я.) та учасники Ради студентського самоврядування (Семенюк К., студентський директор).

Україна жива

Профорієнтаційний концерт

 

Україна жива

 

 

11 та 15 листопада 2022 року студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв провели цикл концертів під назвою «Україна жива» в рамках профорієнтаційної роботи. Творчі зустрічі, організовані цикловою комісією хорових та музично-теоретичних дисциплін (голова Емілія Рудько) відбулись в Кам’янець-Подільській міській дитячій школі мистецтв (директор Олеся Королюк) та Дунаєвецькій школі мистецтв (директор Сергій Грідін).

Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги

Робочий візит голови обласної ради

 

Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги

 

 

11 листопада 2022 року голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочий візит до Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Творимо культуру заради перемоги

Відзначення професійного свята

 

Творимо культуру заради перемоги

 

 

Протягом 07-09 листопада 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено цикл заходів з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і Дня української писемності та мови.

Наталія Давидова – стипендіатка Хмельницької ОДА

Творчі досягнення

 

Наталія Давидова – стипендіатка Хмельницької ОДА

 

 

09 листопада 2022 року на Хмельниччині присуджено персональні стипендії обдарованим дітям та творчій молоді.

Під час урочистостей з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій вручив персональні стипендії провідним митцям, обдарованим дітям та творчій молоді.

 • 08-11-2022, 16:06
 • 10
 • 0

Я пододаютебе, враже, рідним словом

Літературно-музична композиція   08 листопада 2022 року, напередодні Дня української писемності та мови, викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки Богуцька Н. С. та Чорна Н. П. провели літературно-музичну композицію «Я подолаю тебе, враже, рідним словом». Ведучі заходу – Зелінська К., Костюк І. (гр. 23567, художній керівник Семенків І.А.).

  


 

Дні української культури

Всеукраїнський челендж

 

Дні української культури

 

 

З метою популяризації української культури Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв ініціювала проведення Всеукраїнського челенджу «Дні української культури» на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram.

 • 03-11-2022, 11:57
 • 861
 • 0

 

 Розклад вступних випробувань

2022/2023

 • 03-11-2022, 11:50
 • 103
 • 0

Відтепер у коледжі доступна послуга Шеринг Дія

Цифрові послуги

 

Відтепер у коледжі доступна послуга Дія Шеринг

 

 

Шеринг – це отримання копій цифрових документів підписаних особистим КЕП користувача Дії у вашу систему. Такі копії є у форматі pdf-файлів та поля з метаданими. Метадані дозволяють налаштувати автозаповнення відповідних полів у системі організації, наприклад, під час реєстрації або заповнення анкети клієнта.