Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
  • 23-01-2019, 15:32
  • 459
  • 0

Наші перемоги

 

  

 

  

 

  

 

  

 

Mezinárodní talentová soutěž – Mikulašské hvězdy 2021

Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс

 

Mezinárodní talentová soutěž – Mikulašské hvězdy 2021

 

 

12 грудня 2021 року завершився перегляд конкурсних виступів учасників українсько-чеського проєкту – Міжнародного багатожанрового двотурового конкурсу «Mikulašské hvězdy 2021», який організувала компанія OreaFest за підтримки головного управління культури міста Прага (Чехія) в дистанційному форматі.

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв представляв студент 413 групи спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Олександр Лівіцький, клас викладача Ніни Виниченко.

 

 

ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Творчі досягнення

 

 ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

 

 

З 12 листопада до 03 грудня 2021 року відбувся ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, у якому взяли участь студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Змагання проходило в 4 етапи на платформі HUMAN у форматі тестових завдань. Організатор участі студентів коледжу – Чорна Н.П., викладач української мови і літератури.

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

Творчі досягнення

 

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

 

 

28 листопада 2021 року перегорнув сторінку Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу», що проводився в рамках творчого проєкту «Назустріч мрії».

Участь у мистецькому змаганні взяли і студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Згідно загальної кількості набраних балів народна хорова капела «Гомін» (номінація «Хорове мистецтво», IV вікова категорія) та Діана Середюк (номінація «Народний спів», IV вікова категорія) здобули найвищі відзнаки – Гран-Прі фестивалю-конкурсу.

 

 

Театральний фестиваль «Комора»

Творчі досягнення

 

Театральний фестиваль «Комора»

 


14-17 жовтня 2021 року привнесли творчість, натхнення, наповнили новими знаннями, досвідом, знайомствами та емоціями студентів 457 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Учасники народного театру-студії «На Зарванській» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв (художній керівник курсу – Ірина Красілич) стали лауреатами театрального фестивалю «Комора», який проходив в Кам’янець-Подільському центрі культури і мистецтв «Розмай».

 

 

Підсумки VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П. Вірського

Творчі досягнення

 

Підсумки VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П. Вірського

 

 

08-10 жовтня 2021 року в м. Києві пройшов ІІІ тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського, який традиційно організовує Національна хореографічна спілка України під керівництвом народного артиста України, Героя України, голови журі конкурсу Мирослава Вантуха.

Серед інших – танцювальні колективи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв: народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль) та народний ансамбль естрадного танцю «Каскад» (художній керівник – відмінник освіти України Олександра Кучерява).

Всеукраїнський фестиваль «Жар-птиця»

Творчі досягнення

 

Всеукраїнський фестиваль «Жар-птиця»

 

 

З 17 по 25 вересня у м. Дніпро відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Жар-птиця», який організувала громадська організація «Світ мрій» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Фестиваль став новою сходинкою на шляху до творчої майстерності для студентки Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Анни Гошко, а також для її викладача Ніни Виниченко і концертмейстера Наталії Пуги. 

Лідери молодіжної політики міста

Нагорода до Дня молоді

 

Лідери молодіжної політики міста


 

 

25 червня 2021 року в міській раді відбулися урочистості до Дня молоді, на які були запрошені лідери молодіжної політики міста.

Грамотою виконавчого комітету за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проєктів, організацію та проведення загальноміських заходів нагороджений Калинюк Владислав, студент 313 групи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, відмінник навчання, учасник Ради студентського самоврядування коледжу.

Конкурс авторських композицій «Великодній дивограй» – 2021

Результати конкурсу

 

Конкурс авторських композицій «Великодній дивограй»

 

 

   У червні 2021 року за результатами навчальної практики студентів 2-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Великодній дивограй».

  У конкурсі брали участь усі студенти 267 групи спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, зокрема: Давидович Єва, Завальніцька Альона, Кучеренко Анастасія, Мартинюк Юлія, Мачуліна Христина, Новіцький Андрій, Павлова Аміна, Півторацька Анастасія, Пюро Вікторія, Рублевська Марина, Слободянюк Анна, Теклян Крістіна, Хотіна Ангеліна, Ходзінська Катерина.

Конкурс авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти» – 2021

Результати конкурсу


Рукотворні барвоцвіти

 

 

   У червні 2021 року за результатами навчальної практики студентів 3-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти».

  У конкурсі брали участь усі студенти 367 групи спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

 

Фестиваль «Зоряний янгол»

Творчі досягнення


Фестиваль «Зоряний янгол»

 

   11 червня 2021 року громадська організація «Зоряний всесвіт» за підтримки Київської міської державної адміністрації та департаменту культури м. Києва організувала та провела Другий Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний янгол».

  Міжнародний Дистанційний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний янгол» – це відкритий мистецький захід, що створений з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей і підлітків, молоді та професіоналів.

Театральний фестиваль «Овації»

Творчі досягнення


Театральний фестиваль «Овації»

 


   05 червня студенти ІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв взяли участь у відкритому фестивалі-конкурсі дитячих та молодіжних театральних колективів «Овації» в м. Тернополі.

  Організатори фестивалю-конкурсу – Тернопільський міський палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса, громадська організація «Овації» за підтримки міського голови та управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

Нетлінна спадщина глибин Дністра

Фольклорний фестиваль


Нетлінна спадщина глибин Дністра

    05 червня на площі Польський ринок міста Кам’янця-Подільського пройшов щорічний VI фольклорний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра», який організовує центр культури і мистецтв «Розмай» Кам’янець-Подільського територіального Об’єднання клубних закладів.

Всеукраїнське свято народного танцю

Фестиваль народної хореографії


Всеукраїнське свято народного танцю

 


   Всеукраїнське свято народного танцю відбулось 05 червня 2021 року в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького, а саме ІІ тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського.

  Танцювальний форум організовують Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Національною хореографічною спілкою України.

Відкритий фестиваль-конкурс «Легенда мистецтва старого Кам’янця»

Творчі досягнення


 Відкритий фестиваль-конкурс «Легенда мистецтва старого Кам’янця»

 

  29 травня відбувся І Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Легенда мистецтва старого Кам’янця», який організовував Кам’янець-Подільський міський Будинок культури.

   Фестиваль-конкурс проводився з метою подальшого розвитку самодіяльного художньої творчості та виконавського мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, налагодження творчих відносин між колективами України.

 

Пісенний зорепад

Вокальний конкурс

 

Пісенний зорепад

 

 


  26 травня в актовій залі Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбулося пісенне свято, щорічний вокальний конкурс «Пісенний зорепад». Учасниками програми були студенти спеціалізацій «Музичне мистецтво естради» та «Народне пісенне мистецтво».

  Конкурс проводився у трьох номінаціях: народний, академічний та естрадний вокал, учасники яких продемонстрували високий професійний рівень.

 

Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

Творчі досягнення

 

 Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

 

 

    З 17 по 23 травня в м. Одеса пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music».

   Організатори фестивалю - громадська організація «Музичний Всесвіт», яка визначила цілі і завдання фестивалю, серед яких виявлення і розвиток молодих талантів, професійне вдосконалення педагогів і поширення кращої практики їх роботи, обмін творчими досягненнями і можливість встановлення тісних контактів між дитячими і дорослими творчими колективами, сольними виконавцями з різних міст, популяризація творчості талановитих виконавців.

Мельпомена Fest

Фестиваль театральних мистецтв

 

Мельпомена Fest

 

 


   22 травня студенти другого курсу спеціалізації видовищно-театралізованих заходів, наймолодші актори театру-студії «На Зарванській», взяли участь у фестивалі театральних мистецтв «Мельпомена Fest», який проходив у Хмельницькому.