Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (9)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
  • 23-01-2019, 15:32
  • 338
  • 0

Наші перемоги

 

  

 

  

 

  

 

  

 

Лідери молодіжної політики міста

Нагорода до Дня молоді

 

Лідери молодіжної політики міста


 

 

25 червня 2021 року в міській раді відбулися урочистості до Дня молоді, на які були запрошені лідери молодіжної політики міста.

Грамотою виконавчого комітету за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проєктів, організацію та проведення загальноміських заходів нагороджений Калинюк Владислав, студент 313 групи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, відмінник навчання, учасник Ради студентського самоврядування коледжу.

Конкурс авторських композицій «Великодній дивограй» – 2021

Результати конкурсу

 

Конкурс авторських композицій «Великодній дивограй»

 

 

   У червні 2021 року за результатами навчальної практики студентів 2-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Великодній дивограй».

  У конкурсі брали участь усі студенти 267 групи спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, зокрема: Давидович Єва, Завальніцька Альона, Кучеренко Анастасія, Мартинюк Юлія, Мачуліна Христина, Новіцький Андрій, Павлова Аміна, Півторацька Анастасія, Пюро Вікторія, Рублевська Марина, Слободянюк Анна, Теклян Крістіна, Хотіна Ангеліна, Ходзінська Катерина.

Конкурс авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти» – 2021

Результати конкурсу


Рукотворні барвоцвіти

 

 

   У червні 2021 року за результатами навчальної практики студентів 3-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти».

  У конкурсі брали участь усі студенти 367 групи спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

 

Фестиваль «Зоряний янгол»

Творчі досягнення


Фестиваль «Зоряний янгол»

 

   11 червня 2021 року громадська організація «Зоряний всесвіт» за підтримки Київської міської державної адміністрації та департаменту культури м. Києва організувала та провела Другий Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний янгол».

  Міжнародний Дистанційний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний янгол» – це відкритий мистецький захід, що створений з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей і підлітків, молоді та професіоналів.

Театральний фестиваль «Овації»

Творчі досягнення


Театральний фестиваль «Овації»

 


   05 червня студенти ІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв взяли участь у відкритому фестивалі-конкурсі дитячих та молодіжних театральних колективів «Овації» в м. Тернополі.

  Організатори фестивалю-конкурсу – Тернопільський міський палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса, громадська організація «Овації» за підтримки міського голови та управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

Нетлінна спадщина глибин Дністра

Фольклорний фестиваль


Нетлінна спадщина глибин Дністра

    05 червня на площі Польський ринок міста Кам’янця-Подільського пройшов щорічний VI фольклорний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра», який організовує центр культури і мистецтв «Розмай» Кам’янець-Подільського територіального Об’єднання клубних закладів.

Всеукраїнське свято народного танцю

Фестиваль народної хореографії


Всеукраїнське свято народного танцю

 


   Всеукраїнське свято народного танцю відбулось 05 червня 2021 року в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького, а саме ІІ тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського.

  Танцювальний форум організовують Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Національною хореографічною спілкою України.

Відкритий фестиваль-конкурс «Легенда мистецтва старого Кам’янця»

Творчі досягнення


 Відкритий фестиваль-конкурс «Легенда мистецтва старого Кам’янця»

 

  29 травня відбувся І Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Легенда мистецтва старого Кам’янця», який організовував Кам’янець-Подільський міський Будинок культури.

   Фестиваль-конкурс проводився з метою подальшого розвитку самодіяльного художньої творчості та виконавського мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, налагодження творчих відносин між колективами України.

 

Пісенний зорепад

Вокальний конкурс

 

Пісенний зорепад

 

 


  26 травня в актовій залі Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбулося пісенне свято, щорічний вокальний конкурс «Пісенний зорепад». Учасниками програми були студенти спеціалізацій «Музичне мистецтво естради» та «Народне пісенне мистецтво».

  Конкурс проводився у трьох номінаціях: народний, академічний та естрадний вокал, учасники яких продемонстрували високий професійний рівень.

 

Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

Творчі досягнення

 

 Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

 

 

    З 17 по 23 травня в м. Одеса пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music».

   Організатори фестивалю - громадська організація «Музичний Всесвіт», яка визначила цілі і завдання фестивалю, серед яких виявлення і розвиток молодих талантів, професійне вдосконалення педагогів і поширення кращої практики їх роботи, обмін творчими досягненнями і можливість встановлення тісних контактів між дитячими і дорослими творчими колективами, сольними виконавцями з різних міст, популяризація творчості талановитих виконавців.

Мельпомена Fest

Фестиваль театральних мистецтв

 

Мельпомена Fest

 

 


   22 травня студенти другого курсу спеціалізації видовищно-театралізованих заходів, наймолодші актори театру-студії «На Зарванській», взяли участь у фестивалі театральних мистецтв «Мельпомена Fest», який проходив у Хмельницькому.

Конкурс пленерних робіт «Моє місто»

Підведення підсумків конкурсу


Конкурс пленерних робіт «Моє місто»

 

 

 

   20 травня в художньому корпусі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбулось підведення підсумків конкурсу пленерних робіт «Моє місто».

Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

Творчі досягнення


 Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

 

   18 травня у дистанційному форматі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасного мистецтва «Art Atmosphere», який організувала громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація» за підтримки та сприяння Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації та ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва».

 

ZlataFest – Golden Talents of the World

Творчі досягнення

 

ZlataFest – Golden Talents of the World

    30 квітня відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «ZlataFestGoldenTalentsoftheWorld».

Фестиваль «MoreEmotions_Весняне натхнення-2021»

 

Творчі досягнення

 

Фестиваль «More Emotions_Весняне натхнення-2021»

 

  16-18 квітня в місті Кам’янці-Подільському відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «MORE EMOTIONS_Весняне натхнення».

   Дистанційну участь у фестивалі взяла студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Діана Середюк, яка зайняла почесне перше місце в номінації «Вокал» IV вікової категорії. 

Міжнародний фестиваль «Зоряний янгол»

Творчі досягнення

 

Міжнародний фестиваль «Зоряний янгол»

 

 


    18 квітня 2021 року в м. Києві відбувся Перший Міжнародний Дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Янгол». Фестиваль «Зоряний янгол» – це відкритий мистецький захід, що створений з метою підтримки талановитих дітей і підлітків.

 

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Soloviov Art»

Творчі досягнення


 

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Soloviov Art»

 

    17 квітня у дистанційному форматі відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Soloviov Art».

  Серед переможців – студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Діана Середюк, яка серед великої кількості конкурсантів посіла почесне перше місце в номінації «Народний вокал» в юнацькій віковій категорії.