Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
  • 16-12-2014, 15:30
  • 6399
  • 0

Студентське самоврядування:

реалізація творчого лідерського проекту

 

   

    Складова частина виховної роботи - самоврядування, як одна з важливих форм залучення студентів до громадської діяльності, розвитку їх індивідуальних здібностей і талантів, забезпечення умов для самореалізації особистості.

Самоврядування сприяє вихованню в студентів почуття причетності та відповідальності за те, що відбувається навколо них, показує реальний шлях змін на краще, допомагає виявляти і виховувати лідерів, дає їм перші навички управлінської діяльності. Таким чином, система виховної роботи у формі студентського самоврядування сприяє досягненню мети – вихованню й розвитку студентів через особистісно-орієнтований підхід.

Студентське самоврядування в коледжі функціонує з метою забезпечення виконання студентами своїх обов’язків та захисту їх прав, формування організаційних навичок, вміння співвідносити власні інтереси з бажаннями інших студентів, виховує прагнення працювати в колективі та сприяє гармонійному розвитку особистості.

В коледжі створена модель системи самоврядування – студентська дирекція, суть якої полягає у включенні  студентських лідерів у динамічну систему ролей,  яку виконує дирекція коледжу і які є своєрідним тренажером, де практично виробляються і закріпляються навички організатора, керівника. Дублюючи основні функції дирекції, в її учасників формуються вміння планувати, обирати головні напрямки у роботі, чітко налагодити контроль і перевірку виконання, правильно розподіляти обов’язки і забезпечити координацію дій.

Досвід існування в коледжі студентської дирекції засвідчує, що з кожним роком вдосконалювалась її організаційна структура, наповнювалась новим змістом, розширялась сфера її впливу, ставала чіткішою та прагматичнішою її концепція, але незмінним залишалося гасло: “Через інтереси студентів, силами

РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2022/2023 н.р.

 


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2022/2023 н.р.

 


 


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2021/2022 н.р.


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2021/2022 н.р.

 

  • 02-12-2020, 11:14
  • 472
  • 0РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2020-2021 н.р.


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2020-2021 н.р.

Студентські лідери. Кращі студенти коледжу

Нагороди до Дня студента30 листопада в музеї історії коледжу  відбулася церемонія нагородження активних учасників Ради студентського самоврядування з нагоди Дня студента та 30-річного ювілею студентської дирекції.

Студентська дирекція - 2020

Презентуємо новий склад


Студентське самоврядування: територія успіху, творчості, креативу

Презентаційне видання

Бути завжди на хвилі активності!

Цикл онлайн-заходів до Дня студента


 

16-18 листопада 2020 року відбувся цикл заходів до Дня студента. Організатори заходів: студентська дирекція коледжу та циклова комісія культурологічних дисциплін.

Бути завжди на хвилі активності!

Вітання з Днем студентаДень студента 2020: свято юних мрій, цікавих захоплень,

яскравих емоцій і натхнення

Інформ-реліз


 

Кращі з кращих

Інформація на шпальтах обласної газети


Кращі з кращихКращі з кращих

 

  25 червня 2020 року в обласній масовій газеті «Хмельниччина» опубліковані матеріали про кращих студентів коледжу – Токовенко Юлію та Столабу Анастасію.

Як знайти своє покликання!

  В Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» навчаються надзвичайно талановиті, креативні, зацікавлені, наполегливі, успішні, активні студенти.

 Найкращою студенткою-випускницею спеціальності, без сумніву, є Токовенко Юлія, яка не боїться експериментувати, змінюватись і ставити високі цілі.

Юля різні ситуації вирішує нестандартним підходом і креативом.

  Старанною та сумлінною студенткою Юля показала себе за роки навчання у коледжі. Всі сесії вона складала тільки на відмінно. Усі роки була старостою групи та активним членом студентської ради коледжу. Отримала сертифікат кращого студента спеціальності.

  Освіта – це процес, який об’єднує та інтегрує багато складових.

  Отож Юля, окрім навчання займалась ще багатьма справами. І отримувала високі результати у всьому до чого б не бралась Так вона стала переможнецею багатьох конкурсів, таких як: «Конкурс аматорських композицій «Декоративний розпис», 2018 р., Конкурс «Великодній дивограй», 2018 р., Конкурс скульптури «Ніч в галереї» 2018 р.,  «Академічний рисунок-2017». Брала участь у конкурсі на здобуття стипендії Президента України у галузі мистецтва.

   Також Юля була учасницею  пленеру «Замковий етюд» 2016, та Міжнародного пленеру «Зелене мистецтво, 4» у 2018 р., який проходив у Польщі.

  Працелюбна, сумлінна, творча студентка працює також самостійно як художник образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Експериментує з живописом, має чудові напрацювання графічних робіт. Де б Юля не була, у неї в руках є завжди олівець чи лінер, яким вона виводить цікаві форми здавалося б знайомих речей.

   Також Юля займається розписом одягу та посуду. Зі своїми роботами брала участь у Ярмарку особливих речей «Вулик» який проходив у виставковій залі міста.

  Дуже активно Токовенко Юля займається волонтерською діяльністю. Двічі працювала волонтером на Міжнародному фестивалі стилю «Ретрофест». Працювала над реставрацією рельєфу у Петропавлівській церкві міста. Допомагала з оздобленням альтанок у дитячих навчальних закладах та оздобленням класних кімнат у школах.

   Юля також показала себе як прекрасна ведуча мистецьких заходів, з поставленим голосом та гарною дикцією проводила святкування «Дня художника» у коледжі.

  На досягнутому Юля не думає зупинятись, вона весь час в творчості, пошуках розвитку. Проходить онлайн курси, та відвідує різні майстер класи, презентації. Приймала участь у Школі культурного менеджменту та креативної індустрії міста.

  Адміністрація коледжу культури і мистецтв, а також викладачі фахових дисциплін  вітають Токовенко Юлію із блискучим завершенням коледжу, та бажають подальших успіхів у реалізації своїх професійних та особистих планів! А також запрошують талановиту молодь до вступу у коледж, щоб знайти своє покликання!

 Куратор:  Горна Лариса Анатоліївна

 

   Анастасія Столаба вчиться на другому курсі спеціальності «Музичне мистецтво естради» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. Вона – відмінниця навчання, активна учасниця ради студентського самоврядування коледжу. Багато зусиль докладає студентка для вдосконалення своєї пісенної майстерності. Вона охоче бере участь у фестивалях та конкурсах, де, як правило, здобуває призові місця. Так, Анастасія зайняла перше місце в коледжівському конкурсі «Пісенний зорепад», друге місце – у третьому Всеукраїнському музичному конкурсі Musik Uni Fest; диплом першого ступеню привезла із Всеукраїнського фестивалю «Штрикало», має інші відзнаки. Названий коледж є чудовим закладом, де молоді люди можуть з допомогою викладачів примножувати і розвивати свої здібності.

Хмельниччина. – 2020. – 25 червн.

Кращі з кращихКращі з кращих

Кращі з кращих

 


Святкуємо День студента разом

Урочистості з нагоди Дня студента

у міському Будинку культури


Святкуємо День студента разом. Урочистості з нагоди Дня студента у міському Будинку культури


15 листопада 2019 року у Кам’янець-Подільській міській раді відбулися урочистості та концертна програма до Міжнародного дня студента. За активну громадську позицію, успіхи у навчанні та з нагоди Міжнародного дня студента грамотою голови Кам’янець-Подільської міської ради нагороджені студенти коледжу Войткова Є. (гр. 35), Кушнір К. (гр. 47). У концертній програмі взяли участь студенти спеціальності «Хореографія» (ансамбль естрадного танцю «Каскад»).

Фотозвіт – Ратушняк О. (гр. 317).

 

У студентської родини свято

Цикл заходів до Міжнародного дня студента


У студентської родини свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента


13 листопада 2019 року відбувся День студентського самоврядування. Організатори заходу: Рада студентського самоврядування коледжу (Войткова Є., голова ради) та завідувач відділення – Павлюк О. Я.

В програмі дня:

«У студентської родини свято». Ранковий колаж
музичні вітання (студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти));
презентація дошки привітань;
«Я – студент коледжу». Відкриття фотозони;
«Вчимося керувати». Студентське самоврядування:
проведення занять студентами-дублерами викладачів (Кушнір К. (гр. 47), Мельник Ю., Кульчицька О., Дудка В., Милимука А., Мелекесцева М.. Кушнір Ю. (гр.317), Сагідова М. (гр. 34), Бригида Д. (гр. 2137), Феньо М., Ількова А. (гр. 148);
прийом відвідувачів студентською дирекцією (Войткова Є., Михайлова Я., Павлишена Т.).

«Обговорюємо! Пропонуємо! Вимагаємо!» Відкритий мікрофон,  під час якого студенти висловлювали свої пропозиції щодо удосконалення освітнього процесу в коледжі.

«В об’єктиві – студентська рада». Фотосесія
«Вивчаємо проблеми, будуємо плани». Дружній, творчий, діловий діалог адміністрації коледжу та Ради студентського самоврядування.
«Гідний студент – майбутнє країни». Презентація книжкової виставки.

«Кращий студент - 2019». Конкурс (Кращими студентами спеціальностей визнано: Калюжняк Ю. (ХРГ), Пилипчука В. (ВТЗ), Войціцьку Х. (НІ), Кульчицьку О. (НПМ), Токовенко Ю. (ДПМ), Кушнір Ю. (КФВ), Прокопишена О. (ММ), Філіпчука А. (ДІ), кращим спортсменом – Бугеру М. (НПМ).

За активну участь в роботі Ради студентського самоврядування коледжу, успіхи в навчанні та з нагоди Дня студента нагороджені грамотами коледжу: Молодницька А., Калюжняк Ю. (гр. 44), Перевертана Д., Будзан Р. (гр. 47), Урода О., Гаврилюк Я. (гр. 35)

За активну участь в роботі студентської ради гуртожитку та з нагоди Дня студента нагороджені грамотами коледжу: Павлишена Т. (гр. 35), Перебейніс О., Войтюк М., Яцюк Т. (гр. 435)

«BlackStarparty». Шоу-програма, яку підготувала Рада студентського самоврядування (Войткова Є., голова ради). Ведучі програми – Петрук Н., Сушко І. (гр. 35)

В концертній програмі взяли участь студенти Столаба А. (гр. 148), клас викладача Столаби Т.В.; Площенко А. (гр. 44) та Бугерчук І. (гр. 34), гутр «Hotguys» у складі Перебейноса О., Демидаса Д. (гр. 435), Будного О., Яцуляка Ю. (гр.338), Гудзяка В., Калинюка В. (гр. 2137)

Звукорежисура – Дмітрієв Г. (гр. 248). Фотозвіт – Ратушняк О. (гр. 317), Будзан Р. (47 гр.).

 

  • 12-11-2019, 16:54
  • 847
  • 0

 

 

 

 

РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2019-2020 н.р.


РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2019-2020 н.р.

 

 

Таємниці успіху молодіжної роботи

Участь у заході


Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході


19 квітня учасники Ради студентського самоврядування Кузяк Б., Кушнір Ю., Мелекесцева М. (гр. 27) взяли участь у заході «Таємниці успіху молодіжної роботи».

Студенти мали можливість почути представників Міністерства молоді та спорту України. Експерти з різних регіонів поділилися своїм досвідом та успіхами.  Також відбувся активний діалог щодо питань сучасної молоді:

1. Сучасна молодь не активна: міф чи правда? 
2. Чи справді молодь нічим не цікавиться?
3. Можливо проблема не в молоді, а в тому, як з нею працюють?

Кожен із учасників міг спробувати себе у ролі експерта і поділитися думками  під час дискусії. Протягом трьох годин була проведена цікава презентація для молоді.

Молодь святкує

Участь у фоточеленджі


Молодь святкує. Участь у фоточеленджі


Напередодні Дня студента Кам’янець-Подільською молодіжною радою, спільно з  із міською радою було оголошено фоточелендж «Молодь святкує», в якому були зазначені умови конкурсу:

зробити фото чи відео святкування Дня студента у навчальному закладі;
виставити фото у Instagram або у Facebook  з 14 по 18 листопада;
використати хештеги #student2018; #molodradakp;
підписатися на сторінку Молодіжної ради (molodradakp);
вказати заклад, в якому відбувається святкування;
зібрати якнайбільшу кількість лайків у себе під постом.

Студентська рада (Войткова Є., студентський директор) взяла активну участь у конкурсі. Фото, які відображали хроніку подій Дня студента в коледжі, були опубліковані у соціальних мережах та набрали найбільшу кількість вподобань.

28 листопада на черговому засіданні молодіжного парламенту міста студентська рада коледжу була нагороджена грамотою та цінним подарунком за перемогу (І місце) в конкурсі.