Переможці «Подільської ліри»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім. В. Заремби
У студентів свято
«Студентський ярмарок на Зарванській – 2017»
У ріднім слові – цілий світ
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2017 (14)
Листопад 2017 (29)
Жовтень 2017 (24)
Вересень 2017 (11)
Серпень 2017 (8)
Липень 2017 (10)
Корисні посилання
  • 24-01-2014, 14:04
  • 1980
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

фортепіано та концертмейстерства

 

Циклова комісія фортепіано та концертмейстерства

 

Склад комісії 

 Нелюбова Тетяна Борисівна, голова циклової комісії, кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії та концертмейстер спеціаліст першої категорії 

 Гудзь Тетяна Анатоліївна, кваліфікаційна категорія - спеціаліст  

 Москвічова Олена Олександрівна, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії та концертмейстер спеціаліст вищої категорії

 Новиченко Юлія Петрівна, концертмейстер 

 Нікітіна Ірина Русланівна, кваліфікаційна категорія спеціаліст І категорії та концертмейстер спеціаліст І категорії

 Пуга Наталія Олександрівна, кваліфікаційна категорія спеціаліст вищої категорії та концертмейстер спеціаліст вищої категорії

 Сирота Ольга Миколаївна, кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії та концертм

  • 24-01-2014, 13:59
  • 1271
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

музичного мистецтва естради 

 

Циклова комісія музичного мистецтва естради

 

Склад комісії

 Пшинешнюк Степан Степанович, голова комісії, викладач І категорії

 Свідерський Микола Олександрович, викладач ІІ категорії 

 Ящук Олег Миколайович, (сумісник)

  

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: спеціальний клас: гітара, ударні інс

  • 24-01-2014, 13:54
  • 2010
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

народного інструментального

мистецтва (народні інструменти) 

 

 Циклова комісія народного інструментального мистецтва (народні інструменти) 

 

Склад комісії 

 Грек Олексій Олексійович,  голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України

 Антонюк Наталія Іванівна, викладач І категорії

 Бачинський Дмитро Петрович (сумісник), кваліфікаційна категорія - спеціаліст  

 Бойко Віталій Васильович, викладач ІІ категорії

 Грек Світлана Прокопівна, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії

 Доліба Володимир Васильович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Корольчук Сергій Васильович, кваліфікаційна категорія - спеціаліст  

 Корчук Віктор Миколайович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Крапівна Галина Григорівна, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії

 Передрій Віктор Васильович, викладач вищої категорії

 Рудик Анатолій Володимирович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Стуговець Ярослав Петрович, викладач ІІ категорії

  • 24-01-2014, 13:43
  • 1905
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

декоративно-прикладного мистецтва

 

Циклова комісія декоративно-прикладного мистецтва

  

Склад комісії 

 Павлюк Олег Федорович - голова комісії, викладач вищої категорії

 Горна Лариса Анатоліївна, викладач вищої категорії

 Дубінська Оксана Віталіївна,старший викладач вищої  категорії

 Желіховська Марина Володимирівна, кваліфікаційна категорія - спеціаліст (суміщення)

 Майгур Тетяна Вікторівна, старший викладач- методист вищої кваліфікаційної категорії


Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: історія образотворчого мистецтва, історія декоративно-прикладного мистецтва, основи кольорознавства, пластична анатомія, креслення і перспектива, шрифти і проектна графіка, основи комп’ютерної графіки, рисунок, живопис, ліплення, основи композиції і композиція, профмайстерність, технологія і матеріалознавство, методика викладання спецдисциплін, навчальна практика, пленарна практика, технологічно-виробнича практика, ознайомча практика, педагогічна практика.

  • 24-01-2014, 13:39
  • 1992
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

кіно-, фото-, відеосправи 

 

Циклова комісія кіно-, фото-, відеосправи

  Склад комісії 

 Василенюк Віталій Михайлович, голова комісії, викладач першої категорії

 Красілич Олександр Васильович,  викладач ІІ категорії

 Латюк Ніна Іванівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Новіцька Ольга Олександрівна, викладач ІІ категорії

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: основи режисури кіно та телебачення, сценарна композиція, культура мови, основи акторської майстерності, фотоапаратура та фотозйомка, фотокомпозиція, обробка фотоматеріалів, операторська майстерність, кіно-відеознімальна та проекційна техніка, світло в кіно,- фото,- відеосправі, монтаж фільму, основи звукорежисури, комп’ютерні технології   в кіно,- фото,- відеосправі, історія кіно та телебачення, методика роботи  з колективом, навчальна практика зі спеціалізації.

  • 24-01-2014, 13:35
  • 1329
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

видовищно-театралізованих заходів

 

Циклова комісія видовищно-театралізованих заходів

 

Склад комісії 

 Козак Ольга Василівна,  голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Бойчук Тетяна Володимирівна, викладач ІІ категорії  

 Казимирчук Людмила Сергіївна, викладач вищої категорії

 Красілич Ірина Михайлівна, викладач І категорії 

 Семенків Інна Анатоліївна, викладач ІІ категорії  

 Ободовський Віктор Петрович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

  • 24-01-2014, 13:26
  • 1670
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

хореографічних дисциплін

 

Циклова комісія хореографічних дисциплін 

 

Склад комісії 

 Чорнобиль Володимир Володимирович,  голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, заслужений діяч мистецтв України

 Корчук Ірина Вікторівна, викладач І категорії

 Кучерява Олександра Аркадіївна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Літинська Ірина Василівна, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст

 Манькевич Таїсія Броніславівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії 

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: класичний танець, народно-сценічний тане

  • 24-01-2014, 13:18
  • 1526
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

народного інструментального мистецтва (духові інструменти) 

 

Циклова комісія народного інструментального мистецтва (духові інструменти)

 

Склад комісії 

 Остап’юк Лідія Миколаївна,  голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Гермак Володимир Богданович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Ковальський Роман Ігорович, викладач І категорії

 Сопіга Павло Дмитрович, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії

 Шульс Ярослав Володимирович, викладач- методист вищої кваліфікаційної категорії


Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: спеціальний музичний інструмент, диригування та читання партитур, оркестровий клас та диригентська практика, вивчення оркестрових інструментів, інструментознавство та інструментовка, методика роботи з оркестром, практичні заняття з ремонту духових інструментів, навчальна практика зі спеціалізації.

 

  • 24-01-2014, 13:14
  • 1573
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

хорових та музично-теоретичних дисциплін

 

Циклова комісія хорових та музично-теоретичних дисциплін

  

Склад комісії 

 Олексійчук Микола Андрійович, голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, заслужений працівник культури України

 Бєлєуш Інна Сергіївна, викладач І категорії

 Боднар Ольга Леонідівна, викладач вищої категорії 

 Мартинюк Ольга Володимирівна, викладач ІІ категорії

 Київський Анатолій Миколайович, викладач вищої категорії 

 Мельник Микола Петрович , викладач вищої категорії, заслужений працівник культури України, (сумісник)

 Мечак Лариса Михайлівна, викладач І категорії

 Рудько Емілія Йосипівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 

 

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: хоровий клас, диригування та читання партитур, хорознавство і методика роботи з хором, хорове аранжування, розшифровка народних пісень, постановка голосу, хорова література, ансамбль, навчальна практика зі спеціалізації, сольний спів, теорія музики, гармонія, аналіз музичних творів, сольфеджіо, народна музична творчість, світова музична література, українська музична література, музична грамота, історія музики, фольклор.

  • 24-01-2014, 12:41
  • 1891
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

бібліотечних дисциплін

 

Циклова комісія бібліотечних дисциплін

 

Склад комісії 

 Никитюк Софія Сергіївна, голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник  освіти України

 Булаєнко Валентина Олександрівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Павлюк Олександра Ярославівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник  освіти України 

 Костюк Вікторія Михайлівна, кваліфікаційна категорія "спеціаліст" (суміщення)

 

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: історія книги, професійна етика бібліотекаря, бібліотечне краєзнавство, соціальні комунікації, вступ до спеціальності, бібліотечні фонди, основи документознавства, основи аналітико-синтетичної обробки документів, бібліотечні інформаційно-пошукові системи, обслуговування в бібліотеці, бібліографічна діяльність бібліотеки, управління діяльністю бібліотеки, архівознавство, музейна справа, організація роботи навчальних бібліотек, навчальна практика зі спеціалізації.

 

  • 9-04-2012, 23:43
  • 1816
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

соціально-економічних дисциплін

 

Циклова комісія соціально-економічних дисциплін

 

 

 

Склад комісії 

 Городецька Ніна Миколаївна - голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії,  відмінник освіти України

 Гнатюк Іван Дмитрович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України

 Мержвінська Валентина Євгенівна, викладач вищої категорії

 Розумовська Руслана Миколаївна, викладач ІІ категорії, (суміщення)

 Шульс Володимир Ярославович, викладач І категорії

 Бурлак Григорій Михайлович, викладач вищої категорії (сумісник)

 Нижник Сергій Володимирович, директор коледжу та викладач вищої категорії

 Самар Ангеліна Володимирівна, кваліфікаційна категорія "спеціаліст"

 

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: історія України, всесвітня історія, основи економічної т

  • 9-04-2012, 23:13
  • 1984
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

загальноосвітньої підготовки

 

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки


Склад комісії 

 Деркач Людмила Сергіївна, голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Богуцька Надія Степанівна, кандидат педагогічних наук, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії,  відмінник освіти України

 Бурячок Наталя Володимирівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії

 Крючкова Ольга Русланівна, кандидат філологічних наук, викладач вищої категорії

 Стрельчук Лариса Іванівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Чорна Наталя Петрівна, викладач вищої категорії

 Шленчак Сергій Валерійович, викладач ІІ  категорії

 

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: українська мова, українська література, українська мова за професійним спрямуванням, іноземна мова, світова література, математика, фізика, астрономія,  і

  • 9-04-2012, 22:00
  • 1714
  • Циклова комісія
  • 0

Циклова комісія

культурологічних дисциплін

 

Циклова комісія культурологічних дисциплін

  

Склад комісії 

 Ляшук Тетяна Єрмилівна,  голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

 Вергун Алла Іванівна,  викладач ІІ категорії , (суміщення)

 Григорків Людмила Анатоліївна, викладач І категорії 

 Яворницька Наталія Олександрівна, викладач вищої категорії

 

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: організація та методика культурно-дозвіллєвої діяльності, культурологія, народознавство, навчальна практика з КДД, менеджмент соціально-культурної сфери, художня культура.