КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (16)
Травень 2019 (12)
Квітень 2019 (24)
Березень 2019 (23)
Лютий 2019 (25)
Корисні посилання
  • 24-01-2014, 14:04
  • 2539
  • 0

Циклова комісія

фортепіано та концертмейстерства

 

Циклова комісія фортепіано та концертмейстерства

 

Склад комісії 

✔ 

Нелюбова Тетяна Борисівна, голова циклової комісії, кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії та концертмейстер спеціаліст першої категорії 

✔ 

Гудзь Тетяна Анатоліївна, кваліфікаційна категорія - спеціаліст  

✔ 

Москвічова Олена Олександрівна, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії та концертмейстер спеціаліст вищої категорії

✔ 

Новіченко Юлія Петрівна, концертмейстер 

✔ 

Нікітіна Ірина Русланівна, кваліфікаційна категорія спеціаліст І категорії та концертмейстер спеціаліст І категорії

✔ 

Пуга Наталія Олександрівна, кваліфікаційна категорія спеціаліст вищої категорії та концертмейстер спеціаліст вищої категорії

✔  Сирота Ольга Миколаївна, кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії та концертмейстер спеціаліст І категорії 
✔  Тараненко Поліна Андріївна, кваліфікаційна категорія спеціаліст вищої категорії та концертмейстер спеціаліст вищої категорії
✔  Тимчук Ганна Ігорівна, кваліфікаційна категорія спеціаліст та концертмейстер спеціаліст ІІ категорії 
✔  Чіненкова Ангеліна Мар’янівна, кваліфікаційна категорія спеціаліст вищої категорії та концертмейстер спеціаліст вищої категорії
Атаманчук Олена Юріївна (сумісник)
✔  Боршуляк Альона Мирославівна (сумісник)
✔  Пастух Ольга Анатоліївна (сумісник)
  • 24-01-2014, 13:59
  • 1694
  • 0

Циклова комісія

музичного мистецтва естради 

 

Циклова комісія музичного мистецтва естради

 

Склад комісії

✔ 

Пшинешнюк Степан Степанович, голова комісії, викладач І категорії

✔ 

Свідерський Микола Олександрович, викладач ІІ категорії

✔ 

Панчук Богдан Євгенович

✔ 

Ганін Володимир Володимирович (сумісник)

✔ 

Ящук Олег Миколайович (сумісник)

  • 24-01-2014, 13:54
  • 2521
  • 0

Циклова комісія

народного інструментального

мистецтва (народні інструменти) 

 

Циклова комісія народного інструментального мистецтва (народні інструменти)

 

Склад комісії 

✔ 

Стуговець Ярослав Петрович, голова комісії, викладач І категорії та концертмейстер І кваліфікаційної категорії

✔ 

Бойко Віталій Васильович, викладач І категорії

✔ 

Грек Світлана Прокопівна, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Доліба Володимир Васильович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔  Корчук Віктор Миколайович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії
✔  Передрій Віктор Васильович, викладач вищої категорії
✔  Рудик Анатолій Володимирович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії
✔  Форкун Ігор Валерійович, концертмейстер І категорії
Царук Олександр Пилипович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії
Червінська Інна Євгеніївна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України
Червоногродський Ігор Іванович, викладач І категорії 
Швець Андрій Петрович, викладач ІІ категорії 
Бачинський Дмитро Петрович, викладач ІІ категорії (сумісник)
Хмелюк Микола Олександрович, викладач ІІ категорії  (сумісник) 

 

  • 24-01-2014, 13:43
  • 2718
  • 0

Циклова комісія

декоративно-прикладного мистецтва

 

Циклова комісія декоративно-прикладного мистецтва

  

Склад комісії 

✔ 

Дубінська Оксана Віталіївнаголова комісії, старший викладач вищої  категорії

✔ 

Горна Лариса Анатоліївна, викладач вищої категорії

✔ 

Павлюк Олег Федорович, викладач вищої категорії

✔ 

Желіховська Марина Володимирівна, кваліфікаційна категорія - спеціаліст

✔ 

Майгур Тетяна Вікторівна, старший викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Луць Сергій Васильович, кандидат мистецтвознавства, викладач-методист

  • 24-01-2014, 13:39
  • 2533
  • 0

Циклова комісія

кіно-, фото-, відеосправи 

 

Циклова комісія кіно-, фото-, відеосправи

  

Склад комісії 

✔ 

Василенюк Віталій Михайлович, голова комісії, викладач першої категорії

✔ 

Красілич Олександр Васильович,  викладач ІІ категорії

✔ 

Латюк Ніна Іванівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

  • 24-01-2014, 13:35
  • 1871
  • 0

Циклова комісія

видовищно-театралізованих заходів

 

Циклова комісія видовищно-театралізованих заходів

 

Склад комісії 

✔ 

Козак Ольга Василівна,  голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Бойчук Тетяна Володимирівна, викладач ІІ категорії  

✔ 

Казимирчук Людмила Сергіївна, викладач вищої категорії

✔ 

Красілич Ірина Михайлівна, викладач І категорії 

✔ 

Семенків Інна Анатоліївна, викладач ІІ категорії 

 

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін: Режисура театралізованих заходів, сценарна майстерність, історія свят і обрядів, історія українського костюма, сценічна мова, сценічна пластика, декоративно-художнє оформлення театралізованих заходів, звукове та музичне оформлення театралізованих заходів, основи акторської майстерності, грим і макіяж, методика роботи з аматорським колективом, театр-студія, навчальна практика зі спеціалізації.

  

Навчальні кабінети

 кабінет методики роботи з театральним колективом, завідуюча кабінетом Козак  О.В.

 

Творчі колективи

 народний аматорський театр-студія «На Зарванській», керівник Семенків І.А.

  • 24-01-2014, 13:26
  • 2230
  • 0

Циклова комісія

хореографічних дисциплін

 

Циклова комісія хореографічних дисциплін

 

Склад комісії 

✔ 

Чорнобиль Володимир Володимирович, голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, заслужений діяч мистецтв України

✔ 

Корчук Ірина Вікторівна, викладач І категорії

✔ 

Кучерява Олександра Аркадіївна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Літинська Ірина Василівна, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст

✔ 

Манькевич Таїсія Броніславівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії 

 

  • 24-01-2014, 13:18
  • 1940
  • 0

Циклова комісія

народного інструментального мистецтва (духові інструменти) 

 

Циклова комісія народного інструментального мистецтва (духові інструменти)

 

Склад комісії 

✔ 

Остап’юк Лідія Миколаївна, голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Гермак Володимир Богданович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Ковальський Роман Ігорович, кандидат педагогічних наук, викладач І категорії

✔ 

Сопіга Павло Дмитрович, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Шульс Ярослав Володимирович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Раїнчук Дмитро В'ячеславович, спеціаліст

  

  • 24-01-2014, 13:14
  • 2035
  • 0

Циклова комісія

хорових та музично-теоретичних дисциплін

 

Циклова комісія хорових та музично-теоретичних дисциплін

  

Склад комісії  

✔ 

Олексійчук Микола Андрійович, голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, заслужений працівник культури України

✔ 

Бєлєуш Інна Сергіївна, викладач І категорії

✔ 

Боднар Ольга Леонідівна, викладач вищої категорії 

✔ 

Мартинюк Ольга Володимирівна, викладач ІІ категорії

✔ 

Київський Анатолій Миколайович, викладач вищої категорії 

✔ 

Мельник Микола Петрович , викладач вищої категорії, заслужений працівник культури України, (сумісник)

✔  Мечак Лариса Михайлівна, викладач І категорії
✔  Рудько Емілія Йосипівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії
✔  Форкун Валерій Васильович, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії 
✔  Столаба Тетяна Вікторівна, викладач  вищої категорії
✔  Виниченко Ніна Вікторівна
  • 09-04-2012, 23:43
  • 2252
  • 0

Циклова комісія

соціально-економічних дисциплін

 

Циклова комісія соціально-економічних дисциплін

  

Склад комісії 

✔ 

Городецька Ніна Миколаївна - голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії,  відмінник освіти України

✔ 

Гнатюк Іван Дмитрович, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України

✔ 

Мержвінська Валентина Євгенівна, викладач вищої категорії

✔ 

Розумовська Руслана Миколаївна, викладач ІІ категорії, (суміщення)

✔ 

Шульс Володимир Ярославович, викладач І категорії

Бурлак Григорій Михайлович, викладач вищої категорії (сумісник)

Нижник Сергій Володимирович, директор коледжу та викладач вищої категорії
Самар Ангеліна Володимирівна, кваліфікаційна категорія "спеціаліст"
  • 09-04-2012, 23:13
  • 2427
  • 0

Циклова комісія

загальноосвітньої підготовки

 

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки

 

Склад комісії 

✔ 

Деркач Людмила Сергіївна, голова комісії, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Богуцька Надія Степанівна, кандидат педагогічних наук, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії,  відмінник освіти України

✔ 

Бурячок Наталя Володимирівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії

✔ 

Крючкова Ольга Русланівна, кандидат філологічних наук, викладач вищої категорії

✔ 

Стрельчук Лариса Іванівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

Чорна Наталя Петрівна, викладач вищої категорії

Шленчак Сергій Валерійович, викладач ІІ  категорії
Продан Юлія Петрівна

 

  • 09-04-2012, 22:00
  • 2161
  • 0

Циклова комісія

культурологічних дисциплін

 

Циклова комісія культурологічних дисциплін

  

Склад комісії 


✔ 

Ляшук Тетяна Єрмилівна, голова комісії, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Павлюк Олександра Ярославівна, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

✔ 

Яворницька Наталія Олександрівна, спеціаліст вищої категорії

✔ 

Григорків Людмила Анатоліївна, спеціаліст І категорії 

✔ 

Вергун Алла Іванівна, спеціаліст ІІ категорії

✔ 

Костюк Вікторія Михайлівна, спеціаліст