Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Квітень 2020 (10)
Березень 2020 (84)
Лютий 2020 (23)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (31)
Корисні посилання
 • 26-12-2017, 12:02
 • 657
 • 0

Вокальний ансамбль естрадного співу

«BLACK and WHITE»

 

Вокальний ансамбль естрадного співу «BLACK and WHITE»


Керівник 

Мечак Лариса Михайлівна,

викладач циклової комісії хорових

та музично-теоретичних дисциплін

 

Вокальний ансамбль естрадного співу «BLACK and WHITE» створено у 2015 році. В ансамблі беруть участь студенти 2,3,4 курсів спеціалізації « Музичне мистецтво естради». Ансамбль є учасником всеукраїнських, обласних фестивалів та конкурсів, бере активну участь в концертному житті коледжу, міста та області. В репертуарі колективу –твори світової, західної та української сучасної музики.

 • 19-02-2014, 15:26
 • 1544
 • 0

Ансамбль народної музики

 

Ансамбль народної музики


Керівник 

Царук Олександр Пилипович, 

викладач циклової комісії народних інструментів


Ансамбль народної музики створено у 1975 році як групу супроводу танцювального колективу. Керівником ансамблю впродовж всіх років його існування є талановитий музикант, викладач циклової комісії народних інструментів – Царук Олександр Пилипович.

В 1995 році ансамблю народної музики було присвоєно звання народного.

Основу ансамблю складають українські народні інструменти: скрипка, кобзи, цимбали, сопілки. В репертуарі колективу українська народна музика – пісні, танці та інструментальні твори в обробці Олександра Царука.

Виступи колективу характеризує високий професійно-виконавський рівень, технічна майстерність, чистота інтонування, нюансова гнучкість, баланс звучання різних музичних інструментів. Емоційна насиченість, виразність звучання властиві кожному виступу колективу.

На особливу увагу у виконанні ансамблю заслуговують акомпанементи хореографічним колективам коледжу, солістам-вокалістам, інструментальні мініатюри, що представляють фольклор Поділля.

Ансамбль здійснює велику концертну діяльність, приймає участь у звітних концертах Хмельницької області, в м. Києві, є учасником міських, обласних та всеукраїнських свят і фестивалів. Оркестр презентував українську музичну культуру у багатьох країнах Європи, здобув визнання на міжнародних фестивалях у Болгарії, Польщі, Франції, Іспанії. 

 • 20-02-2013, 10:21
 • 3943
 • 0

Народний аматорський

ансамбль народного танцю

«Подільські візерунки»


Народний аматорський ансамбль народного танцю «Подільські візерунки»


Керівник 

Чорнобиль Володимир Володимирович,

заслужений діяч мистецтв України,

голова циклової комісії хореографічних дисциплін 

 

Ансамбль народного танцю в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв було створено у 1967 році. Першим керівником колективу став викладач училища Василь Палій. Ансамбль відрізнявся від багатьох аматорських колективів культурою та чистотою виконання хоеографічних композицій. Особливою популярністю у глядачів користувалися «Російський танець», «Черевички», «Туркменський танець», хореографічна композиція «Степом, степом».

Пізніше, в 1976 році, керівником ансамблю став Борис Колногузенко, нині народний артист України, завідуючий кафедрою хореографії Харківського університету культури. Кращими з його постановок були «Український вітальний танець», «Молдавський танець» та хореографічна композиція «Погоня».

З 1978 року в ансамблі було два керівники - Володимир Чорнобиль та Петро Гаврилюк.

Творчий тандем Гаврилюк-Чорнобиль працював досить тривалий час, до 1991року.

За цей період ансамбль з успіхом виступає як у місті, районі, області так і за межами України. У 1985 році ансамбль взяв участь у Всесоюзному фестивалі фольклорних колективів у м. Батумі (Грузія).

Було створено багато нових цікавих постановок. Це хореографічні композиції «Дружба 

 • 19-02-2013, 13:55
 • 1911
 • 0

Народний аматорський

театр-студія

«На Зарванській»


Народний аматорський театр-студія «На Зарванській»

 

 Керівник

Казимирчук Людмила Сергіївна,

викладач циклової комісії видовищно-

теаралізованих заходів


Студентський театр-студія, що на Зарванській, існує на базі коледжу культури і мистецтв більше 25-ти років. За період своєї діяльності театр-студія підготував більше 500 вихованців, котрі понесли свої знання і навики організаторів театральної справи в різні куточки не тільки Хмельниччини, а й всієї України.

З 2011 року театр-студію очолює талановитий фахівець-педагог Семенків Інна Анатоліївна, яка на високому професійному рівні спрямовує діяльність театру-студії, виховуючи талановиту молодь на зразках української та зарубіжної класичної драматургії, про що свідчать такі вистави, як:

М.Старицький “За двома зайцями”

М. Старицький“По-модньому”

Ж.Мольєр  “Міщанин - шляхтич”

А.Чехов  “Освідчення”

М.Кропивницький “По ревізії”

М.Куліш “Отак загинув Гуска”

В творчому доробку колективу є велика заслуга викладачів комісії Ободовського В.П., Казимирчук Л.С., Козак О.В. Кожен з них постійно вносить до репертуару театру-студії особливі фарби та відтінки, ретельно працюючи над образами, характерами, над сценографією вистав.

 • 19-02-2013, 12:15
 • 2715
 • 0

Народний аматорський ансамбль

естрадного танцю

«Каскад»


Народний аматорський ансамбль естрадного танцю «Каскад»

 

Керівник

  Кучерява Олександра Аркадіївна,

відмінник освіти України,

викладач циклової комісії

хореографічних дисциплін

 

Ансамбль естрадного танцю «Каскад» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв створений у 2003 році. До складу ансамблю ввійшли кращі студенти, які володіють відповідною професійною підготовкою та фаховою майстерністю. У 2005 році ансамблю «Каскад» присвоєно звання «народний аматорський».

За період існування ансамбль став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Софіївські зорі», димломантом ІІІ-го туру II Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. Ансамбль танцю успішно виступає в конкурсних програмах міста, області, постійно приймає участь в звітних концертах коледжу. У вересні 2009 року приймав участь у звітному концерті Хмельницької області в м. Києві.

У 2011 році колектив став переможцем  ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. Керівник ансамблю Кучерява О.А. отримала відзнаку за творчі здобутки.

У репертуарі колективу сучасні танцювальні композиції, основою яких є класична та народна хореографія.

 • 19-02-2013, 12:00
 • 2063
 • 0

Народний аматорський

естрадний ансамбль

                                                 

Народний аматорський естрадний ансамбль

 

Керівник

Пшинешнюк Степан Степанович,

викладач циклової комісії музичного

мистецтва естради 


Інструментальний ансамбль створений в 2006 р., за ініціативою директора коледжу Руслана Миколайовича Нелюбова. За період своєї діяльності приймає активну участь в концертній діяльності коледжу та області (виступи в обласній філармонії в 2010-2011 р.), а також здійснює виховання  молодих спеціалістів в галузі музичного мистецтва естради. Художній керівник  ансамблю випускник коледжу 1996 р. Пшинешнюк С.С.                                                             

Репертуар  ансамблю орієнтований на зразки  сучасних  творів вітчизняних та зарубіжних композиторів, а також на репертуар  відомих  інструментальних ансамблів. В творчому доробку ансамблю є такі інструментальні твори як:

1. Bobby «Troup Route 66»

2. Р. Вілліамс «Straighten up And Fiy Right»                   

3. «Big  City Swig»

4. В. Сапаров «Чай в двох»

5. П. Дранга  «Веро»

6. Стіві Вандер «Сір Дюк»

7. В. Монті  «Чардаш»

8. Г. Дініку  «Весняний хоровод»

9. М. Товпеко «Джаз-слайд»

10. E. Bouvelle «LE PASO DES GUINGUETTES»

11. Із репертуару О.Бойко «Радуйся земле ти моя»

12. David Foster «Winter game»

13. П.Баньяско «Central Park»

14. А.П'яцолла «Oblivion»

15. А.П'яцолла «Tango pour Claude»

16. Пусікет Доолс «Swey»

17. Карл Дженкінс «Pallagio»

 • 19-02-2013, 11:32
 • 2030
 • 0

Народний аматорський оркестр

духових інструментів 

 

Народний аматорський оркестр духових інструментів

 

Керівник

 Раїнчук Дмитро Вячеславович,

голова циклової комісії духових інструментів

  

Оркестр духових інструментів був створений в Кам’янець-Подільському училищі культури в 60-х рр. Ініціатором створення колективу та художнім керівником став викладач училища, голова циклової комісії Тихоліз Микола Васильович.

У 1983 році духовому оркестру училища було присвоєно почесне звання «народний аматорський» (керівник - Тихоліз Микола Васильович).

З 1996 по 2001 рік художнім керівником оркестру був викладач-методист Поляков В.М., який значно підняв професійний рівень колективу.

А з 2002 року диригентом оркестру стала голова циклової комісії Лідія Остап’юк.

Сьогодні в репертуарі оркестру більше 60 творів. Це і українські народні пісні, марші, твори композиторів-класиків та сучасних авторів, інструментальні твори та акомпанементи солістам-виконавцям. Колектив постійно оновлює свою концертну програму, шукає новий репертуар і нову манеру та якість звучання. Тому в репертуарі поєднується нове і те краще, що виконувалось протягом останніх років.

Духовий оркестр має високий професійно-виконавський рівень, зокрема виразне, пластичне звучання оркестрових груп, високий технічний рівень виконання, інтонаційну чистоту та динамічність звучання.

 • 24-01-2013, 12:32
 • 3799
 • 0

Народний аматорський

фольклорний ансамбль

«Джерело»


Народний аматорський фольклорний ансамбль «ДЖЕРЕЛО»

 

 

Керівник

Столаба Тетяна Вікторівна,

викладач циклової комісії хорових та музично-

теоретичних дисциплін

 

Фольклорний ансамбль «Джерело» було створено в Кам’янець-Подільському училищі культури у 2002 році. Організатором та керівником колективу є викладач хорових дисциплін коледжу Столаба Т.В.

За 10 років ансамбль приймав участь у концертах міста, області та за її межами. Це - Міжнародний сімейний фестиваль “Купальський вінок”, Міжнародний фестиваль національних культур “Подільська веселка”, Молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Барви України», Всеукраїнський науково-методичний семінар з проблем розвитку початкової мистецької освіти “Українське народно-музичне виконавство” (2008 р.), міський семінар керівників шкільних фолькло

 • 24-01-2013, 12:15
 • 1987
 • 0

Народна аматорська академічна

хорова капела

«Гомін»

 

 Народна аматорська академічна хорова капела “Гомін”

 

Керівник

Боднар Ольга Леонідівна,

викладач циклової комісії хорових та

музично-теоретичних дисциплін

 

Академічну хорову капелу «Гомін» було створено в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв на базі хорового класу у 1968 році. Одним із організаторів та художнім керівником колективу став викладач училища, голова циклової комісії хорових дисциплін Микола Андрійович Олексійчук.

За 44 роки свого існування хорова капела провела близько 250 концертів в місті, області та за її межами.

Капела є лауреатом республіканського огляду хорових колективів 1972 року, лауреатом республіканського огляду-конкурсу творчих колективів навчальних закладів культури і мистецтва Хмельницької області 1976 та 1980 років.

У 1993 році аматорській академічній хоровій капелі було присвоєно звання «народної аматорської».

З 2006 року народну аматорську хорову капелу «Гомін» очолила викладач Ольга Леонідівна Боднар.

 • 21-12-2012, 15:18
 • 2541
 • 0

Аматорський оркестр

народних інструментів

 

Аматорський оркестр народних інструментів 

 

Керівник

Стуговець Ярослав Петрович


Оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв був створений в 1954 році. До його складу входять студенти та викладачі коледжу відділу народних інструментів.

Оркестр всю свою творчу роботу проводить на учбових засадах. За роки свого існування оркестр народних інструментів приймав саму активну участь в пропаганді музичного мистецтва серед населення міста, району та області, був постійним учасником конкурсів, оглядів, фестивалів та звітних концертів.

З 1964 року оркестр прийняв участь більш як в ста шестидесяти концертних виступах, в тому числі в підшефних колективах, військових частинах та навчальних закладах.

В репертуарі оркестру обробки українських народних пісень і танців, твори композиторів-класиків,

 • 21-12-2012, 15:16
 • 1294
 • 0

Естрадний оркестр 


 Естрадний оркестр

 

Керівник

Ковальський Роман Іванович,

кандидат педагогічних наук,

викладач циклової комісії 

духових інструментів

 

В 1975 р. на базі спеціалізації духових інструментів був заснований вокально-інструментальний ансамбль. Його очолив викладач духових інструментів Соловей Ілля Ісакович. Вокально-інструментальний ансамбль складався з 7-9 чоловік (учасників): труба, тромбон, саксофон, бас-гітара, ритм-гітара, орган,  ударні інструменти.

З 1987 р. вокально-інструментальний ансамбль переформувався в естрадний оркестр, до складу якого увійшли сімейство саксофонів: сопрано, альт, тенор, баритон, три тромбони, чотири труби, бас-гітара, ритм-гітара, орган, ударні інструменти, соліст, вокалісти.

З 1990 р. Естрадний оркестр очолив викладач духових інструментів Шульс Ярослав Володимирович, який працював з колективом до 2008 р.

З 2008 р. очолює колектив викладач духових інструментів Ковальський Роман Іванович. За цей період часу естрадний оркестр був задіяний в багатьох масових заходах навчального закладу, міста, області, зокрема в м. Кам’янці-Подільському, Рівному, Ужгороді Дунаївцях та смт. Чемерівцях.

Творчі колективи підтвердили

свою майстерність

Захист звання народний творчими

колективами коледжу


Творчі колективи підтвердили свою майстерність

9 грудня відбувся захист звання “народний” творчими колективами коледжу: хорова капела “Гомін” (Боднар О. Л.), фольклорний ансамбль “Джерело” (Столаба Т. В.), хореографічні колективи “Подільські візерунки” (Чорнобиль В. В.) та “Каскад” (Кучерява О. А.), оркестр духових інструментів (Остап'юк Л. М.), оркестр народних інструментів (Грек О. О.), театр-студія “На Зарванській” (Бойчук Т. В.), інструментальний ансамбль (Пшинешнюк С. С.).

У складі журі працювали: Ільїнська О. В., заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв; Супрунов В. І., старший викладач хорових дисциплін Хмельницького музичного училища імені В. Заремби; Мізенцева Л. І., методист з хореографії Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв; Добринчук М. В., викладач по класу кларнету, завідуючий відділом оркестрових духових та ударних інструментів.

Під час захисту колективи показали високий рівень виконавської майстерності та з успіхом підтвердили звання “народний.

Свою Україну любіть

Участь творчих колективів коледжу у заключному концерті Регіонального етапу Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорських колективів

 

  Свою Україну любіть 

5 грудня 2014 року у Хмельницькому академічному театрі ім. М. Старицького відбувся заключний концерт Регіонального етапу Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорських колективів «Свою Україну любіть», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. У концерті взяли участь творчі колективи коледжу – народний аматорський ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» (Чорнобиль В.В., Літинська І.А.) та народний аматорський театр-студія «На Зарванській» (Семенків І.А., Бойчук Т.В., Козак О.В.)

Свою Україну любіть

Творчий звіт майстрів мистецтва та аматорів

народного мистецтва міста Кам'янця-Подільського

 

Свою Україну любіть

23 квітня 2014 р. відбувся творчий звіт майстрів мистецтва та аматорів народного мистецтва міста Кам'янця-Подільського “Свою Україну любіть”, в якому взяли участь солісти та творчі колективи коледжу, зокрема: народний аматорський оркестр народних інструментів (художній керівник Грек О.О.), народний аматорський ансамбль народного танцю “Подільські візерунки” (художній керівник Чорнобиль В.В., Літинська І.В., концертмейстр Царук О.П.), народна аматорська академічна хорова капела “Гомін” (художній керівник Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.), народний аматорський фольклорний ансамбль “Джерело” (художній керівник Мечак Л.М.), народний аматорський оркестр духових інструментів (художній керівник Остап'юк Л.М.), народний аматорський ансамбль естрадного танцю “Каскад” (художній керівник Кучерява О.А.), народний аматорський інструментальний ансамбль (художній керівник Пшинешнюк С.С.), естрадний оркестр (художній керівник Ковальський Р.І.), народний аматорський театр-студія “На Зарванській” (художній керівник Семенків І.А.), солісти-викладачі Хіміч О.В., студенти Кучинський В. та Фокшек О.

У складі творчих колективів приймали участь викладачі: Червоногродський І.І., Стуговець Я.П., Хмелюк М.О., Бойко В.В., Ковальчук С.В., Швець А.П., Грек С.П., Антонюк Н.І., Крапівна Г.Г., Шульс Я.В., Сопіга П.Д., Гермак В.Б., Свідерський М.О., Тітов О.М., Тимчук В.В.

Зорепад творчих талантів 

 

 Зорепад творчих талантів 

5 червня в міському Будинку культури відбулась справжня мистецька феєрія,  поєднана весняним, веселковим  зорепадом  талантів студентів та  викладачів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв під назвою «Моя Вкраїна квітне веселково».

Цьогорічний творчий звіт коледжу став значною подією в культурно-мистецькому  житті міста. Впродовж  трьох годин  талановита молодь та викладачі щедро дарували глядачеві музику, художнє слово, пісню, танець.

Традиційні творчі звіти  є  доброю  нагодою представити громаді  міста та гостям  не тільки  концертну  програму, а і творчі доробки студентів та викладачів  спеціальності  «Декоративно-прикладне мистецтво» і спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа», виставками практичних робіт.

Органічне поєднання  народного, сучасного мистецтва, оригінальні мікси та фарси – це плоди творчої наполегливої праці студентів і викладачів коледжу протягом навчального року.

Концертну програму «Моя Вкраїна квітне веселково» відкрив  відомий  не тільки  в нашому  місті, ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» - творчий  керівник Володимир Чорнобиль, заслужений діяч мистецтв України, музичний керівник ансамблю Олександр Царук.

Гучними оваціями зустрічала  глядачева зала, впродовж  концерту, такі хореографічні колективи як

 • 07-12-2012, 12:50
 • 1632
 • 0

Захищали звання "народний"


Захищали звання "Народний"

7 грудня 2012 року було проведено захист звання “народний аматорський” творчих колективів коледжу, зокрема, академічної хорової капели “Гомін” (художній керівник Бондар О.Л., концертмейстер Нікітіна І.Р.), фольклорного ансамблю “Джерело” (художній керівник Столаба Т.В.), оркестру народних інструментів (художній керівник Грек О.О.), оркестру духових інструментів (художній керівник Остап'юк Л.М.), ансамблю народного танцю “Подільські візерунки” (художній керівник Чорнобиль В.В.), ансамблю естрадного танцю “Каскад” (художній керівник Кучерява О.А.), театру-студії “На Зарванській” (художній керівник Семенків І.А.). Також було піднято клопотання про присвоєння звання “Народний аматорський” інструментальному ансамблю коледжу (художній керівник Пшинешнюк С.С.).

На розгляд комісії в складі заступника директора ОНМЦКМ Белеванцева А.В., спеціалістів Бідюка М.В., Мезенцевої Л.О. творчими колективами була представлена концертна програма з шести творів, яка продемонструвала високу виконавську майстерність, різно

Пісенне "Джерело"

Ювілейний концерт


Джерело

 

10 жовтня 2012 р. відбувся концерт, присвячений десятій річниці з часу створення народного аматорського фольклорного ансамблю “Джерело”, художні керівник Т.В.Столаба.

В урочистостях з нагоди ювілею взяли участь представники міської ради — Чорнобиль О.В., начальник відділу культури департаменту гуманітарної політики, її заступник П.В.Гаврилюк; представники мистецьких навчальних закладів: В.А.Синиця (директор міської музичної школи); Рябчук В.Г., випускники коледжу та учасники ансамблю.

В програмі заходу — виконання українських народних пісень в обробці та гармонізації Т.В.Столаби (солісти — Н.Савчук, А.Бєлєуш, Н.Щегельський, Т.Наголюк, М.Максимюк, А.Грищук); вокально-хореографічна композиція “Подільські забави” (Л.Пастухова, В.Миколаєнко, В.Білюк, керівник В.В.Чорнобиль); виконання українських народних пісень у супроводі ансамблю народної музики (М.О.Хмелюк, М.О.Свідерський, С.С.Пшенишнюк, керівник О.П.Царук); уривок музично-поетичної вистави за творами Т.Г.Шевченка “Не гріє сонце на чужині” (Р.Дубінський, Р.Падура, А.Цимбалістий, М.Бойко, керівник Семенків І.А.); перегляд відеофільму про творчу діяльність ансамблю (Новіцька О.О.) Ведучий заходу — І.В.Земцов, лаборант. Музичне забезпечення — І.В.Форкун, лаборант та С.І.Саричев, технік.

Серцем, словом і душею

Звітний концерт коледжу


Звітний Концерт


У звітному концерті взяли участь творчі колективи коледжу та солісти-виконавці. Головний режисер концерту - Семенків І.А., викладач циклової комісії режисерських дисциплін.

Концерт пройшов на високому професійному та організаційному рівні.