Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
 • 22-06-2020, 16:12
 • 400
 • 0

 Талант світлий і щирий

 

З чистого аркуша прагну писати

Кожну дату на прийдешнє своє.

Тільки ж папір шелестить винувато

Й зрадити пам'ять таки не дає.

                               Петро Карась

   Золотими літерами в історію  коледжу вписані імена наших ветеранів.

   Це ціла пледа яскравих, творчих особистостей, які стояли біля   першоджерел, фундаторів, засновників нашої славетної історії. Це – ентузіасти, які впевнено та активно розбудовували навчальний заклад і сьогоднішнє покоління професіоналів, які наполегливо і творчо працюють,  примножуючи славу рідного коледжу. Наші ветерани багато зробили для підвищення освітнього рівня та престижу навчального закладу, їх багаторічна, плідна праця, висока педагогічна майстерність є прикладом для сьогоднішніх і прийдешніх поколінь студентів та викладачів.

   Шануючи сучасників, ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо своїх попередників, які невтомною працею, світлим і щирим талантом прославляли рідну альма-матер, залишивши по собі добрі справи та починання.

   В музеї коледжу зібрані персональні теки про ветеранів, які створили студенти академічних груп. Це – досьє, в яких представлені біографічні довідки ветеранів та документальні джерела з їх творчого доробку, фотофакти, спогади,  волонтерська робота груп з ветеранами. Електронні версії інформаційних матеріалів розміщуються на сайті коледжу.

Персональні теки ветеранів

Антонюк Наталія Іванівна

Березовська Ольга Борисівна

Білецька Алла Іванівна

Геплюк Олена Григорівна

Горбатюк Марія Денисівна

Городиський Іван Олександрович

Грек Світлана Прокопівна

Грек Олексій Олексійович

Доліба Володимир Васильович

Комаринський Анатолій Григорович

Крапівна Галина Григорівна

Ляшук Людмила Олексіївна

Мозгіна Валентина Михайлівна

Носік Сергій Іванович

Ободовська Марія Антонівна

Ободовський Віктор Петрович

Озарчук Людмила Володимирівна

Олексійчук Микола Андрійович

Орусь Микола Прокопович

Передрій Віктор Васильович

Пуга Наталія Олександрівна

Рудик Анатолій Володимирович

Савінський Віктор Ульянович

Сопіга Павло Дмитрович

Тараненко Поліна Андріївна

Трубіцька Катерина Степанівна

Ушов Микола Савович

Ушова Ольга Михайлівна

Фесенко Анатолій Іванович

Форкун Валерій Васильович

Царук Олександр Пилипович

Цикра В’ячеслав Павлович

Чернілевська Марія Григорівна

Чінінкова Ангеліна Мар’янівна

Швець Олена Сергіївна

Ясінський Валентин Цезарович

 

 • 08-11-2011, 14:19
 • 1559
 • 0

 Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу

 

Викладачі-ветерани

 

Ветерани педагогічної праці – це наше минуле та майбутнє, золота скарбниця нашої історії, пам'ять, яку потрібно шанувати, - це люди, які знають ціну життя та є взірцем для наслідування. Гордістю нашого колежу є викладачі, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті – виховання молодого покоління, яке творить та розвиває культуру України.

Життя та діяльність ветеранів коледжу висвлітені в документальних джерелах та світлинах, які знаходяться у музеї історії коледжу

 

 • 06-06-2022, 15:37
 • 131
 • 0

Кам'янець - Подільській  міській організації ветеранів - 35 років

Подарунок музею


 

  Музейна  експозиція «Ветерани коледжу» нещодавно поповнилися книгою «Кам'янець - Подільська міська організація ветеранів - 35 років», яка є продуктом колективної праці значної групи активістів ветеранського і волонтерського руху. В книзі розкрито роботу ради ветеранів, первинних організацій, в тому числі нашої ветеранської організації, активістів ветеранського і волонтерського руху, увічнено пам'ять ветеранів війни і праці, розкрито напрями співпраці із органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та  іншими організаціями і установами. Книгу  передала музею Тараненко П.А., голова первинної ради ветеранів коледжу.

   «Уклін любові, шани і поваги» - під такою назвою  у виданні представлена інформація про нашу ветеранську організацію, яка в 2020 році відзначила 15-річний ювілей з часу створення. На сторінках книги відтворена  коротка історія функціонування організації, професійні портрети її керівників,  перелік  творчих справ колективу ветеранів, волонтерська діяльність адміністрації, викладачів та студентських груп з ветеранами коледжу. 

 • 03-06-2022, 15:38
 • 119
 • 0

Завжди активні, творчі, енергійні 

Робота ветеранської організації коледжу    Первинна рада ветеранів коледжу (голова – Тараненко П.А.) активно долучається до всіх патріотичних заходів, волонтерських проєктів та екологічних акцій, які організовує міська організація ветеранів. Зокрема ветерани коледжу взяли участь:

   - 26 березня, в день визволення Кам’янця-Подільського від нацистів, покладання квітів до пам’ятника загиблим визволителям нашого міста.

      - 11 квітня мітинг-реквієм біля пам’ятника в’язням фашистських концтаборів.

      - 13 квітня  екологічна акція « Посади дерево Перемоги».

     - Подання інформації до  книги «Кам'янець - Подільська міська організація ветеранів - 35 років», яка є продуктом колективної праці значної групи активістів ветеранського і волонтерського руху нашого міста. В книзі розкрито роботу ради ветеранів, первинних організацій, в тому числі ветеранської організації нашого коледжу, активістів ветеранського і волонтерського руху, увічнено пам'ять ветеранів війни і праці, розкрито напрями співпраці із органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та  іншими організаціями і установами. Книга, яку нещодавно передала музею історії  коледжу Тараненко П.А., стала невід’ємною складовою музейної експозиції «Ветерани коледжу».

      - Шефська допомога, зокрема забезпечення харчовими продуктами викладачів-ветеранів (Баранова В.В., Грек О.О.).

      - Волонтерська допомога воїнам ЗСУ: плетіння маскувальних сіток, кікімор, пошиття матраців та рукавиць.

   Ветерани коледжу  є прикладом для наслідування, в щоденних буденних справах – завжди активні, творчі, енергійні та  впевнено тримають культурний фронт України.

Уклін любові, шани і поваги

До 15-річчя створення первинної організації ветеранів


Уклін любові, шани і поваги


 

 

Золотими літерами в історію Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв вписані імена ветеранів. Це ціла плеяда яскравих, творчих особистостей, які стояли біля першоджерел навчального закладу, фундаторів, засновників його славетної історії. Це – ентузіасти, які впевнено та активно розбудовували навчальний заклад і сьогоднішнє покоління професіоналів, які наполегливо і творчо працюють, примножуючи славу рідного коледжу.

Мереживо щирих вітань нашим ветеранам

Фотосесія в музеї


 Мереживо щирих вітань нашим ветеранам Фотосесія в музеї

 

   04 жовтня 2019 року відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти «Мереживо щирих вітань». На концерті були присутні ветерани коледжу: Швець Петро Григорович, Нікуляк Тетяна Анатолївна, Доліба Володимир Васильович, Грек Олексій Олексійович.

   Фотосесію в музеї організувала Тараненко Поліна Андріївна, голова ради ветеранів коледжу.

Мереживо щирих вітань нашим ветеранам Фотосесія в музеї Мереживо щирих вітань нашим ветеранам Фотосесія в музеї

Мереживо щирих вітань нашим ветеранам Фотосесія в музеї Мереживо щирих вітань нашим ветеранам Фотосесія в музеї

Мереживо щирих вітань нашим ветеранам Фотосесія в музеї Мереживо щирих вітань нашим ветеранам Фотосесія в музеї

 

 

 

Святкували та спілкувалися

Традиційна зустріч


Святкували та спілкувалися. Традиційна зустріч


05 жовтня відбулася святкова концертна програма «І будуть щедрими плоди учительської праці», до Дня працівників освіти, на яку було запрошено ветеранів коледжу.

Після перегляду концертної програми в музеї коледжу відбулася традиційна зустріч ветеранів. Під час спілкування Щвець Петро Григорович, Нікуляк Тетяна Анатоліївна, Цикра В’ячеслав Павлович згадували цікаві моменти із педагогічної діяльності, своїх колег та випускників. На завершення зустрічі вони переглянули нові експозиції музею.

 

 

 • 17-05-2018, 14:43
 • 514
 • 0

Святкуємо разом

Ветерани коледжу на творчому звіті

 

Святкуємо разом 

 

17 травня на творчий звіт викладачів та студентів коледжу перед громадою міста були запрошені ветерани – Грек О. О., Лис Н. П., Ушов М. С., Філонов В. О., Швець П. Г., Цикра В. П., Сураєв О. П. Після концерту вони мали нагоду поспілкуватися та поділитися своїми враженнями від мистецьких досягнень викладачів та студентів коледжу.

В колі колег-викладачів циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін і студентів (групи 4123 (хор.), куратор Бойко В. В. відзначала ювілейний день народження Лис Н. П.

На адресу ювілярки прозвучали слова вдячності за вагомий внесок у справу підготовки фахівців культурно-мистецької галузі, теплі посмішки, бажання довгих років життя та активного довголіття.

 • 29-09-2017, 11:33
 • 603
 • 0

Тому, хто серцем молодий

Відеофільм


Тому, хто серцем молодий

 

«Золотий фонд» коледжу – це викладачі-ветерани, які зробили вагомий внесок у справу підготовки фахівців культурно-мистецької галузі. У фільмі розміщені фото викладачів-ветеранів, які уже на заслуженому відпочинку і тих, хто ще натхненно трудиться в коледжі: Березовської О.Б., Білецької А.І., Білявської Д.І., Вареницької М.Д., Вишник Л.Т., Гаха В.В., Геплюк О.Г., Гребенюка В.М., Грек С.П., Грека О.О., Гордійчук М.П., Комаринського А.Г., Кутішевської Г.С., Ляшук Л.О., Монастирської Т.І., Нікуляк Т.І., Ободовського В.П., Ободовської М.А., Озарчук Л.В., Олексійчука М.А., Рудика А.В., Савінського В.У., Самонової Н.П., Сороки О.О., Стадніка С.Г., Тараненко П.А., Ушова М.С., Ушової О.М., Філонова В.О., Форкуна В.В., Цикри В.Л., Швець О.С., Швеця П.Г., Швець М.Д., Шульс О.О.

 • 29-09-2017, 11:30
 • 602
 • 0

Натхненні будні наших викладачів

Фільм-портрет

 

Натхненні будні наших викладачів

  

Досягнення наших студентів – це щоденна, натхненна праця наших викладачів. Вони щедро дарують своїм вихованцям знання, творчість та залюбленість у свою професію працівника культурно-мистецької галузі. Студенти вдячні їм за їхню працю і традиційно у день працівників освіти дарують своїм наставникам квіти та висловлюють їм свою вдячність у піснях, танцях, музиці, фільмах.

Спілкувались, святкували, чаювали

Зустріч ветеранів-викладачів в коледжі

 

Спілкувались, святкували, чаювали 

На святкування концерту з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики були запрошені викладачі-ветерани коледжу. Під час концертної програми лунали слова подяки і любові до наших ветеранів, які присвятили своє життя викладацькій діяльності в коледжі, демонстрували світлини та відеопрезентації про їх педагогічні здобутки.

В музеї коледжу для них було презентовано експозицію «Вони  творили історію коледжу» та нові папки-досьє про ветеранів. За чашкою чаю, ветерани  Комаринський А.Г., Гордійчук М.П., Лис Н.П., Філонов В.О., Вишник Л.Т., Білявська Д.І., Швець П.Г., Цикра В.П. ділились спогадами про роки проведені в нашому навчальному закладі.

 

 

 

 

 

 • 08-04-2016, 15:50
 • 817
 • 0

Осіннє золото

Відеофільм про викладачів-ветеранів


Осіннє золото

 

 

Під час проведення урочистостей та концертної програми до Дня працівників освіти (2008р.) студенти спеціалізації «Кіно-фото-відеосправа» презентували відеофільм про викладачів-ветеранів коледжу.

«Осіннє золото» так з любов’ю студенти назвали викладачів, які багато років віддали рідному навчальному закладу та виховали не одне покоління його випускників. Відеорядки фільму розповідають про творчі, неординарні особистості та педагогічний досвід:

ü Оруся Миколи Прокоповича (циклова комісія народних інструментів);

ü Ляшук Людмили Олексіївни (циклова комісія гуманітарних дисциплін);

ü Білецької Алли Іванівни (циклова комісія гуманітарних дисциплін);

ü Кутішевської Ганни Семенівни (циклова комісія культурологічних дисциплін).

Музей – місце зустрічі ветеранів

Нарада ветеранського активу

 

Музей – місце зустрічі ветеранів

 

2 жовтня 2015 р. на урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти завітали ветерани – Лис Н.П., Швець М.Д., Комаринський А.Г., Філонов В.О.

Їх щиро вітали студенти та колеги-викладачі. Після концертної програми ветерани зібралися в музеї, де вони переглянули нові експозиції, персональні теки ветеранів, а також обговорили із новообраною головою ради ветеранів коледжу Тараненко П.А. основні напрямки діяльності та план роботи ветеранської організації на 2015-2016 н.р.Щирість і талант ніколи не старіють…

Творча зустріч з викладачем-ветераном коледжу

 

Щирість і талант ніколи не старіють…

В рамках студентського об'єднання «Музична вітальня» відбулася творча зустріч студентів з Гордійчук М.П., ветераном коледжу, високопрофесійним педагогом та активним популяризатором музичного мистецтва. Організатори заходу – Рудько Е.Й. та  Мартинюк О.В., викладачі циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін.

Завідуюча денним відділенням Лугачова Н.Г., студенти 318  групи, куратор Червоногородський І.І., викладачі циклової комісії та народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело», керівник Мечак Л.М. привітали Марію Петрівну з її 75-річним ювілеєм.  Під час зустрічі студенти познайомилися з біографією та творчим шляхом Марії Петрівни, переглянули відеопрезентацію, в якій представлені відгуки викладачів та випускників навчального закладу про її  професійну діяльність. Про цікаві факти з життя ветерана студенти дізналися також з документальних джерел,  які представлені  у музеї коледжу. 

З сердечною теплотою та ніжністю пройшла зустріч, яка надовго запам’ятається студентам нашого коледжу, адже щирість і талант ніколи не старіють.

Не старіють душею ветерани

Зустріч з ветераном Білявською Д.І.

 

  Не старіють душею ветерани

13 січня 2014 року в музеї  історії коледжу відбулася зустріч студентів ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» (куратор Булаєнко В.О.) з Білявською Діною Іванівною, викладачем-ветераном.

Діна Іванівна поділилася зі студентами спогадами про важкі роки дитинства, яке припало на Велику Вітчизняну війну, переглянула пошукову роботу та фотоальбом, підготовлений групою на конкурс, який оголошено Хмельницькою обласною радою організації ветеранів України на тему: «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей», а також відвідала бібліотеку та розповіла студентам про роботу на посаді викладача та завідуючої бібліотеки навчального закладу, поспілкувалася з Осадчук Л.А., завідуючою бібліотекою коледжу та бібліотекарем Владикою Л.І., взяла участь у презентації книжкової виставки «Тарасове слово – душа України» до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. 

Ветерани в гостях

Зустріч ветеранів циклової комісії 

культурологічних дисциплін


Ветерани в гостях

16 грудня відбулася зустріч ветеранів циклової комісії культурологічних дисциплін Кутішевської Г.С. та Цикри В.П. з викладачами комісії та дирекцією коледжу.

В теплій, дружній обстановці за чашкою чаю ветерани ділилися спогадами про роки проведені в коледжі, цікавилися новинами культурно-мистецького життя навчального закладу та творчими студентськими справами, а також привітали Ляшук Т.Є. зі славним ювілеєм.

 • 06-02-2013, 10:25
 • 1701
 • 0

Зустріч ветеранів

Засідання Ради ветеранів в музеї


   Зустріч ветеранів 

6 лютого в музеї коледжу відбулося засідання Ради ветеранів, в якому взяли участь: Лис Ніна Петрівна, голова ради та учасники – Кутішевська Ганна Семенівна, Гордійчук Марія Петрівна, Філонов Владлен Олександрович, Тараненко Поліна Андріївна, Мозгіна Валентина Михайлівна.

Ветерани обговорили план роботи Ради, поспілкувалися з дирекцією, головою профспілкового комітету та познайомилися з експозиціями музею.

В книзі відгуків вони залишили зворушливі записи:

      «Не тим дорогий час, що довгий, а тим, що короткий. Дякую всім, що запросили на зустріч ветеранів. Приємно було зустрітися з тими, що були подругами всі 35 років, які я пропрацювала в училищі. Шкода, що вже ветеран, що пенсіонер, бо ще душа молода, думки свіжі. Але…. Але кожній зустрічі рада».

 • 07-12-2011, 14:29
 • 1631
 • 0

Зустріч з викладачами-ветеранами

циклової комісії культурологічних

дисциплін

 

Зустріч з викладачами-ветеранами циклової комісії культурологічних дисциплін  

Відбулася зустріч з викладачами-ветеранами циклової комісії культурологічних дисциплін Ободовською Марією Антонівною та Кутішевською Ганною Семенівною.