Переможці «Подільської ліри»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім. В. Заремби
У студентів свято
«Студентський ярмарок на Зарванській – 2017»
У ріднім слові – цілий світ
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2017 (14)
Листопад 2017 (29)
Жовтень 2017 (24)
Вересень 2017 (11)
Серпень 2017 (8)
Липень 2017 (10)
Корисні посилання
 • 24-12-2014, 15:03
 • 1248
 • Волонтерство
 • 0

Волонтерство

як засіб виховання студентів

 

Волонтерство як засіб виховання студентів 

В коледжі активно діє волонтерський рух, головним завданням якого  є забезпечення умов для самореалізації та самопізнання студентів через допомогу людям, які цього потребують та набуття студентами-волонтерами знань та досвіду волонтерської діяльності.

Керівник волонтерського руху коледжу  

Павлюк Олександра Ярославівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Учасники – куратори груп, студентська рада та студентські активи навчальних груп.

Волонтерські проекти:

 шефська допомога ветеранам, яку здійснюють студентські групи. Наказом директора за кожною навчальною групою закріплені непрацюючі ветерани, яким постійно надається допомога у здійсненні господарських робіт, організовуються зустрічі ветеранів із студентами та вітання їх з професійними святами;

 збір інформаційних матеріалів про ветеранів, з метою поновлення банку даних та експозицій музею коледжу, зокрема створено інформаційні теки про ветеранів: Носіка С.В., Миронюка М.Л., Денейко П.І., Білявську Д.І., Баландіна Ю.Л., Чернілевську М.Г., Красновольську О.С., Трубіцьку К.С.,  Ушова М.С., Ушову О.М., Геплюк О.Г., Лис Н.П., Швець М.Д., Вараницьку М.Д., Скорохватову В.В., Оруся М.П.,  Тараненко П.А.

 благодійні акції до Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят, під час яких проводиться збір коштів, подарунків, одягу та книг, які передаються дітям, що потребують матеріальної допомоги та дітям-сиротам шкіл-інтернатів міста Кам’янця-Подільського;

 • 13-10-2014, 17:00
 • 1082
 • Волонтерство
 • 0

Волонтерство

екскурс в історію

 

Волонтерство 

5  грудня в Україні, і в усьому світі, відзначається Міжнародний день волонтерів.

Слово «волонтер» з французької означає доброволець. Волонтерами спочатку називали тільки тих людей, які виключно зі свого бажання поступали на військову службу.

Дехто  вважає  роком  виникнення  волонтерського  руху 1859   рік,   коли   французький   письменник-журналіст Анрі Дюнан, вражений кривавими картинами війни, запропонував ідею створення Червоного Хреста – організації, яка працювала б на добровільних засадах і надавала першу медичну допомогу пораненим бійцям. Принципами, сформульованими Дюнаном, керуються волонтерські організації у всьому світі і донині.

Однак, тільки у минулому столітті, яке було переповнене війнами, волонтерство виокремилося у соціальне явище. Після Першої Світової у Франції був здійснений, один з перших, масштабний волонтерський проект за участю німецької і французької молоді, в рамках якого волонтери відновлювали зруйновані війною ферми в районі місць найбільш запеклих боїв між німецькими і французькими військами. Саме в цей час і було засновано Координаційний комітет міжнародної волонтерської служби (CCIVS) під егідою ЮНЕСКО зі штаб- квартирою у Парижі.

У світовій практиці найголовнішою ознакою волонтерства є те, що волонтер частину свого вільного (особистого) часу, сил, енергії, знань, досвіду добровільно (без примусу та вказівок «згори») витрачає на здійснення діяльності, яка є корисною людям і суспільству загалом.

Нині   спостерігається   стрімке   зростання   попиту   на волонтерську працю. З’явилося багато організацій в Україні, які займаються залученням та навчанням волонтерів або тих, що спеціалізуються лише на розвитку волонтерства. Чимало зусиль для популяризації волонтерства докладають не тільки різноманітні громадські організації, а й державні структури.

Слово «волонтер» походить від французького «volontaire», англійського «voluntееr», які є похідними від латин

 • 13-04-2017, 14:37
 • 270
 • Новини, Волонтерство
 • 0

Я - патріот України

Навчально-виховна творча програма

Я - патріот України

 

В сучасних реаліях національно-патріотичне виховання є одним із найголовніших пріоритетів гуманітарної політики в Україні, важливою складовою національної безпеки.

Національно-патріотичне виховання спрямоване на формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Для виконання вищезазначених завдань в коледжі створено цільову навчально-виховну творчу програму національно-патріотичного виховання «Я – патріот України».

Головне завдання програми – виокремити національно-патріотичне виховання як один з найголовніших напрямків виховання студентів коледжу, вважати його стратегічним завданням педагогічного колективу.

 • 12-04-2016, 11:10
 • 410
 • Новини, Волонтерство
 • 0

Про розвиток волонтерського руху

в організаціях ветеранів міста

Семінар

 

Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста 

12 квітня на базі коледжу відбувся семінар голів первинних організацій міської ради ветеранів, членів Центру «Волонтер», керівників груп волонтерів первинних організаціях міста на тему: «Удосконалення форм і методів розвитку волонтерського руху в організації ветеранів міста».

У програмі семінару: 

○ Вступне слово (Рогаль Л. І., голова ради ветеранів)

○ Нормативно-правова база волонтерського руху в Україні (Ящук М. А., заступник голови ради ветеранів)

○ Презентація досвіду волонтерської роботи в коледжі культури і мистецтв:

- Використання досвіду ветеранів коледжу в професійній підготовці фахівців галузі культури (Павлюк О. Я., заступник директора з навчально-виховної роботи)

- Ви даруєте нам мудрість життя. Робота академічної групи з ветеранами (Булаєнко В. О., викладач коледжу)

- Покликання бути потрібним людям. Доброчинні справи первинної ветеранської організації (Тараненко П. А., голова первинної організації ветеранів коледжу)

- Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу. Огляд документальних джерел (Никитюк С. С., викладач коледжу, Поян А., Шумеляк Р., студенти 350 групи)

- Знайомство з діяльністю музею історії коледжу (Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи)

○ Організація роботи волонтерів за місцем проживання (Підскоцька Н. К., заступник голови ради ветеранів, Гринішина Г.І., психолог територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів «Надія» та Левчев Ю.С., голова первинної організації ветеранів КП «Господар»)

Всі виступи працівників коледжу ілюструвались відео презентаціями (Брозницький О.О., інженер-програміст). Емоційним доповненням до предметної розмови були пісенні виступи Косарєвої Н. та Білоус А. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстери Воробйова О.С., Корольчук С.

 • 10-12-2015, 13:50
 • 597
 • Новини, Волонтерство, Гуртожиток
 • 0

Віночок єднання

Благодійна акція

 

Віночок єднання

"Віночок єднання" - така благодійна акція відбулась в гуртожитку. Ще під час святкування Всеукраїнського дня працівників культури були зібрані кошти, частину з яких передали учасникам АТО, частину - вимушеним переселенцям, які навчаються в нашому закладі. Частину грошей було вирішено виділити для організації допомоги нашим колегам - викладачам і студентам коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, які не залишились на тимчасово окупованій території, а продовжили свою діяльність в місті Кремінна.

 

Студенти вирішили, що найкращим буде подарунок, зроблений власноруч. Тому було закуплено матеріал і під керівництвом досвідченої швеї Катеринюк О.М. та вихователя гуртожитку Нижник В.В. виготовлено віночки для хореографічного колективу. Підібрано також партію сце

 • 4-12-2015, 10:13
 • 610
 • Новини, Наші нагороди, Волонтерство
 • 0

Творити добро на радість людям

Нагороди за волонтерство

 

Творити добро на радість людям Творити добро на радість людям

04 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера в міській раді відбулося нагородження кращих волонтерів міста, серед яких нагороди отримали представники нашого навчального закладу.

Бойчук Тетяна Володимирівна, викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, яка є організатором багатьох благодійних заходів, театральних вистав, ініціатором збору благодійних коштів воїнам АТО; 

Тараненко Поліна Андріївна, викладач циклової комісії фортепіано та концертмейстерства, голова ради ветеранів коледжу, яка здійснює потужну волонтерську роботу з викладачами-ветеранами – організовує вітання їх з днями народження, професійними святами, запрошує на зустрічі з студентами, концертні програми та презентації музейних експозицій.

 • 1-10-2015, 14:25
 • 714
 • Новини, Волонтерство, ЦК хореографічних дисциплін
 • 0

Творчі подарунки – кам’янчанам

Участь студентів у загальноміських заходах

 

Творчі подарунки – кам’янчанам

Щороку студенти коледжу беруть активну участь у концертних програмах та інших загальноміських заходах, приурочених до державних та професійних свят.

18 вересня у міських урочистостях з нагоди професійного свята Дня рятівника та відкриття рятувальної станції в с. Устя взяли участь студенти спеціальності «Хореографія» Гладиш Р. та Коваль Д. (44 гр.).

30 вересня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбувся творчий вечір Ж. Мадич, поетеси, виконавиці пісень подільських композиторів. В авторському вечорі взяли участь студенти Підгорна Ю. (418 гр.), Пуковська А., Коваль Д., Кізімір Т., Паньковська Б., Кравчук К., Самборська У., Федишина А. (44 гр.).

01 жовтня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбувся тематичний вечір «Вершини життя», приурочений Дню людей похилого віку, організований територіальним центром соціального обслуговування «Надія» і Радою ветеранів міста.

В заході взяли участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гаврилюк А., Задойний О., Карпенко К., Козлов В., Орлянська Ю., Прокоп’юк М., Харкавлюк А. (250 гр.), Веренчук А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Тимошенко К. (4235 гр.), які виступили з поетичною композицією «Вони злетіли журавлями в небо» за збіркою поезій авторів-ветеранів, а також в концертній програмі взяли участь Кирилов В., Стояновський А., Мазур Н. (4235 гр.) та Городецький Н., Крачковська О., Іванов О., Тирчик П. (34 гр.), Гладиш Р. (44 гр.), Булка О., Шишко Я., Кізюн М., Конарева В.  (24 гр.).

01 жовтня в дитячому садку № 8 відбулася відкрита виховна година для дітей та батьків, в якій взяли участь Підгорна Ю. та Гаджула О. (418 гр.). 

Участь в загальноміських заходах сприяє удосконаленню професійної майстерності студентів та створенню позитивного іміджу навчального закладу.

 • 27-09-2015, 15:48
 • 548
 • Новини, Волонтерство, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Незвичайна мандрівка,

або пригоди Фортуната і Лялі

Благодійна вистава

 

Незвичайна мандрівка, або пригоди Фортуната і Лялі

27 вересня в концертній залі коледжу відбулася благодійна акція – вистава для дітей «Незвичайна мандрівка, або пригоди Фортуната і Лялі», яку було організовано разом з волонтерами м. Кам’янця-Подільського. На захід були запрошені вихованці дитячих дошкільних навчальних закладів, молодші школярі та діти учасників АТО.      

Під час вистави юні глядачі разом з головними героями подорожували та допомагали долати перешкоди. Діти з великим задоволенням відповідали на запитання, відгадували загадки та повторювали таночок літачка разом з акторами. У залі панувала атмосфера дружби, радості та піднесення. Публіка найбільш гучно реагувала на театральні ефекти: коли падав сніг, летіли бризки води, пурхали метелики.

Дійство підготували студенти IV курсу циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, це водночас творча робота до державного екзамену зі спеціальності студентки Степанець О., яка виконувала роль черепашки Лялі. Їй допомагали однокурсники Пшечук Д. (кіт Фортунат) та Веренчук А., Костей О., Молофій А., Ружицький Ю., Тимошенко К., Хітрова О. (художній керівник курсу – Бойчук Т. В.). На закінчення вистави діти мали змогу ближче познайомитись з ляльками та сфотографувались на пам'ять.

Кошти, вручені за квитки у сумі 1072 грн., буде передано волонтерами на потреби воїнів АТО. Студенти коледжу і надалі готові брати участь у благодійних виступах.

 • 18-06-2015, 14:19
 • 717
 • Новини, Волонтерство, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Подорож у яскравий світ дитинства 


Подорож у яскравий світ дитинства

18 червня о 10.00 в актовій залі коледжу відбулась лялькова вистава «Незвичайна мандрівка або пригоди Фортуната і Лялі» (практична частина екзамену з Основ акторської майстерності) студентів 350 групи (Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Степанець О., Тимошенко К., Хітрова О.), художній керівник Т.В. Бойчук, циклова комісія «Видовищно-театралізовані заходи». Так, як вистава призначена для маленьких глядачів, до зали були запрошені діти викладачів коледжу, братики, сестрички студентів та дітки з дитячого садочка № 17, який знаходиться у Старому місті.

Глядачі поринули у яскравий світ дитинства. Веселі головні герої черепашка Ляля та кіт Фортунат відправилися разом з маленькими глядачами у кругосвітню мандрівку, де вони зустріли австралійських страуса, кенгуру та папугу, антарктичних пінгвінів, африканських аборигенів, жирафу, зебру, бегемота та лева. Пригоди, що трапились на їх шляху перевиховали вередливого та нетовариського кота і між Лялею та Фортунатом зародилася справжня дружба.

Вистава була цікавою, веселою та інтерактивною. Діти відгадували загадки, танцювали, ліпили сніговиків та допомагали проганяти страшного лева. Зала наповнилась дитячим сміхом та гамором. Позитивні емоції переповнювали і глядачів, і самих акторів.

Після закінчення незвичайної мандрівки усі бажаючі могли сфотографуватися з акторами та ляльковими героями. 

 • 31-05-2015, 11:31
 • 735
 • Новини, Волонтерство, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Чарівна галявина казок

Акція милосердя для дітей-сиріт

та дітей воїнів АТО

  

Чарівна галявина казок

31 травня та 1 червня, в рамках святкування Дня захисту дітей у місті, студенти  першого та третього курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Карпенко К., Прокоп’юк М., Задойний О., Войт А., Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Тимошенко К., Ружицький Ю., Хітрова О. (творчий керівник Красілич І.М., викладач циклової комісії ВТЗ) організували цікаві розважальні програми та акцію милосердя для дітей-сиріт і дітей воїнів АТО. В програмі заходу - ігри, конкурси, веселі пісні та запальні танці. Чудовий настрій, святкову атмосферу, море усмішок та позитиву подарували казкові герої усім присутнім, що завітали до міського парку атракціонів на Чарівну галявину казок. Студенти подарували хвилини радості і щастя тим, хто так цього потребує у цей складний для нашої країни час. Адже найкращий спосіб стати щасливим – це зробити щасливим  когось.

 • 25-02-2015, 14:18
 • 762
 • Новини, Волонтерство, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Горджуся колегами та

студентами-патріотами


Горджуся колегами та студентами-патріотами 

В коледжі  культури і мистецтв останнім часом народилося багато гарних ініціатив, спрямованих на виховання патріотичних почуттів до рідної держави та на підтримку воїнів АТО. Викладачі та студенти неодноразово збирали кошти, теплі речі та продукти, які передавали кам’янецьким волонтерам. Окремо працівниками коледжу були зібрані кошти і передані матері Оксані Дибаш, на лікування її сина,  пораненого в АТО.

Активно долучилися до волонтерського  руху викладачі та студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», приймаючи участьу міських масових заходах  національно-патріотичного спрямування. Силами студентів відділу була проведена театралізована частина мітингу-реквієму, присвячена пам’яті жертв голодомору, відкриття  міської ялинки та концерт до Дня Соборності України.

Студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (художній керівник Тетяна Бойчук) підготували і показали благодійну виставу «Калейдоскоп людських характерів» за оповіданнями А.П. Чехова для викладачів та студентів коледжу. Зібрані кошти були вручені студентці-заочниці Зої Окружко, чоловік якої загинув на полігоні перед відправкою в АТО.

До 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників викладачі Інна Семенків та Ірина Красілич підготували та провели у коледжі театралізований концерт «На перехресті радості й засмути» та військово-спортивне свято «В єдності сила». Вміло побудовані тематичні сценарії, вдало підібрані виразні засоби, щира емоційна подача художніх текстів, вокальних творів, танцювальних номерів, яскрава театралізація  тримали глядача в полоні глибоких почуттів, об’єднували в пориві вияву гордості і любові до України, готовності її захищати. Ці заходи були схвально оцінені глядачами,  ветеранами коледжу, керівництвом прес-центру Ради ветеранів міста в особі її керівника Олександра Бернадіна.

Народний аматорський творчий колектив театру-студії «На Зарванській» (художній керівник Інна Семенків) підготували поетичну виставу  «Я придумаю світ», присвячену пам’яті Героїв Майдану, яка була належно оцінена членами журі 23 Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т.Г.Шевченка в Києві, звідки наші студенти приїхали з перемогою та званням Лауреатів.

В річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв, загиблих на Сході, вистава «Я придумаю світ» не втратила своєї актуальності, в ній  знову зазвучали до болю щемливі поетичні  рядки Т.Шевченка, О. Теліги, Л.Костенко, О.Забужко. На сцені лаконічне оформлення – світле оголене дерево на чорному тлі – це уособлення самої України на фоні трагічних сьогоденних подій. Вірно осмислена словесна дія, активний посил віршованих текстів, намагання достукатись до серця кожного глядача йшли від душі акторів. Невід’ємною складовою вистави є пісні у виконанні «Піккардійської Терції», зокрема «Пливе кача» стала лейтмотивом дійства, єднала матеріал і тримала тужну атмосферу окремих епізодів. Режисер Інна Семенків зуміла знайти пластичне вирішення щемливо-ліричних та драматично-динам

 • 13-01-2015, 11:28
 • 855
 • Новини, Волонтерство
 • 0

Зігріті материнською турботою

Новорічно-різдвяні подарунки від благодійників

 

Зігріті материнською турботою

13 січня, напередодні Старого Нового року, Надія Миколаївна Каспрова вручила студентам-сиротам та студентам із багатодітних родин новорічно-різдвяні подарунки від Міжнародної громадської організації «Наша спадщина». 

Студенти щиро дякували благодійникам за новорічні привітання та особливі слова вдячності студенти-старшокурсники висловили Надії Миколаївні за її багаторічну материнську турботу та увагу і щорічні новорічні подарунки.

 • 18-12-2014, 14:43
 • 881
 • Новини, Волонтерство, ЦК культурологічних дисциплін
 • 0

Подаруйте свято дітям

Благодійна акція

    

Подаруйте свято дітям

Доброю традицією вже стало проведення в коледжі благодійних акцій до Дня Святого Миколая, мета яких – подарувати дітям незабутнє свято та підтримати віру в добро та казку. До акції цього року долучились як студенти, так і викладачі. На зібрані кошти було придбано солодощі, іграшки та подарунки. 

18 грудня студенти 350 групи спеціалізації ВТЗ (Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Степанець О., Тимошенко К., Хітрова О.) під керівництвом Григоркової Л.А., викладача циклової комісії культурологічних дисциплін, влаштували дітям Кам`янець-Подільського дошкільного навчального закладу «Світлячок» екскурсію в Резиденцію Святого Миколая. Спілкування з ним та отримані подарунки залишили у малечі яскраві враження. Усі були щасливі побачити та відчути дух свята, який панував у залі. Діти з великим ентузіазмом розповідали вірші, співали пісні. Вони були дійсно щасливі, відвідавши це місце. Казковий настрій захопив усіх та залишився на весь день.

Ми хочемо підтримувати та продовжувати цю акцію, бо ж такі моменти запам’ятовуються на все життя. Бачимо щастя в дитячих очах і згадуємо, що у казці ми всі діти.

 • 16-12-2014, 15:03
 • 856
 • Новини, Волонтерство, ЦК бібліотечних дисциплін
 • 0

У день Святого Миколая – з подарунками до дітей

Благодійна акція

 

У день Святого Миколая – з подарунками до дітей

16 грудня студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа»: Большовикова А., Вершигора К., Галецька О., Глюта Н., Ситник Т., Слива О., Цимбалюк А., Швидюк О. (куратор групи Булаєнко В.О.) відвідали Кам`янець-Подільський дошкільний навчальний заклад «Світлячок» та подарували вихованцям дитячого садка теплі речі, іграшки, солодощі, зібрані студентами всіх курсів спеціальності. А також разом із дітками, вони вийшли на прогулянку, під час якої грали в рухливі ігри, спілкувалися та весело проводили час. 

 • 5-12-2014, 12:33
 • 782
 • Наші нагороди, Волонтерство
 • 0

Міжнародний день волонтера

Відзначили нагородами

 

Міжнародний день волонтера

З нагоди Міжнародного дня волонтера волонтерський загін коледжу (керівник Павлюк О.Я.) нагороджений грамотою міської організації ветеранів, як призер І етапу обласного конкурсу на кращий волонтерський загін “Спадкоємці Перемоги”, присвячений 70-річчю звільнення України від німецько-фашистських загарбників. 

Грамотами коледжу нагороджені викладачі: Григорків Л.А. за організацію благодійних дитячих ранків та концертів для дітей-сиріт; Булаєнко В.О. за активну роботу з ветеранами коледжу; Бойчук Т.В. за організацію благодійних вистав для допомоги військовослужбовцям в зоні АТО.

 • 19-11-2014, 10:08
 • 1081
 • Новини, Волонтерство, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Наша підтримка, тепло сердець,

Вам - солдати АТО

Благодійна акція

 

Наша підтримка, тепло сердець, Вам - солдати АТО 

19 листопада до Кам’янець-Подільського центру допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО на сході нашої держави, студенти коледжу, під керівництвом Семенків І.А., викладача циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, передали благодійну допомогу, яку вони зібрали під час відзначення Дня студента в коледжі. В цей день була проведена благодійна акція «Наша підтримка, тепло сердець, Вам - солдати АТО», яка відбулась в рамках Всеукраїнської акції «Зігрій солдата». Під час акції, за виготовлені власними руками солодощі та сувеніри з національною символікою, студенти виручили 1 176 гривень, також написали листи, зібрали теплі речі та книги, які допоможуть зігріти наших захисників.

 • 8-10-2014, 11:41
 • 871
 • Новини, Волонтерство, ЦК бібліотечних дисциплін, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Зігріємо теплом своїх сердець

Благодійна допомога воїнам АТО

 

Зігріємо теплом своїх сердець

У час військового протистояння свідомі громадяни намагаються допомогти своїй державі. У такий доленосний для України час викладачі та студенти нашого коледжу також не залишаються осторонь.

Викладачі коледжу перерахували одноденний заробіток воїнам, які знаходяться в зоні АТО. 

30 вересня за ініціативою циклової комісії бібліотечних дисциплін у рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек була започаткована акція «Книгу – захисникові України». Її метою був збір актуальної історичної, краєзнавчої, науково-популярної та художньої літератури для передачі в шпиталі, де проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці–учасники АТО. Поміж сторінками книг воїни знайдуть щирі листи від наших дівчат – майбутніх бібліотекарів. Теплі слова підтримки та вдячності, побажання миру й здоров’я допоможуть вистояти, перемогти та повернутися живими додому.

8 жовтня студенти 350 групи спеціалізації ВТЗ (Веренчук Андрій, Клімов Олег, Зелінська Аліна, Підгурська Наталія, Тимошенко Костянтин, Костей Ольга, Пшечук Дмитро, Степанець Ольга, Хітрова Олександра, Молофій Анастасія та Ружицький Юрій) під керівництвом Бойчук Т.В

 • 3-10-2014, 15:59
 • 1185
 • Новини, Волонтерство, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Слово про вчителя

Концертна програма


Слово про вчителя

3 жовтня відбулася концертна програма «Слово про вчителя», присвячена Дню працівників освіти. Організатор заходу -  Козак О.В., голова циклової комісії ВТЗ та Обух Яна, студентка спеціалізації ВТЗ, для якої захід став  творчою роботою до державного екзамену зі спеціальності.

В програмі концерту лунали урочисті вітання, щирі ліричні поетичні рядки, виконувались мажорні вокальні та музичні номери, розігрувалися жартівливі сценки і монологи. Слова вдячності промовляли на честь викладачів: ветеранів циклової комісії народних інструментів Грека О.О. та Доліби В.В., які в цьому році зустріли ювілейний 50-тий вересень в коледжі; Олексійчука М.А., який пропрацював на цикловій комісії хорових дисциплін вже 52 роки; ветеранів педагогічної ниви Білявської Д.І., Ободовської М.А., Цикри В.П., Філонова В.О., Швець М.Д. та Швеця П.Г. Ветеранам вручали квіти та подарунки, про які подбала голова профспілкового комітету  Рудько Е.Й.

 Теплу ліричну та романтичну атмосферу, високий темпоритм концерту створили вокальні та музичні номери у виконанні Артема Стояновського, Ульяни Гасюк, Михайла Долинського, Анастасії Белінської, Віктора Кірілова, Вадима Коваля, Романа Яричовського, Олександра Калмикова, Дем’яна Сомика, Вероніки Хлівнюк, Юлії Підгорної, Назара Мазура, студентів 44 групи з танцем “Ой на горі два дубки» та народного аматорського фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник Лариса Мечак). У ві