Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
  • 14-01-2020, 16:08
  • 525
  • 0

 На вершині творчого життя

Нам уже -  90

 

Слова, літа, картини і скульптури

Народних співів чисте джерельце.

Чийсь перший дотик серцем до культури

Мистецтва квіти і столітні мури

Нам берегти і множити все це!

Оксана Радушинська

 

   Носієм освітніх традицій в сфері культури Хмельниччини є наш коледж, який пройшов 90-літній шлях становлення, розвитку та розбудови. В історії навчального закладу – це великий відлік часу для втілення задумів, реалізації ідей та творчих планів, це шлях поширення знань, період розквіту і підсумовування основних надбань. Роки промайнули швидко, однак за ними простежується нелегкий шлях утвердження освітніх принципів і традицій та примноження мистецьких здобутків.

   Наш творчий педагогічний колектив коледжу щоденно дарує своїм вихованцям радість спілкуватися з дивовижним світом краси, долучаючи їх до невичерпного джерела духовних надбань людської культури, вчить творити красу, активно спрямовуючи свої вміння та зусилля на формування і виховання мистецьких кадрів. Навчальний заклад віддавна славиться своїми випускниками – талановитими та обдарованими творцями культурних традицій, які піснею і танцем, образотворчим мистецтвом, музикою та словом наповнюють духовну скарбницю українського народу.

   Щиро вітаємо коледж з 90-літнім ювілеєм і бажаємо студентам – цікавого, захоплюючого навчання та мистецьких здобутків, викладачам – енергії, талановитих студентів, досягнення нових висот педагогічної майстерності та нових професійних звершень на щоденній творчій ниві, а рідній альма-матер – подальшого розвитку, процвітання та  натхнення!

   Хай невичерпним буде джерело енергії, креативних ідей, успішної реалізації мистецьких проєктів та втілення в життя всього, що задумано!

   Хай творча та педагогічна завзятість не покидають нас. Нових досягнень та здобутків на благо рідної української культури!

   Зі славним ювілеєм! Хай множиться слава твоя, величного і творчого тобі довголіття, рідний коледжу!

 

 

  • 14-01-2020, 15:55
  • 353
  • 0

Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

Інформ-реліз


 

Ювілейна палітра

Цикл заходів з нагоди відзначення ювілею коледжу

 

Ювілейна палітра

 

 

2020-2021 навчальний рік – ювілейний для нашого коледжу. З нагоди відзначення 90-річного ювілею в коледжі відбувся цикл заходів.

Творчі досягнення циклових комісій та творчих колективів коледжу


Циклова комісія культурологічних дисциплін: творча біографія, персоналії, яскраві події

 

 

  • 24-07-2020, 11:42
  • 364
  • 0

Альбом ювілейних вітань


Метроном творчих досягнень



    Переглянути книгу за посиланням: Метроном творчих досягнень.

Випускників своїх шанує наш 90-літній коледж культури і мистецтв 

Вітання з нагоди вручення дипломів випускникам 

 

   Коледж здавна славиться своєю історією і випускниками, які творчими справами і здобутками примножують його велич і славу.

   У свій 90-літній рік народження зі стін навчального закладу у мистецький світ випускається 74 випускники, організатори соціокультурної діяльності, керівники творчих колективів, викладачі мистецьких шкіл, талановиті творчі особистості, які будуть примножувати духовну скарбницю та культурні традиції українського народу.

 Сьогодні динамічно змінюється суспільно-політичне та культурне життя держави, змінюються і вимоги до сучасного фахівця культурно-мистецької галузі. Майбутні менеджери соціокультурної діяльності  повинні активно долучатися до інноваційних змін в галузі, забезпечувати культурні потреби мешканців новостворених ОТГ, здійснювати фандрейзингову та проєктну діяльність, володіти навичками  івент-менеджера, креативно мислити та активно діяти.

   В коледжі створені всі умови для здобуття студентами якісної мистецької освіти та опанування ними ґрунтовними знаннями та навичками, які необхідні  в професійній діяльності.         Наші випускники мають можливість здобувати в стінах коледжу загальноосвітню підготовку, яка є фундаментом майбутньої професії, брати участь в олімпіадах та конкурсах. Якості керівника, організаторський талант, ініціативу та енергію студенти успішно реалізовують в раді студентського самоврядування; свої мистецькі здібності – в творчих колективах, які  стали для них професійним стартовим майданчиком, а участь у концертній діяльності, профорієнтаційній роботі, фестивалях, конкурсах, творчих звітах та концертних програмах для жителів громад сприяють удосконаленню їх виконавської майстерності.

  Щороку урочисте вручення дипломів  – це незабутнє свято не тільки для наших випускників, але й для всіх викладачів та студентів коледжу. Усмішки, квіти, настанови, слова подяки і звуки прощальних мелодій… У цьому році – усі урочистості онлайн.  Але ніякі нові формати не можуть зіпсувати нам свято, яке є особливим, незабутнім, вражаючим. Для випускників – це останнє свято в  рідному коледжі. Воно неначе та межа поміж щасливими студентськими роками і початком професійної кар’єри. І яким буде це нове життя, багато в чому залежить від них самих, від їхньої цілеспрямованості, працьовитості, наполегливості та вмінні використовувати знання, набуті в коледжі.

  Нехай змінюються події, змінюється час, відчувається різниця між модою і самками, на зміну випускникам приходять першокурсники – усе це реалії нашого життя, але незмінним залишається лише те, що знання і таланти, які плекаються у стінах коледжу, здобутки і досягнення примножуються на славу нашого рідного, древнього та вічно молодого коледжу.

Дорогі наші випускники!

   Бажаємо вам щасливої професійної долі, миру, злагоди, благополуччя і реалізації всіх творчих планів та задумів.

Тож вам вибрала дорогу доля

Зігрівать душею свій народ,

Засівать добром життєйське поле

Не заради слави й нагород.

Вам нести культуру в людські душі,

Берегти традиції батьків,

Щоб молитву й віру невмирущу

Відібрати в нас ніхто не смів!

   Відеопривітання випускникам 2020.

   Накази.

   Відеопривітання для випускників 435-ВТЗ.

   Досягнення випускників.

   Вітання випускникам 426 групи від 16 групи

   

Шляхами незбагненної краси

Випускникам 47 - КФВ


   Випускників своїх шанує наш 90-літній коледж культури і мистецтв

 

    От і добіг до кінця ще один, останній, сповнений сюрпризів та випробувань, навчальний рік для випускників коледжу.

   Наче легкий сон, в творчих клопотах, суєті екзаменаційних сесій, у веселих забавах, зустрічах з цікавими особистостями, пробігли роки навчання студентів 47 академічної групи спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».

   Усе це залишиться лише яскравим спалахом спогадів, що повертатимуть у світлий рай студентської юної пори, до тієї «Пісні кадру», яка водила таємними стежками пізнання обраного фаху, бо саме вона спонукала бачити незбагненну красу світу через око фото- чи відеокамери. Вона водила стежками цікавих локацій, вчила створювати декорації для павільйонних зйомок, а в навчальних аудиторіях вела їх у світ візуально- пластичних вражень, формувала в  творчих душах якості людяності, доброти, взаєморозуміння, доброчесності, поваги один до одного та до своїх наставників, які професійно, послідовно, крок за кроком сіяли зерна знань, з надією і вірою, що вони проростуть потужними фотовиставками, цікавими проєктами різножанрових відеосюжетів, проявляться в акторських, операторських чи режисерських роботах.

    Саме ці плоди фахових знань, творчих напрацювань мала змогу оцінити Державна екзаменаційна комісія під час складання студентами державних екзаменів, і, відповідно, присвоїти випускникам кваліфікацію «Менеджер соціокультурної діяльності, керівник кіно-, фото-, відеостудії».

    Шановні випускники «КФВ», щиро вітаємо вас з першою суттєво-важливою перемогою, яка відчинила вам двері  у світ самостійного життя, зичимо щасливої долі і нехай наша «Пісня кадру» дарує вам впевненість, наснагу до нових звершень та життєвих і творчих перемог!

    Циклова комісія кіно-, фото-, відеосправи

 

Пісня кадру

До коледжу прийшли ми всі

Такі окрилені й завзяті

Нас фотосвіт сюди привів

І кожен день для нас це свято

 

В нестримному польоті мрій

На крилах гривастих Пегасів

Вчимось складати ряд подій

В химерні витвори фантазій

 

В думках збираєм  світло й тінь

В яскраво-кольорові гами

І в спалахах ясних видінь

Будуєм власні спектрограми

 

Вчимося кадрувать красу

Розлогих верб і лісу й поля

Фіксуєм вранішню росу

І повний штиль нічного моря

 

На перший погляд « подивись …»

Такі собі практичні вправи

Та вони визріють колись

У непрості кінозабави…

 

Нас кінотренінги ведуть

У пошуки «знайти натуру»

Пізнати суть репортажу

А в кадрах «значення фактури»

 

Ми починаєм творчий путь

В кіно класичними стежками

І вчать нас тут пізнати суть

Кінокомедії чи  драми…

 

Нелегкий шлях до таїни

Народження кінокартини

Яка нас кличе у світи

Де сяють «Оскара» вершини

 

Сюди прийшли ми осягти

Секрет зіркового Олімпу

І будем впевнено іти

Щоби піймати власну зірку

 

Бо переможе «той  - хто йде»

Цю істину ми добре знаєм

В кіно лиш той себе знайде

Хто пісню кадру відчуває.

Н. Латюк

Метроном творчих досягнень 

Презентація електронної книги

 

Метроном творчих досягнень

 

   Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020): топ досягнень: фотоальбом присвячений 90-річчю з часу заснування навчального закладу і відображає основні віхи діяльності коледжу у цей період.

   У фотоматеріалах висвітлена робота циклових комісій, творчих колективів, бібліотеки, музею історії коледжу, ради студентського самоврядування. Акцентовано увагу на співпраці з об’єднаними територіальними громадами, волонтерській, концертній, науково-дослідній та міжнародній діяльності навчального закладу. Представлено коледж як базу проведення конференцій, семінарів, методичних об’єднань, підвищення кваліфікації працівників культури, а також обласного конкурсу виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт».

    За яскравими світлинами творчих досягнень і перемог стоїть величезна напружена праця, години виснажливих репетицій і вдосконалення майстерності педагогів і студентів, - всіх, хто налаштував метроном своїх душ і сердець на добро, мистецький неспокій, на постійний пошук і творчість в обраній професії.

    В альбомі використано фотороботи студентів спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа», які супроводжуються гіпертекстовими посиланнями на матеріали з офіційного сайту коледжу.

    Над виданням працювали: відповід. за вип. Нижник С. В.; укладачі: Павлюк О. Я., Никитюк С. С.; комп’ютерна верстка Філіпчук Т. М.; технічна підтримка Шумілова І. В.

    Фотоальбом адресований всім, хто цікавиться розвитком мистецької освіти на Поділлі.

  Метроном творчих досягнень.

 

Віхи творчого 90-ліття

Огляд музейної експозиції


Віхи творчого 90-ліття

 

   У музейній експозиції, присвяченій 90-річчю з часу створення коледжу, представлені архівні документи, книги, буклети та збірники з історії створення, становлення та розвитку навчального закладу. Значну частину експозиції займають фото та відео документи, дайджести, порт фоліо викладачів і студентів, персональні теки ветеранів та матеріали про досягнення випускників. На полиці також представлена документна версія електронної фотокниги «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020): топ досягнень»

   З матеріалами музейної експозиції нещодавно ознайомився Гаврилюк П. В., директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, випускник коледжу 2004 року спеціальності «Хореографія», сучасний менеджер культурно-мистецької галузі. Петро Віталійович під час проведення державної атестації випускників коледжу очолював Державну екзаменаційну комісію.

Віхи творчого 90-літтяВіхи творчого 90-літтяВіхи творчого 90-ліття

 

Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

Виставка до ювілею коледжу


Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

 

   Історія коледжу є предметом гордості всіх, хто в ньому працює та навчається, тих, хто збагатив його славу і честь, створював традиції та заклав фундамент на майбутнє. За свою багаторічну історію навчальний заклад підготував понад 8 тисяч фахівців в галузі культури, серед яких випускники, що займають високі державні посади, керують розвитком культури в області та за її межами, відзначені високими званнями та нагородами, мають значні досягнення у виконавській майстерності, очолюють знані мистецькі колективи.

  2020 рік - особливий, ювілейний не тільки для нашого колективу, але й для культурно - мистецької спільноти, адже коледж є колискою талантів, оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь, які творили і творять нашу творчу історію.

   З нагоди ювілею бібліотека підготувала книжково - ілюстративну експозицію : «Кам’янець - Подільському коледжу культури і мистецтв - 90», на якій представлені документальні джерела та фотодокументи з його історії і розвитку та інформація про творчі досягнення, нагороди, відзнаки.

  Щиро вітаємо викладачів, працівників, ветеранів, студентів, випускників та майбутніх абітурієнтів з ювілеєм коледжу. Нехай талант та успіх супроводжує вас у житті. Творіть та примножуйте славу нашої рідної альма – матер!

 Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

 

Я народилась, щоб творити

Творчий подарунок коледжу

Я народилась, щоб творити  Творчий подарунок коледжу


   Творчим подарунком 90-річному ювілею коледжу стала книга поезій Ольги  Подольської  «Я – Українка», яка нещодавно поповнила фонди музею та бібліотеки коледжу.

   Поетична збірка складається з розділів: «Я – Українка», «Любовна  лірика», «Стежками життя», «Пам’яті тих, кого нема…», «Поезія як біль мого народу». Кожна з поезій пронизана великою любов’ю до рідної землі, до свого коріння та відкриває  найпотаємніші почуття і сподівання жіночої душі. «Україно моя, мила кіточко, ти є найкращою країною на всій Землі. Ти одна єдина, облюбленна, одарована всіма багатствами, які є на нашій планеті. Ти квітуча, ти могуча, ти співоча, ти неоціненний скарб…» - такими словами  авторка звертається до нашої Вітчизни та кожним поетичним рядком збірки стверджує, що вона патріотка, вона – українка, вона «народилась,  щоб творити».

   Ольга Подольська  (Зінаїда Кравчук) – випускниця коледжу 1993 року спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво», надзвичайно талановита, неординарна  особистість зі своїм світобаченням  та  харизмою. То ж побажаємо їй  поетичного натхнення та подальших творчих успіхів! 

   Запрошуємо викладачів та студентів познайомитися з творчим доробком нашої випускниці. З нетерпінням чекаємо презентації книги в стінах рідного коледжу.

Я народилась, щоб творити  Творчий подарунок коледжу Я народилась, щоб творити  Творчий подарунок коледжу

 

 

Лабіринти душі

Виставка творчих робіт до 90-річчя коледжу


Лабіринти душі

  

      26 лютого 2020 року міська виставкова зала буяла різнобарвною кольоровою гамою дипломних, курсових та практичних робіт, виконаних студентами коледжу, спеціальності ДПМ, ОМДМР.

    Виставка «Лабіринти душі» стала творчим подарунком коледжу до його 90-річчя та повела своїх шанувальників у світ уяви та фантазії, професійного вирішення тематики, віртуозного виконання їх в різних техніках та глибокого  авторського осмислення юних, креативних, настирливих творців прекрасного.

    Саме на цьому зосередив свій виступ директор коледжу Нижник С. В., висловивши подяку студентам-учасникам виставки та викладачам, їх творчим натхненникам: Павлюку О. Ф., Луцю С. В., Дубіньскій О. В., Горній Л. А., Майгур Т. В., Желіховській М. В.

    Власними враженнями від побаченого поділилась з поціновувачами мистецтва ведуча відкриття виставки - Ковальчук А. М., завідувачка художнім відділом історичного музею-заповідника.

    Латюк Н. І., методист коледжу провела екскурс творчо-мистецьких доробків учасників виставки, зосередивши увагу на дипломних роботах випускників 2019 року, їх тематиці та техніках виконання, зокрема:

  - «Яблука з дідового саду» - техніка: художня обробка шкіри, автор Софія Хома;

  - «Світ підсвідомості – світ поезії» техніка: артнитка, автор Діана Королюк;

  - «Філософія буття» - техніка: олійний живопис – Анастасія Люлько;

  - «Воїни світла - воїни добра» - авторська техніка: ткацтво дротом – Дмитро Мотрій, виконана на честь героїв майдану: Нігояна Сергія, Лижичко Руслани, Сліпака Василя, Мельника Бориса;

  - тему любові до свого народу продовжила творча робота «Голодомор»,  виконана в техніці металопластики, автор Леонід Довгошей;

  - тематична композиція «Воля» - Назар Мартиновича: поєднання технік і матеріалів;

  - триптих «Херсонес Таврійський» - кличе глядачів звернутись до історії нашої Батьківщини, виконана в техніці розпису скла, автор Аліна Пига.

  - «Швидкоплинність часу» ніби застерігає нас, що все так не буде, автор Назар Чекирда, техніка рельєфна пластика;

   Вивчення історії, традицій, обрядів, свят, звичаїв стало добрим підґрунтям для створення творчих робіт:

  - «Місто над Смотричем»  - техніка: авторський текстиль, автор Анна Татарчук;

  - «Хотинська фортеця» - стрічкова вишивка, автор Марина Татарчук;

  - «Музичні асоціації» - акварель, автор Оксана Сікора;

  - «Дитячі сни» - розпис тканини, автор Дарія Завалецька;

  - «Сили природи» - композиція багатошарова витинанка, автор Зоряна Дубова;

  - «Український віночок» декоративне панно, автор Михайлина Ткач.

   Окремою сторінкою вписались у експозицію виставки курсові роботи, виконані за мотивами творчості українських поетів та письменників, студентів: Богуш А., Гавриленко А., Костюк О., Кушнірчук В., Микицей Є., Прибатень Л., Токовенко Ю.

    Зі святом відкриття виставки привітала всіх присутніх Щербина Т. В., щирий поціновувач творчої праці, колега, викладач міської дитячої художньої школи.

    Неповторні враження, позитивні емоції, бажання творити ще довго витали у виставковій залі, створювали щиру ауру спілкування.

    Фотозвіт - Будзан Р. (гр. 47)

 

Латюк Н.І., методист коледжу

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

  • 14-01-2020, 11:16
  • 251
  • 0

Митець і педагог

Презентація книги


Митець і педагог


Цикл заходів, присвячений 90-річчю з часу заснування коледжу, розпочався презентацією в музеї історії коледжу монографії «Диригентська діяльність Миколи Олексійчука в контексті музичної культури Поділля другої половини ХХ – початку ХХІ століття» (Тетяна Володимирівна Мартинюк, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Олена Станіславівна Аліксійчук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, випускниця коледжу, Анатолій Кирилович Мартинюк, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, випускник коледжу). Книгу презентував Мартинюк А.К.

В програмі заходу:

«Монографія «Диригентська діяльність Миколи Олексійчука в контексті музичної культури Поділля другої половини ХХ – початку ХХІ століття» - визначна подія в розвитку хорової культури Поділля». Вступне слово.

Павлюк О.Я, завідувач відділення

 «Постать Миколи Олексійчука» в культурному житті Кам’янеччини. Презентація видання.

Мартинюк А.К.

«Маестро хорового співу». За сторінками видання.

Нижник С.В., директор коледжу

«Подвижник хорового мистецтва Хмельниччини». За сторінками видання.

Латюк Н.І., методист коледжу

 «Вихователь духовності». Відгук про книгу.

Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін

«Педагог-наставник». Слова вдячності від випускників.

Боднар О.Л., Київський А.М., викладачі циклової комісії хорових

та музично-теоретичних дисциплін.

Учасники заходу щиро вітали Анатолія Кириловича та Миколу Андрійовича і ознайомилися з тематичною музейною експозицією «Хорове мистецтво: творчі, митці, особистості». На завершення зустрічі автор подарував книги музею, бібліотеці та всім дописувачам до видання.

 

Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог

 

  • 22-09-2015, 13:31
  • 1624
  • 0

Коледжу - 85

 

Гортаючи сторінки літопису коледжу, ми з гордістю можемо сказати, що кожен рядочок його біографії писався золотими літерами, створюючи живий історичний зв’язок між поколіннями. На кожній сходинці шляху, довжиною понад 85 років, запорукою успіху була самовіддана праця всього колективу, який є високо професійним, компетентним, творчим, здатним  до сприйняття та впровадження інновацій в справі підготовки високопрофесійних фахівців культурно-мистецької галузі. 

Приємно зазначити, що сьогодні наш коледж є центром культури, оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь. У нашому навчальному закладі панує атмосфера творчості, в якій кожен відчуває себе неповторним, особливим, а його талант виливається у музику, пісню, полотно, танець, слово. Новий статус коледжа, який ми  нещодавно отримали, стимулює колектив до ще напруженішої роботи, яка неможлива без органічного поєднання традицій минулого з планами на майбутнє.

Усі наші досягнення й успіхи – результат плідної і творчої співпраці педагогічного та студентського колективів. Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом  дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я. 

«Запроси до серця книгу»: підсумки конкурсу

 

«Запроси до серця книгу»: підсумки конкурсу

У рамках відзначення 85-річного ювілею коледжу циклова комісія бібліотечних дисциплін оголосила конкурс професійного зростання «Запроси до серця книгу». Проект спрямований на формування читацької культури, стимулювання професійного розвитку, підвищенню творчого потенціалу майбутніх бібліотекарів. Студенти спеціальності «Бібліотечна справа» взяли активну участь в конкурсі, представивши власноруч створені книги.

Компетентне журі, до складу якого ввійшли Синиця Н. М., директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Островського, Павлюк О. Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Никитюк С. С., голова циклової комісії бібліотечних дисциплін, куратори академічних груп Булаєнко В. О., Климчук Л. В., бібліотекар Філіпчук Т. М.,  після тривалих обговорень,   визначило  переможців. Ними стали:

І місце - Погомій Христина, студентка першого курсу за книгу «Цікава геометрія» для читачів дошкільного віку;

ІІ місце розділили Стрельчук Юлія (250 група) за збірку листів, віршів, малюнків для воїнів АТО «Україна: війна, мир і любов» і Швидюк Олена (350 група), яка створила для дітей пухнасту книжку-іграшку про веселих кошенят;

ІІІ місце вибороли випускниці Вершигора Катерина, яка власноруч виготовила книгу Л. Астрід «Карлсон, який живе на даху», оригінально прикрасивши обкладинку, і Слива Ольга (виступила в ролі укладача збірки патріотичних поезій «Повертайся живим»), а також другокурсниці Андрухова Ольга і Поян Анастасія, чиї роботи вразили професіоналізмом, акуратністю, великим бажанням показати маленьким читачам прекрасний світ українських народних казок.

Члени журі взяли до уваги думку 10-річного читача Олександра Синиці, переможця обласних конкурсів знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, якому сподобалися роботи Думанської Юліі (книга «Казочка про Фею») і Галецької Оксани (збірка віршів Юрія Тітова «Слово – зброя»).

При підведенні підсумків конкурсу чітко прослідковувалися читацькі вподобання самих учасників. Приємно вразило захоплення студенток першого курсу Замотайло Ірини і Шевчук Дар’ї творчістю сучасних українських письменників – вони представили у власному комп’ют