Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2021 (9)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (26)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (20)
Серпень 2020 (7)
Корисні посилання
  • 22-09-2015, 13:31
  • 1447
  • 0

Коледжу - 85

 

Гортаючи сторінки літопису коледжу, ми з гордістю можемо сказати, що кожен рядочок його біографії писався золотими літерами, створюючи живий історичний зв’язок між поколіннями. На кожній сходинці шляху, довжиною понад 85 років, запорукою успіху була самовіддана праця всього колективу, який є високо професійним, компетентним, творчим, здатним  до сприйняття та впровадження інновацій в справі підготовки високопрофесійних фахівців культурно-мистецької галузі. 

Приємно зазначити, що сьогодні наш коледж є центром культури, оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь. У нашому навчальному закладі панує атмосфера творчості, в якій кожен відчуває себе неповторним, особливим, а його талант виливається у музику, пісню, полотно, танець, слово. Новий статус коледжа, який ми  нещодавно отримали, стимулює колектив до ще напруженішої роботи, яка неможлива без органічного поєднання традицій минулого з планами на майбутнє.

Усі наші досягнення й успіхи – результат плідної і творчої співпраці педагогічного та студентського колективів. Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом  дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я. 

«Запроси до серця книгу»: підсумки конкурсу

 

«Запроси до серця книгу»: підсумки конкурсу

У рамках відзначення 85-річного ювілею коледжу циклова комісія бібліотечних дисциплін оголосила конкурс професійного зростання «Запроси до серця книгу». Проект спрямований на формування читацької культури, стимулювання професійного розвитку, підвищенню творчого потенціалу майбутніх бібліотекарів. Студенти спеціальності «Бібліотечна справа» взяли активну участь в конкурсі, представивши власноруч створені книги.

Компетентне журі, до складу якого ввійшли Синиця Н. М., директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Островського, Павлюк О. Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Никитюк С. С., голова циклової комісії бібліотечних дисциплін, куратори академічних груп Булаєнко В. О., Климчук Л. В., бібліотекар Філіпчук Т. М.,  після тривалих обговорень,   визначило  переможців. Ними стали:

І місце - Погомій Христина, студентка першого курсу за книгу «Цікава геометрія» для читачів дошкільного віку;

ІІ місце розділили Стрельчук Юлія (250 група) за збірку листів, віршів, малюнків для воїнів АТО «Україна: війна, мир і любов» і Швидюк Олена (350 група), яка створила для дітей пухнасту книжку-іграшку про веселих кошенят;

ІІІ місце вибороли випускниці Вершигора Катерина, яка власноруч виготовила книгу Л. Астрід «Карлсон, який живе на даху», оригінально прикрасивши обкладинку, і Слива Ольга (виступила в ролі укладача збірки патріотичних поезій «Повертайся живим»), а також другокурсниці Андрухова Ольга і Поян Анастасія, чиї роботи вразили професіоналізмом, акуратністю, великим бажанням показати маленьким читачам прекрасний світ українських народних казок.

Члени журі взяли до уваги думку 10-річного читача Олександра Синиці, переможця обласних конкурсів знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, якому сподобалися роботи Думанської Юліі (книга «Казочка про Фею») і Галецької Оксани (збірка віршів Юрія Тітова «Слово – зброя»).

При підведенні підсумків конкурсу чітко прослідковувалися читацькі вподобання самих учасників. Приємно вразило захоплення студенток першого курсу Замотайло Ірини і Шевчук Дар’ї творчістю сучасних українських письменників – вони представили у власному комп’ют

  • 21-05-2015, 13:58
  • 1662
  • 0

Хорали невмирущості 

Звітний концерт викладачів та студентів

з нагоди 85-річного ювілею

 

Хорали невмирущості

21 травня у РЦКіМ “Розмай” відбувся звітний концерт викладачів та студентів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв з нагоди 85-річного ювілею навчального закладу.

Святкову програму підготували: головний режисер (Семенків І. А.); помічник режисера (Козак О. В.); сценарно-режисерська група (Латюк Н. І., Бойчук Т. В., Красілич І. М.); художнє оформлення (Майгур Т. В., Горна Л. А., Дубінська О. В., Луць С. В., Рудь В. В.); технічне та звукове оформлення (працівники коледжу Форкун І. В., Саричев С. І. та студенти Задойний О., Козлов В. (150 гр.), Буйняк Д., Пенкальський Д. (167 гр.), Клімов О., Драгомерецький С. (250 гр.), Ружицький Ю. (350 гр.), Захарченко М. (467 гр.); відеопроектування та відеоматеріали (Василенюк В. М., Брозницький О. О.). Диктор — Веренчук А. (350 гр.).

В концерті взяли участь академічна хорова капела “Гомін”,  (керівник та диригент Боднар О. Л.), вокально-інструментальний ансамбль (керівник Тітов О. М.), ансамбль народного танцю “Подільські візерунки” (керівник Чорнобиль В. В.), оркестр народних інструментів (керівник та диригент Грек О. О.), фольклорний ансамбль “Джерело” (керівник Мечак Л. М.), ансамбль народної музики (керівник Царук О. П.), оркестр духових інструментів (керівник та диригент Остап'юк Л. М.), народний аматорський ансамбль естрадного танцю “Каскад” (керівник та постановник Кучерява О. А.), естрадний оркестр та диксиленд (керівник та диригент Ковальський Р. І.), народний аматорський інструментальний ансамбль (керівник Пшинешнюк С. С.), театр-студія “На Зарванській”.

  • 14-05-2015, 12:13
  • 1440
  • 0

Творчий подарунок коледжу

Латюк Ніна Іванівна, завідуюча денним відділенням


Творчий подарунок коледжу 

  

Нема ні сну, ні спокою, ні ради…

Одні рятують  – інші б’ють і б’ють

І брешуть в очі всій чесній громаді

Й самі не знають вже куди ідуть…

 

Ідуть і топчуть нашу землю й душі

Навалою агресію несуть

І вже не сила  ні воді, ні суші

Мовчати і терпіти їхню лють

 

Брехня вже перейшла усякі межі

А правду нищать у льохах