Нові виклики для сучасної молоді: як організувати ефективну виховну роботу?

17 січня 2024 року відбувся методичний семінар «Нові виклики для сучасної молоді: як організувати ефективну виховну  роботу?» за участі учасників ради з організаційно-виховної роботи та методоб’єднання кураторів академічних груп.

З методичними доповідями, в яких окреслили пріоритетні цілі, завдання та напрямки виховної роботи у вимірах сьогодення виступили Нижник С. В., т.в.о. директора коледжу та Павлюк О. Я., завідувач відділення. З технологіями виховання студентів в умовах воєнного стану ознайомила у презентації Продан Ю. П., викладач циклової комісії загальноосвітньої підготовки, куратор академічної групи.

Досвідом роботи поділилися куратори академічних груп:патріотичне виховання студентів засобами інтегрованості освітнього процесу (Красілич І. М.), особливості виховання студентів в умовах дистанційного навчання (Латюк Н. І., Раїнчук Д. В.), забезпечення умов для самореалізації студентів відповідно до їх здібностей, вподобань та інтересів (Літинська І. В), формування музичних смаків студентів в умовах позааудиторної роботи:  відвідування концертних програм (за абонементом) та їх  обговорення на виховних годинах (Виниченко Н. В.), об’єднуємося у творчості: мистецькі майстерки як платформа креативних ідей та спільної творчості (Горна Л. А.), виховання екологічної культури студентів та залучення їх до роботи екологічного гуртка (Микитюк О. І.), превентивні заходи щодо профілактики негативних явищ в студентському середовищі: булінг, гендерна нерівність (Григорків Л. А., Новіцька-Саричева О. О.).

Учасники семінару проаналізували результати анкетування студентів нового набору щодоїх адаптації до навчання та включення в освітній процес (Чорна Н. П., соціальний педагог) і окреслили план спільних дій з координації виховної роботи коледжу та гуртожитку. (Нижник В. В., вихователь). Інформаційне забезпечення семінару – Філіпчук Т. М., адміністратор баз даних.