Хай пісня ширить межі неба: концерт класу викладача Столаби Т.В.

12 квітня 2024 року в Кам’янець-Подільській міській школі мистецтв відбувся концерт студентів та викладачів коледжу. Організатор заходу – Столаба Т. В., викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін. У концерті звучали музичні подарунки від випускників школи, а зараз студентів коледжу: Вікторії Мельник, Каріни Вовкович, Тесленко Катерини, Олени Добровольскої, Олександра Богомолова для викладачів – Лесі Королюк, Олени Гнатюк, Ольги Кріль, Ірини Добровольської, Вікторії Трач. Також музичні номери звучали у виконанні Анастасії Гринчук, Ангеліни Штанькевич, Арсенія Вінса, Романа Гожого, Миколи Кльоца; дуету «Magic voice» у складі Анастасії Гринчук та Каріни Вовкович; вокального тріо «Ауринія» (Ангеліна Штанькевич, Анастасія Гринчук, Каріна Вовкович); дуету «Brio bois» у складі Гожого Романа та Кльоц Миколи; дуету у складі Вінса Арсена і Штанькевич Ангеліни.

Окрасою концерту стали виступи народного фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник Столаба Т.В., солісти Катерина Семенюк, Ярослава Муляр, Олена Добровольська, Каріна Вовкович) та інструментального ансамблю за участю Віталія Бойка, Олександра Тітова, Інни Червінської, Миколи Свідерського, Олександра Богомолова, Іллі Поліханенка, Влада Фомова, Арсенія Вінса. Концертмейстери – Тетяна Нелюбова та Віталій Бойко.

Організатори концерту висловлюють подяку за участь у концерті та підготовку студентів викладачам Миколі Свідерському та Альоні Боршуляк; за допомогу в озвученні концерту викладачеві музичної школи Валентину Луценку; ведучій концерту – Віолетті Бабурик, студентці освітньо-професійної програми видовищно-театралізованих заходів; за світлини – Гладію Денису та Сулімі Богдану, студентам освітньо-професійної програми кіно-, фото-, відеосправи.

На завершення концертної програми виступила Рудько Є. Ю., голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, яка ознайомила учнів школи з умовами вступу до коледжу та запевнила, що реалізація таких мистецьких проєктів буде сприяти зміцненню творчих зв’язків коледжу і школи мистецтв.