Творчі справи викладачів та студентів спеціальності «Хореографія»

Сучасна українська народна хореографія

25 квітня 2024 року методичним відділом мистецької освіти та підвищення кваліфікації Хмельницького ОНМЦКіМ з метою підвищення фахового рівня викладачів класів, відділів хореографії, керівників хореографічних колективів мистецьких шкіл та клубних закладів області, ознайомлення з традиціями хореографії, формування базових компетентностей у межах професійної діяльності було проведено творчу лабораторію з народної хореографії.

На творчу зустріч з учасниками творчої лабораторії були запрошені фахівці, керівники провідних хореографічних колективів міста Хмельницького, які працюють в  напрямку народної хореографії та викладачі спеціальності «Хореографія» коледжу.

 Для учасників заходу було проведено у форматі ZOOM   майстерклас, у якому взяли участь хореографічні колективи коледжу та їх керівники: Чорнобиль В.В. з хореографічною композицією «Полонянки» та «Жванецькі вибиваночки» у виконанні ансамблю народного танцю «Подільські візерунки»; Літинська І.В. з хореографічною композицією «Квітуча  Україна»  у виконанні ансамблю стилізованого танцю «Квітка» та   Кучерява О.А. з хореографічною композиція «Ой у лузі калина стояла» у виконанні ансамблю естрадного танцю «Каскад».

Участь в проєкті «SOSДітямВійни»

29 квітня 2024 року студенти ІІ-ІІІ курсів спеціальності «Хореографія» провели майстер клас для дітей – учасників проєкту «SOSДітямВійни». Втішаємося, що наші талановиті студенти-хореографи втілюють свої знання та вміння, проявляють чуйність та турботу, допомагають знайти яскраві фарби в сірій палітрі життя рухом, грацією, пластикою, танцем!

Феєрія танцю

01 травня 2024 року в міському Будинку культури відбувся конкурс хореографічних колективів «Феєрія танцю», у якому взяли участь 25 дитячо-юнацьких танцювальних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Переможців визначали у двох номінаціях: народна та сучасна хореографія. Журі конкурсу – викладачі хореографії коледжу: Олександра Кучерява, Таїсія Манькевич та Ірина Літинська.

Фото за посиланням