Індикатор мистецьких почуттів

07 травня 2024 року в Галереї мистецтв відбулось відкриття виставки декоративно-прикладних робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (голова комісії – Павлюк О. Ф.)

Назва виставки «Індикатор мистецьких почуттів» не випадкова, адже показує переосмислення українського декоративно-прикладного мистецтва під час війни, коли ми маємо відстояти та зберегти свою ідентичність. До експозиції увійшли вироби, виконані у найрізноманітніших техніках декоративно-прикладного мистецтва. Зокрема, на виставці можна побачити серію розписаних скляних ваз та керамічних тарілок, розпис тканини, іконопис, оригінальні писанкові композиції, прикраси та вироби з бісеру, витинанки та об’ємні вироби з паперу, роботи, виконанні гачком, оздоблення виробів шкірою та поєднання різних технік виконання виробів декоративно-прикладного мистецтва. Є тут і живописні роботи – копії голландських натюрмортів та дизайнерські об’ємні букви, оздоблені подільськими килимовими орнаментами. Мета виставки – збереження давніх традицій декоративно-прикладного мистецтва України, зокрема Поділля, відображення невичерпної різноманітності почуттів, мистецьких переосмислень, традиційних поглядів та індивідуальності наших студентів.

Своїми думками та враженнями від творчих робіт поділилися: Олена Савчук, директорка міської дитячої художньої школи; Інна Семенків, фахівець з виховної роботи та профорієнтації; Лариса Горна та Ніна Латюк, викладачі коледжу.

Фото – Денис Гладій.