Бібліотека – безмежний інформаційний світ

     03 червня 2024 року викладачем дисципліни «Основи наукових досліджень» Булаєнко В. О. проведено практичне заняття на базі центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи для студентів 3-го курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» освітньо-професійного рівня «Образотворче мистецтво, реставрація» та «Декоративно-прикладне мистецтво».
     Студенти ознайомились з історією бібліотеки, структурними підрозділами, дізнались які бібліотечно-інформаційні послуги надає бібліотека. Завідуюча відділом збереження бібліотечного фонду Ніла Вершигора представила студентам рідкісні видання, стародруки, книги-мініатюри та книги-велетні. Завідувачка відділу бібліографії Олена Богайчук провела практичне заняття з пошуку бібліографічних джерел до курсових робіт. У новоствореному Креативному просторі студенти переглянули фільм «Фосфор» режисера Костянтина Лінартовича, за участю заслуженого артиста України, актора театру і кіно, військовослужбовця ЗСУ Дмитра Лінартовича.
     «Бібліотека це: отримання доступу до великої кількості книг та ресурсів; можливість глибше поринути у тему, що вивчається; розвиток навичок самоосвіти та самонавчання; допомога у виконанні домашніх завдань та підготовці до іспитів; допомога бібліотекарів у пошуку потрібних матеріалів; спілкування з іншими людьми, які мають спільні інтереси», – підсумувала викладач.