Персональні стипендії мистецькій еліті нашого краю

21 червня 2024 року начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін вручив персональні стипендії мистецькій еліті нашого краю: митцям, які створюють високомайстерні твори, обдарованим дітям, які досягли значних успіхів у творчому навчанні та всім тим, хто сьогодні утверджує мистецьку культуру і духовну славу Хмельниччини.
«Ми цінуємо культуру Хмельниччини, кожного митця, адже в такий складний час ви гідно тримаєте культурну передову, бережете традиції, формуєте в суспільстві високі ідеали моралі, поповнюєте скарбницю української культурної спадщини, творите прекрасне обличчя сучасної висококультурної України в світі», – сказав очільник ОВА, звертаючись до присутніх.
Так, відповідно до рішення комісії з присудження персональних стипендій для обдарованих дітей та творчої молоді персональні стипендії у 2024 році присуджуються:
Гринчук Анастасії – студентці ІІ курсу Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв;
Столабі Тетяні Вікторівні – викладачу циклової комісії хорових та музично-теоретичних хорових дисциплін Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.
Нагадаємо, персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. Щомісячно протягом року стипендіати серед обдарованих дітей і творчої молоді будуть отримувати по «500» гривень, а стипендіати серед провідних митців області по «700» гривень для розвитку свого таланту та стимул для подальшої роботи.