Наша історія

Історичні віхи зародження та становлення Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв наповнені яскравими подіями та постаттями. У нас – славне минуле, яскраве сьогодення і перспективні сподівання на майбутнє, які грунтуються на кропіткій праці викладачів, їх творчому неспокої та вагомих педагогічних та мистецьких досягненнях.
    Сучасний коледж – це мистецький освітній заклад з належними умовами для набуття здобувачами освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра рівня фахової передвищої освіти, де плідно працюють кваліфіковані викладачі з високим інтелектуально-творчим потенціалом. На сьогодні освітній заклад пишається не лише власними багаторічними освітніми традиціями та мистецькими досягненнями, а й талановитими випускниками, які плідно працюють в закладах початкової мистецької освіти і культури, збагачують і примножують культурні традиції Подільського краю та активно долучаються до інноваційних змін в галузі. В стінах коледжу плекаються нові яскраві молоді таланти та формується нове покоління фахівців початкової мистецької освіти та сучасних менеджерів соціокультурної діяльності. Знання, отримані в коледжі, для майбутніх фахівців є дієвими в утвердженні власного покликання бути лідерами та інноваторами в галузі культури і мистецтва.
    Історичне минуле нашого коледжу значано наближує та розширює уяву про багатогранну педагогічну й творчу діяльність талановитих педагогів-митців і студентів – вокалістів, інструменталістів, диригентів, танцюристів, режисерів, художників, фотографів, кінооператорів.
    Схиляючись у пошані перед плеядою усіх поколінь педагогів – творців історії коледжу, ми, сучасне покоління викладачів та студентів, продовжуємо примножувати нашу славу щоденними творчими справами, натхненною працею та новими досягненнями.

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ТА ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

АДМІНІСТРАЦІЯ

ТА ПЕРСОНАЛ

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

АДМІНІСТРАЦІЯ ТА ПЕРСОНАЛ

Бібліотека