Циклова комісія хореографічних дисциплін

Чорнобиль Володимир Володимирович

викладач, голова комісії

Освіта:
Київський державний інститут культури ім. О.Є.Корнійчука, 1976 р., спеціальність: «Культурно-освітня робота», кваліфікація: «Клубний працівник вищої кваліфікації, керівник самодіяльного хореографічного колективу»
Категорія:
Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист,
заслужений діяч мистецтв України,
відмінник освіти України

Викладає дисципліни:

  • Композиція і постановка танцю
  • Ансамбль народного танцю
  • Український танець
  • Історико-побутовий танець
  • Сучасний бальний танець
    Основи хореографії
Кучерява Олександра Аркадіївна

викладач

Освіта:
Краснодарський державний інститут культури, 1976 р., спеціальність: «Культурно-освітня робота», кваліфікація: «Культосвітпрацівник, керівник хореографічного колективу»
Категорія:
Спеціаліст вищої категорії,
старший викладач,
відмінник освіти України

Викладає дисципліни:

  • Класичний танець
  • Народно-сценічний танець
  • Педагогічна практика
  • Ансамбль естрадного танцю
Манькевич Таїсія Броніславівна

викладач

Освіта:
Київський державний інститут культури ім. О.Є.Корнійчука, 1978 р., спеціальність: «Культурно-освітня робота», кваліфікація: «Клубний працівник, режисер клубних масових вистав»
Категорія:
Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист,
відмінник освіти України

Викладає дисципліни:

  • Класичний танець
  • Композиція і постановка танцю
  • Грим
  • Майстерність актора
  • Історія костюма
Корчук Ірина Вікторівна

викладач

Освіта:
Рівненський державний гуманітарний університет, 2004 р., спеціальність: «Хореографія», кваліфікація: «Балетмейстер народної хореографії, викладач, артист»
Категорія:
Спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Народно-сценічний танець
  • Методика роботи з танцювальним колективом
  • Методика викладання хореографічних дисциплін
  • Сценічна практика
  • Педагогічна практика
  • Грим
  • Композиція і постановка танцю
Літинська Ірина Василівна

викладач

Освіта:
Київський національний університет культури і мистецтв, 2000 р., спеціальність: «Хореографія», кваліфікація: «Балетмейстер народної хореографії, викладач»
Категорія:
Спеціаліст І категорії

Викладає дисципліни:

  • Класичний танець
  • Народно-сценічний танець
  • Педагогічна практика
  • Ансамбль народного танцю
  • Аеробіка
  • Сучасна хореографія та її напрямки
  • Дуетний танець

Історія створення, розвитку та сучасність