Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2021 (2)
Квітень 2021 (9)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Цикл інформаційно-художніх заходів

 

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

 

     З 09 по 17 березня в коледжі культури і мистецтв пройшов цикл інформаційно-художніх заходів з нагоди відзначення 207-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

   Організувала заходи викладачка української мови та літератури, кандидат філологічних наук Надія Степанівна Богуцька.

     Метою проведення тематичних подій стало ознайомлення студентів з цікавими фактами життя поета, виховання в них любові до України на творах Шевченка, формування патріотизму, високої моральності та естетичної культури, вироблення вміння сприймати красу в різноманітних її проявах, шанувати і берегти українську мову, народ і націю.

    В рамках проведення циклу заходів відбувалися виступи біля пам’ятника Шевченка, читалися його твори «Думка», «Причинна», «Тополя», «Лілея», «Сон», «У нашім раю на землі», «Катерина», «Наймичка», «Марія», «Заповіт», «Гайдамаки», «Мені тринадцятий минало», «Доля», «Сон», «І мертвим і живим і ненародженим землякам…», «Мені однаково», «Княжна», «Русалка», «Холодний яр».

   У підготовці заходів брали участь викладачі Бойчук Т.В., Козак О.В. та Філіпчук Т.Н., а їх учасниками стали студенти Бабурик В., Перепичка В., Стрільчук О., Кітаєвич Л., Сніцар А., Шевчук В., Божинська Б., Сорока Л., Петрик Д., Березніцька А., Кухта В. (145 група), Муляр Я., Орбу Н. (168 група), Васільєвих Г. (137 група), Новіцький А., Бутилюк М. (267 група).

     Також студенти 267, 137, 168 груп переглянули фрагменти фільму про цікаві факти з життя поета.

   Студенти 145 групи брали участь у проведенні бесіди за романом З. Тулуб «В степу безкраїм за Уралом» про перебування Шевченка на засланні.

     Студенти Муляр Я., Кітаєвич А., Новіцький А., Орбу М. презентували свої вірші, присвячені поету.

    Зі словами подяки виступила завідувачка відділенням Павлюк О.Я., яка розповіла студентам, що Шевченко у серпні 1846 року під час свого перебуванні в Кам’янці-Подільському дійсно ходив вулицею Зарванською, якою ми сьогодні ходимо в коледж культури та мистецтв. Крім того, Олександра Ярославівна закликала студентів словами Кобзаря «Учитися читати, і чужого научатися, і свого не цуратися».

   Окрім того, студенти коледжу взяли участь в мистецьких заходах міської центральної бібліотеки ім. Костя Солухи. Вони прикрасили творчими доробками, поетичними присвятами Т.Г. Шевченку, декламаціями вечір поезії «Велич Шевченкового слова» та художні читання «Барвистий світ Шевченкового слова», присвячені пам’яті Великого Кобзаря.

 

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століттяМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століттяМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століттяМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століттяМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століттяМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століттяМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століттяМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття 

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.