Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2021 (2)
Квітень 2021 (9)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Подільський дивоцвіт

Подільський дивоцвіт

Подільський дивоцвіт

Підсумки обласного конкурсу


Подільський дивоцвіт


26 березня 2021 року в коледжі культури і мистецтв відбувся Десятий обласний дистанційний конкурс виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт».

До участі в мистецькому змаганні долучились майже 200 юних музикантів з усієї України: Хмельницької, Чернівецької, Волинської, Київської, Одеської, Тернопільської, Луганської, Полтавської та Донецької областей.

Оцінювали конкурсантів професійне журі, до складу якого увійшли провідні музиканти, викладачі коледжу культури і мистецтв, кандидати наук, доценти національного університету ім. І. Огієнка, Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби, фахівці Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, заслужені артисти України, викладачі мистецьких шкіл, аспіранти музичних академій.

 

НОМІНАЦІЯ «СОПІЛКА»

 

молодша група

 

Дипломанти:

Літвіцький Микола,

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети

Викладач Віятик Михайло Федорович

Концертмейстер Харатін Наталія Олександрівна

 

Чехніта Матвій,

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети

Викладач Віятик Михайло Федорович

Концертмейстер Харатін Наталія Олександрівна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Гаєвський Михайло,

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети

Викладач Кушнірик Андрій Мирославович

Концертмейстер Харатін Наталія Олександрівна

 

Буряк Владислав,

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети

Викладач Віятик Михайло Федорович

Концертмейстер Харатін Наталія Олександрівна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Корба Олександра,

Кам’янець- Подільський НВК №9 імені А.М. Трояна

Викладач Тітова Олена Миколаївна

Концертмейстер Паршина Наталія Миколаївна

 

Шевчук Кіріл,

Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв

Викладач  Павлунішена Ірина Миколаївна

Концертмейстер Бойко Денис Вікторович

 

Лауреати І ступеню:

Стасюк Євгеній,

Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М. Трояна

Викладач Ларін Ігор Святославович

Концертмейстери Желавська Інна Олександрівна, Колбасов Любомир Леонідович

 

старша група

 

Лауреати ІІ ступеню:

 

Артьомова Юліана,

Шарівська дитяча музична школа

Викладач Гжегожевський Владислав Едуардович

Концертмейстер Величко Ірина Василівна

 

Лауреати І ступеню:

Воробйова Уляна,

ДГПУК МКЗК «ДДМШ №14» ДМР

Викладач Жук Олександра Миколаївна

Концертмейстер Томак Наталія Олександрівна

 

Гуменюк Анастасія,

Шарівська дитяча музична школа

Викладач Гжегожевський Владислав Едуардович

Концертмейстер Величко Ірина Василівна

 

НОМІНАЦІЯ «БАЛАЛАЙКА»

 

молодша група

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Валяровський Марк,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Шумський Валентин Олександрович

Концертмейстер Гайдамашко Наталя Василівна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Зарецький Артем,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Шумський Валентин Олександрович

Концертмейстер Гайдамашко Наталя Василівна

 

Федоряк Єремій,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Шумський Валентин Олександрович

Концертмейстер Гайдамашко Наталя Василівна

 

Лауреати І ступеню:

Коваль Дмитро,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Шумський Валентин Олександрович

Концертмейстер Гайдамашко Наталя Василівна

 

НОМІНАЦІЯ «ЦИМБАЛИ»

 

молодша група

 

Лауреати ІІ ступеню:

Веля Iустiнiан,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Перчик Микола Васильович

Концертмейстер Перчик Микола Васильович

 

Погожа Микола,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Перчик Микола Васильович

Концертмейстер Перчик Микола Васильович

 

НОМІНАЦІЯ «ДОМРА»

 

молодша група

 

Дипломанти:

Шолк Анастасія,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач Петручик Олена Юхимівна

Концертмейстер Ручинська Лариса Луківна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Стапневич Максим,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Геплюк Наталія Василівна

Концертмейстер Тернова Анжеліка В’ячеславівна

 

Козачков Веніамін,

Новопсковська школа мистецтв

Викладач Мандрика Тетяна Володимирівна

Концертмейстер Запорожець Валентина Арсентіївна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Слюсар Іван,

Кременчуцька дитяча музична  школа №2

Викладач Євженко Олена Леонідівна

Концертмейстер Першко  Антоніна  Юріївна

 

Лауреати І ступеню:

Тітор Олександр,

Шепетівська дитяча музична школа

Викладач Кунець Валентина Олександрівна

Концертмейстер Щерба Людмила Василівна

 

старша група

 

Дипломанти:

Побережна Юлія,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Погребенко Світлана Юріївна

Концертмейстер Березовська Людмила Олександрівна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Стріхар Михайло,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач Петручик Олена Юхимівна

Концертмейстер Ручинська Лариса Луківна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Скіпа Ігор,

Новопсковська школа мистецтв

Викладач Мандрика Тетяна Володимирівна

Концертмейстер Запорожець Валентина Арсентіївна

 

Матієнко Нікіта,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач Петручик Олена Юхимівна

Концертмейстер Ручинська Лариса Луківна

 

Лауреати І ступеню:

Безкоровайна Діана,

Шепетівська дитяча музична школа

Викладач Рабощук Наталія Антонівна

Концертмейстер Шамрелюк Тетяна Мар’янівна

 

НОМІНАЦІЯ «СКРИПКА/ВІОЛОНЧЕЛЬ»

 

молодша група

 

Дипломанти:

Андрюк Параскєва,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Когут Дана Йосипівна  

Концертмейстер Нирко Мирослава Олексіївна

 

Бандура Ілінка,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Когут Дана Йосипівна  

Концертмейстер Нирко Мирослава Олексіївна

 

Кухарець Мар’яна,

Хмельницька дитяча музична школа №1 імені Миколи Мозгового

Викладач  Заворотна Марина Дем’янівна

Концертмейстер Степанович Діана Анатоліївна

 

Лясковська Еліза,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Погребенко Світлана Юріївна

Концертмейстер Березовська Людмила Олександрівна

 

Мельник Ауріка,

Хмельницька дитяча музична школа №2

Викладач Стан Тетяна Миколаївна

Концертмейстер Герасимюк Андрій Миколайович

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Влад Ярослав,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Токіца Марія Георгіївна 

Концертмейстер Олексюк Екатерина Іванівна

 

Горбатков Тимофій,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач  Дюкар Лілія Василівна

Концертмейстер Бондін Віталій Анатолійович

 

Добровольський Владислав,

Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв

Викладач Кріль Ольга Володимирівна

Концертмейстер Дюкар Лілія Василівна

 

Донець Софія,

Хмельницька  дитяча  музична  школа №2

Викладач  Стан Тетяна Миколаївна   

Концертмейстер  Герасимюк Андрій Миколайович

 

Іонашку Юлія,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Токіца Марія Георгіївна 

Концертмейстер Олексюк Екатерина Іванівна

 

Іонашку Олеся,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Токіца Марія Георгіївна 

Концертмейстер Олексюк Екатерина Іванівна

 

Турик Тетяна,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач  Дюкар Лілія Василівна

Концертмейстер Ручинська Лариса Луківна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Биков Андрій,

Хмельницька дитяча музична школа №1 імені Миколи Мозгового

Викладач  Заворотна Марина Дем’янівна

Концертмейстер Степанович Діана Анатоліївна

 

Грабовський Дмитро,

ХДШМ «Райдуга»

Викладач Новицька Галина Вікторівна

Концертмейстер Заєць Наталія Іванівна

 

Лауреати І ступеню:

Шердюкова Оксана,

Хмельницька дитяча музична школа №3

Викладач  Ярова Наталія Борисівна

Концертмейстер Островська Еріка Богданівна

 

старша група

 

Дипломанти:

Долінська Ксенія,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Когут Дана Йосипівна  

Концертмейстер Нирко Мирослава Олексіївна

 

Яковенчук Наталія,

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв

Викладач Дичок Ірина Олександрівна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Зарицька Дарина,

Хмельницька  дитяча  музична  школа №2

Викладач  Стан Тетяна Миколаївна

Концертмейстер  Герасимюк Андрій Миколайович

 

Шухтуєв Віктор,

Кам’янець-Подільська ДШМ

Викладач Вінцерська Лілія Дмитрівна

Концертмейстер Луценко Валентин Валентинович

 

Лауреати ІІ ступеню:

Зіменко Олександра,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач Погребенко Світлана Юріївна

Концертмейстер Березовська Людмила Олександрівна

 

Петручик Віталій,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач  Кулішина Вікторія Григорівна

Концертмейстер Нікітіна Ірина Русланівна

 

Лауреати І ступеню:

Брагіна Марія,

Хмельницька дитяча музична школа №3

Викладач  Ярова Наталія Борисівна

Концертмейстер Островська Еріка Богданівна

 

Гладкий Тимофій,

Хмельницька дитяча музична школа №1 імені Миколи Мозгового

Викладач  Заворотна Марина Дем’янівна

Концертмейстер Камінська Людмила Андріївна

 

НОМІНАЦІЯ «ГІТАРА»

 

молодша група

 

Дипломанти:

Биндю Євгенія,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Гриневич Ірина Ігорівна

 

Карпухін Артем,

Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря

Викладач Босяченко Сергій Андрійович

 

Лиськів Іван,

Чемеровецька  дитяча школа  мистецтв

Викладач  Деберчук Геннадій Вікторович

 

Мартинеску Дмітрій,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Гриневич Ірина Ігорівна

 

Нагаєвський Давід,

Дунаєвецька  дитяча школа  мистецтв

Викладач  Лаврентьєва Тетяна Анатоліївна

 

Пилипенко Даніїл,

Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря

Викладач Босяченко Сергій Андрійович

 

Ходзіцький Михайло,

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа ім. І.Герети

Викладач Макарова А.І.

 

Швець Петро,

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа ім. І.Герети

Викладач Макарова А.І.

 

Швець Павло, 

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа ім. І.Герети

Викладач Макарова А.І.

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Букантас Олександр,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Бухвалова Галина Миколаївна

 

Запорожець Артем,

Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга»

Викладач Ільчук Анастасія Федорівна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Ліщук Софія, Амелін Максим,

КЗ «Дитяча школа мистецтв імені Л.М.Нагаєва»

Викладач Іванцова Ірина Яковлівна

 

Сивицький Артем,

Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга»

Викладач Ільчук Анастасія Федорівна

 

Францезе Валентин,

Нововолинська дитяча школа мистецтв

Викладач Шум Валентина Петрівна

 

Лауреати І ступеню:

Бевз Анастасія,

Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга»

Викладач Галкіна Олександра Валентинівна

 

старша група

 

Дипломанти:

Коваль Віктор,

Білогірська школа мистецтв

Викладач  Цибуля Іван Володимирович

 

Ластовська Яна,

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв

Викладач  Лаврентьєва Тетяна Анатоліївна

 

Турчинський Тимофій,

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв

Викладач  Поплавський Іван Сигизмундович

 

Ігнатьєв Андрій,

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв

Викладач  Лаврентьєва Тетяна Анатоліївна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Нерода Андрій,

Ярмолинецька дитяча школа мистецтв

Викладач Нерода Олег Кузьмович

 

Юзепчук Еліна,

Нововолинська дитяча школа мистецтв

Викладач Шум Валентина Петрівна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Ковальчук Іванна,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач  Рябчук Віктор Андрійович

 

Марковцій Павло,

Зарожанська музична школа

Викладач Семенюк Таїсія

 

Лауреати І ступеню:

Фісяк Максим,

Зарожанська музична школа

Викладач Семенюк Таїсія

 

НОМІНАЦІЯ «БАЯН/АКОРДЕОН»

 

молодша група

 

Дипломанти:

Влад Андрій,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Дарічук Тодор Іванович

 

Завгородня Ірина,

Чорнухинська дитяча мистецька школа

Викладач Мальована Тетяна Віталіївна

 

Іващенко Юлія,

Чорнухинська дитяча мистецька школа

Викладач Мальована Тетяна Віталіївна

 

Коваль Костянтин,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Пержу Андріян Васильович

 

Мельник Максим,

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв

Викладач Фурман Дмитро Миколайович

 

Павлик Гнат,

Хмельницька дитяча музична школа №2

Викладач  Грибинщикова Світлана Анатоліївна

 

Палій Владислав,

Хотинська музична школа

Викладач  Лазар Віталіна Никодимівна

 

Прядко Захар,

Чемеровецька дитяча музична школа

Викладач  Свято Василь Григорович

 

Самборський Мирослав,

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв

Викладач Фурман Дмитро Миколайович

 

Скавронський Андрій,

Чемеровецька дитяча музична школа

Викладач  Свято Василь Григорович

 

Хлібовський Віктор,

Кам’янець-Подільська дитяча школа мистецтв

Викладач  Корба Василь Олексійович

 

Чорний Михайло,

Ярмолинецька ДШМ

Викладач Кулаковський Анатолій Миколайович

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Демидас Давид,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Крайняк Валентина Володимирівна

 

Дрозд Артем,

Волочиська дитяча школа мистецтв

Викладач  Зюлковський Цезарій Юліанович

 

Козак Іван,

Волочиська дитяча школа мистецтв

Викладач  Зюлковський Цезарій Юліанович

 

Петухов Ілля,

Чемеровецька дитяча музична школа

Викладач  Герасимчук Валентина Миколаївна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Білик Арсен,

Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Трояна

Викладач  Крайняк Валентина Володимирівна

 

Гринько Богдан,

Кам’янець-Подільська міська дитяча музична  школа ім. Ф.Д.Ганіцького

Викладач  Морочковський Володимир Миколайович

 

Найда Іван,

Хмельницька ДШМ

Викладач  Созонюк Юрій Володимирович

 

Палій Артур,

Хотинська музична школа

Викладач  Лазар Віталіна Никодимівна

 

Лауреати І ступеню:

Літвінова Софія,

Ярмолинецька ДШМ

Викладач Школяр Сніжана Леонідівна

 

Яковіна Микола,

КЗ «Дитяча школа мистецтв імені Л.М.Нагаєва»

Викладач Злобіна Анфіса Олександрівна

 

старша група

 

Дипломанти:

Боднар Олександр,

Чемеровецька дитяча музична школа

Викладач  Свято Василь Григорович

 

Колісецький Олександр,

Білогірська школа мистецтв

Викладач  Цибуля Іван Володимирович

 

Кузін Анастасія,

Старосинявська мистецька школа

Викладач Владовська Оксана Василівна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Вільчинський Максим,

Кам’янець-Подільська дитяча школа мистецтв

Викладач  Солтис Валентина Валентинівна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Хаврусі Серафим та Василь,

Білогірська школа мистецтв

Викладач  Цибуля Іван Володимирович

 

Лауреати І ступеню:

Тимчук Богдан,

Кам’янець-Подільська дитяча школа мистецтв

Викладач  Корба Василь Олексійович

 

Швороб Ольга,

Шепетівська дитяча музична школа

Викладач Романюк Інна Володимирівна

 

НОМІНАЦІЯ «БАНДУРА»

 

молодша група

 

Дипломанти:

Агеєва Сабіна,

КЗ БМР «Білоцерківська школа мистецтв №5»

Викладач Роговенко Юлія Анатоліївна

 

Банах Анастасія,

КЗ «Великолюбінська ДМШ»

Викладач Туркалік Ірина Михайлівна

 

Валешинська Поліна,

Миколаївська ДМШ № 5

Викладач Скуратовська Алла Петрівна

Концертмейстер Желан Алла Василівна

 

Здебська Тетяна,

Миколаївська школа мистецтв

Викладач Мандзюх Іванна Володимирівна

 

Йолтухівська Марія,

ХДШМ «Райдуга»

Викладач Слободян Ольга Теодорівна

 

Нагаш Вікторія,

КЗ БМР «Білоцерківська школа мистецтв №5»

Викладач Роговенко Юлія Анатоліївна

 

Рачинська Ірина,

КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв»

Викладач Кіщук Олена Борисівна

 

Лимарь Євсевія,

Новопсковська школа мистецтв

Викладач Зеленська Світлана Федорівна

 

Староха Вікторія,

КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв»

Викладач Автодійчук Валентина Василівна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Авраменко Онисія,

КЗ БМР «Білоцерківська школа мистецтв №5»

Викладач Мазур Тетяна Василівна

 

Бабенко Богдана,

Великобагачанська дитяча мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Романенко Олена Миколаївна

 

Бабенко Радислава,

Великобагачанська дитяча мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Романенко Олена Миколаївна

 

Боровик Іванна,

Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського

Викладач Кольченко Жанна  Василівна

 

Вецало Каріна,

Нетішинська школа мистецтв

Викладач Боднар Наталія Володимирівна

 

Гаврилюк Елла,

Хотинська музична школа

Викладач Сельська Марія Василівна

 

Головач Єлизавета,

Львівська ДМШ №2

Викладач Коломієць Оксана Валеріївна

 

Конобєєва Соломія,

Шпанівський КЗ «Школа мистецтв»

Викладач Хоменчук Жанна Леонідівна

 

Кузь Надія,

Хмельницька дитяча школа мистецтв

Викладач Ковбасіста Марія Омелянівна

 

Макаренко Ліза,

ДМШ №22 м. Києва

Викладач Загребельна Мар’яна Олександрівна

 

Мартинюк Марія,

Шпанівський КЗ «Школа мистецтв»

Викладач Комаринська Ольга Олегівна

 

Лека Анна,

КБУ «Музична школа №2 м. Чернівців»

Викладач Гук Ольга Петрівна

 

Панасюк Софія,

Шпанівський КЗ «Школа мистецтв»

Викладач Комаринська Ольга Олегівна

 

Парфенюк Анна,

Шпанівський КЗ «Школа мистецтв»

Викладач Комаринська Ольга Олегівна

 

Пронька Марія,

Новопсковська школа мистецтв

Викладач Зеленська Світлана Федорівна

 

Савіцька Яна,

Хмельницька дитяча школа мистецтв

Викладач Галган Тетяна Юріївна

 

Смучок Софія,

Ярмолинецька ДШМ

Викладач Мацкул Тетяна Михайлівна

 

Соломчук Катерина,

Шпанівський КЗ «Школа мистецтв»

Викладач Комаринська Ольга Олегівна

 

Щутяк Вікторія,

КЗ «Великолюбінська ДМШ»

Викладач Туркалік Ірина Михайлівна

 

Федорова Дарина,

Пасічнянська дитяча музична школа

Викладач Німець Галина Андріївна

 

Чекота Вікторія,

ЛДДМШ ім.А.Кос-Анатольського №1

Викладач Кука Надія Михайлівна

 

Шкляр Ілля,

КЗ БМР «Білоцерківська школа мистецтв №5»

Викладач Мазур Тетяна Василівна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Бойко Марія,

Хмельницька дитяча музична школа №3

Викладач Король Леся Миколаївна

 

Бойчук Каміла,

Пасічнянська дитяча музична школа

Викладач Кулін Марія Володимирівна

 

Болбов Тімур,

Хмельницька дитяча музична школа №2

Викладач Янішевська  Людмила Володимирівна

 

Бігус Марія,

Хмельницька дитяча школа мистецтв

Викладач Ковбасіста Марія Омелянівна

 

Гулій Аріна,

ХДШМ «Райдуга»

Викладач Вдовіна Оксана Романівна

 

Дмитрів Марія,

Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети

Викладач Гаврилюк Олена Василівна

Концертмейстр Крут Оксана Василівна

 

Добродієва Вікторія,

Новопсковська школа мистецтв

Викладач Зеленська Світлана Федорівна

Концертмейстр Сергієнко Тетяна Федорівна

 

Задорожна Софія,

Хмельницька дитяча музична школа №2

Викладач Андрухова Катерина Олександрівна

 

Кулинич Світлана,

Збаразька МШ

Викладач Ломага Оксана Олексіївна

 

Мітусова Крістіна,

Новопсковська школа мистецтв

Викладач Зеленська Світлана Федорівна

 

Нагорна Карина,

Полтавська ДМШ

Викладач Діденко Тамара Яківна

 

Оксенюк Ярослав,

Нетішинська школа мистецтв

Викладач Боднар Наталія Володимирівна

 

Солод Надія,

Великобагачанська дитяча мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Романенко Олена Миколаївна

 

Слюсар Дар’я,

КЗ «Голопристанська ДШМ»

Викладач Козар Ольга Тадеївна

 

Пузанова Анастасія,

КЗ «Голопристанська ДШМ»

Викладач Козар Ольга Тадеївна

 

Чикуркова Дарина,

Орининська ДШМ

Викладач Барладин Наталя Валентинівна

 

Шаламай Валерія,

КЗ БМР «Білоцерківська школа мистецтв №5»

Викладач Лобунець Лариса Юріївна

 

Лауреати І ступеню:

Вовк Матвій,

Хмельницька дитяча музична школа №2

Викладач Янішевська Людмила  Володимирівна

 

Гаркуша Ярослав,

ДМШ №22 м.Києва 

Викладач Загребельна Мар’яна Олександрівна

 

Герелиця Лілія,

Тернопільський  ліцей №21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети

Викладач Гаврилюк Олена Василівна

Концертмейстр Крут Оксана Василівна

 

Левкова Софія,

Нововолинська ДШМ

Викладач Сологуб Наталія Леонтіївна

Концертмейстер Котенко Тетяна Тимофіївна

 

Проскура Маргаріта,

Хотинська музична школа

Викладач Керницька Марія Василівна

 

Сапуга Артем,

Хмельницька дитяча музична школа №3

Викладач Король Леся Миколаївна

 

Шмирко Дарина,

ХДШМ «Райдуга»

Викладач Вдовіна Оксана Романівна

 

старша група

 

Дипломанти:

Денисюк Олександра,

КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв»

Викладач Кіщук Олена Борисівна

 

Ковальчук Максим,

Великобагачанська мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Криндач Юлія Петрівна

 

Невмержицька Діана,

КЗ БМР «Білоцерківська школа мистецтв №5»

Викладач Драпата Юлія Сергіївна

 

Полонський Євгеній,

Чорнухинська ДМШ

Викладач Даниленко Вікторія Вікторівна

 

Фірман Олександра,

Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М.Трояна

Викладач Вакар Лілія Володимирівна

 

Лауреати ІІІ ступеню:

Брижашова Єва,

ХДШМ «Райдуга»

Викладач Слободян Ольга Теодорівна

 

Криндач Катерина,

Великобагачанська мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Криндач Юлія Петрівна

 

Ліпська Яна,

Хмельницька дитяча музична школа №2

Викладач Андрухова Катерина Олександрівна

 

Малєєва Марина,

КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв»

Викладач Автодійчук Валентина Василівна

 

Полонський Євгеній,

Чорнухинська  ДМШ

Викладач Даниленко Вікторія Вікторівна

Концертмейстер Литвиненко Яна Іванівна

 

Тимар Вероніка,

Великобагачанська мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Криндач Юлія Петрівна

 

Тимар Ольга,

Великобагачанська мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Криндач Юлія Петрівна

 

Шемет Валерія,

Великобагачанська мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика

Викладач Криндач Юлія Петрівна

 

Лауреати ІІ ступеню:

Брей Вікторія,

ДМШ №22 м. Києва

Викладач Загребельна Мар’яна Олександрівна

 

Бучковська Софія,

Хотинська музична школа

Викладач Керницька Марія Василівна

 

Коваль Олена,

Шпанівський КЗ «Школа мистецтв»

Викладач Комаринська Ольга Олегівна

 

Ковалів Ольга,

Львівська ДМШ №2

Викладач Коломієць Оксана Валеріївна

 

Лозинська Дарина,

Нововолинська ДШМ

Викладач Сологуб Наталія Леонтіївна

Концертмейстер Котенко Тетяна Тимофіївна

 

Максимчук Вероніка,

Хотинська музична школа

Викладач Керницька Марія Василівна

 

Погожа Тетяна,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Осипенко Олеся Ярославівна

 

Погожа Марія,

Чудейська школа мистецтв

Викладач Осипенко Олеся Ярославівна

 

Пашковська Надія,

Снятинська ДМШ

Викладач Збіглі Галина Петрівна

 

Лауреати І ступеню:

Воробйова Марія,

ДГПУК МКЗК «ДДМШ №14»

Викладачі Кабалик Ірина Віталіївна

Окіпна Тетяна Петрівна

 

Григорьєва Надія,

Шепетівська ДМШ

Викладач Стецюк Анна Володимирівна

Концертмейстер Шамрелюк Тетяна Мар’янівна

 

Живолуп Даша,

Великобагачанська мистецька школа ім. Ф. Д. Кушнерика

Викладач Романенко Олена Миколаївна

Концертмейстер Майборода Олена Миколаївна

 

Живолуп Юлія,

Великобагачанська мистецька школа ім. Ф. Д. Кушнерика

Викладач Романенко Олена Миколаївна

 

Журба Анастасія,

ХДШМ «Райдуга»

Викладач Слободян Ольга Теодорівна

 

Зайцева Мирослава,

ХДШМ «Райдуга»

Викладач Вдовіна Оксана Романівна

 

Захаренко Маргаріта,

Хмельницька дитяча школа мистецтв

Викладач Ковбасіста Марія Омелянівна

 

Міщенко Вероніка,

Чорнухинська ДМШ

Викладач Даниленко Вікторія Вікторівна

 

Соколова Вікторія,

Хмельницька дитяча школа мистецтв

Викладач Ковбасіста Марія Омелянівна

 

Остафійчук Вікторія,

Снятинська ДМШ

Викладач Збіглі Галина Петрівна

 

Шаховал Катерина,

Хмельницька дитяча школа мистецтв

Викладач Галган Тетяна Юріївна

Концертмейстер Степанець Олена Петрівна

 

Всі учасники отримають дипломи за участь у конкурсі та відзнаки лауреатів, а викладачі та концертмейстери будуть відзначені подяками. Всі нагороди будуть надіслані на електронні адреси учасників конкурсу.

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.