Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2021 (2)
Квітень 2021 (9)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Битви за Кам’янець

Битви за Кам’янець

Битви за Кам’янець

Презентація книги


Битви за Кам’янець

 

      26 березня, у день вигнання нацистських окупантів з міста Кам’янця-Подільського, у коледжі культури і мистецтв відбулась презентація книги «Битви за Кам’янець». На захід, який був присвячений 77-ій річниці визволення міста, завітав автор видання, історик, науковий працівник Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» Валентин Пагор.

       Валентин Віталійович розповів студентам першого курсу про зміст книги, яка присвячена визначним битвам за місто. Автор детально зупинився на боях за Кам’янець-Подільський в березні 1944 року під час Проскурівсько-Чернівецької наступальної операції. У його розповіді прозвучали історії реальних людей, які проживали у той час на території міста, їх спогади, враження та відчуття.

     На завершення зустрічі автор подарував книгу бібліотеці коледжу, а завідувач відділенням Олександра Павлюк подякувала гостю за змістовну розповідь.

     Після презентації викладачі коледжу Городецька Н.М., Деркач Л.С., методист Гаврилюк П.В. разом зі студентами поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам, що у Старому місті, та вшанували полеглих хвилиною мовчання.


Битви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янецьБитви за Кам’янець

 

 Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.