Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2021 (59)
Червень 2021 (27)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (49)
Лютий 2021 (14)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»

Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»

Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»

Творчі досягнення


Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»

  

   29-30 березня за підтримки Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів в дистанційному форматі відбувся XХX Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна» (м. Київ).

   В часи складної епідеміологічної ситуації, йдучи в ногу з часом організаційний комітет проекту фестивалю «Квітуча Україна» запропонував нові можливості участі у міжнародних конкурсах для всіх творчих колективів та солістів, незалежно від віку і місця проживання.

   Крім того, завдяки сучасним технологіям вдалось об’єднати разом учасників з України, Білорусі, Грузії, Молдови, Македонії, Болгарії, Греції та з інших країн!

   Оцінку конкурсних виступів здійснювало міжнародне журі, яке очолювала українська естрадна співачка, народна артистка України, лауреат фестивалю «Червона рута» Інеса Братущик.

   Серед великої кількості талановитих та самобутніх учасників диплом лауреата І ступеня в номінації «інструментальний жанр – фортепіано» здобула студентка III курсу Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Анастасія Столаба, клас викладача Ірини Нікітіної.

   Також студенти класу викладача Тетяни Столаби, концертмейстер – Ірина Нікітіна, отримали призові перші місця та звання лауреатів І премії в номінації «академічний вокал» – Іван Степанов та Анастасія Столаба, а в номінації «народний вокал» Анна Пиптюк.

Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»

 

 Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.