Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2021 (16)
Травень 2021 (17)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Мистецька освіта без обмежень

Мистецька освіта без обмежень

Мистецька освіта без обмежень

Пілотний проєкт

 

Мистецька освіта без обмежень

  

   Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти стало співорганізатором пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».

   Метою проекту є підвищення доступності мистецької освіти, допомога у створенні у мистецьких школах інклюзивного освітнього середовища, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

   У межах реалізації першого етапу проєкту у минулому році уже були проведені чотири модулі для 17 мистецьких шкіл з 12 областей України, під час яких заклади мистецької освіти отримали покрокову інформаційну підтримку щодо того, як забезпечити фізичну доступність закладу, а також щодо організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.

   Зі свого боку Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти, Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти та Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно підготували посібник «Мистецькі школи: доступне освітнє середовище», який має на меті допомогти керівникам шкіл ухвалювати правильні рішення при виявленні та усуненні бар'єрів для організації інклюзивного навчання.

16 квітня завершено конкурсний відбір учасників ІІ етапу пілотного проекту «Мистецька освіта без обмежень».

   Участь у проекті візьмуть 16 закладів освіти (серед них 5 фахових мистецьких коледжів та 11 мистецьких шкіл) з 15-ти областей України, серед яких і Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв.

   Метою ІІ етапу пілотного проекту є розширення доступу до мистецької освіти через впровадження інклюзивного навчання в мистецьких школах та фахових мистецьких коледжах, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.