Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2021 (16)
Травень 2021 (17)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Співпраця з територіальними громадами

Співпраця з територіальними громадами

Співпраця з територіальними громадами

Круглий стіл


Співпраця з територіальними громадами

 

 


13 травня 2021 року в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся круглий стіл на тему «Співпраця з територіальними громадами – ключова умова формування професійних компетенцій сучасного фахівця соціокультурної сфери».

Круглий стіл організовано в дистанційному форматі на платформі Zoom з метою поглиблення співпраці з територіальними громадами.

Участь у засіданні взяли 11 працівників структурних підрозділів у сфері культури Білогірської, Війтовецької, Гуменецької, Китайгородської, Красилівської, Летичівської, Нетішинської, Славутської, Смотрицької, Судилківської, Теофіпольської територіальних громад.

Програма семінару включала спілкування представників коледжу з посадовими особами органів місцевого самоврядування області, які відповідають за здійснення культурної політики на місцях.

З доповіддю на тему «Мистецька освіта майбутнього: спільна платформа дій» до учасників звернувся т.в.о. директора коледжу Нижник С.В., з Правилами прийому до Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у 2021 році слухачів ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Желіховська М.В.

Завідувач відділення Павлюк О.Я. виступила із доповіддю на тему «Проєктно-ґрантова діяльність як складова умова інноваційного розвитку закладу культури», а методист Гаврилюк П.В. окреслив актуальні питання використання сучасних інформаційних технологій у роботі закладів культури: сучасні тенденції, проблеми та перспективи.

Співпраця з територіальними громадами Співпраця з територіальними громадами Співпраця з територіальними громадами Співпраця з територіальними громадами Співпраця з територіальними громадами

 


 Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.