Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2021 (61)
Червень 2021 (27)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (49)
Лютий 2021 (14)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Захист курсових робіт з педагогіки

Захист курсових робіт з педагогіки

Захист курсових робіт з педагогіки

Публічний виступ

Захист курсових робіт з педагогіки

 

   26 травня студенти 348 групи спеціальності «Хореографія», а 28 травня студенти спеціальності «Музичне мистецтво» успішно захистили курсові роботи з педагогіки (викладач – Н.В. Бурячок).

   Захист пройшов на високому рівні, студенти добре підготувались, ґрунтовно опрацювали наукову та методичну літературу, сучасні електронні ресурси з теми свого дослідження, могли відповісти на додаткові запитання. Публічні виступи були змістовними, цікавими, були розставлені акценти на найважливіших аспектах курсової роботи.

  Студенти доповідали на теми «Взаємодія школи і сім’ї як нова модель сучасного навчального закладу» (Боднар К.М.), «Сучасний урок хореографії» (Болюх Н.О.), «Стратегія розвитку освіти в Україні на сучасному етапі (Нова українська школа)» (Волошина В.С.), «Методи і прийоми навчання в сучасній школі» (Наклюцька С.М.), «Методи виховання» (Пилипів К.С.), «Гра як метод виховання в педагогічній спадщині А.С. Макаренка» (Рейтаровська О.Ю.), «Самовиховання особистості» (Скурська Д.В.), «Педагогіка як наука, система, навчальна дисципліна і мистецтво» (Сторожук Д.С.), «Процес виховання як провідний фактор розвитку особистості» (Чеховська В.В.), «Адаптація та психологічна готовність дитини до освітнього процесу» (Гошко А.В.), «Методи і засоби навчання» (Данілова Б.М.), «Козацька педагогіка як унікальне явище світової педагогічної думки» (Дмітрієв Г.Д.), «Застосування інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі» (Дойчук Я.М.), «Особливості педагогічних комунікацій на уроках музики» (Дрик О.М.), «Технології формування сучасного викладача музики, як конкурентноспроможного фахівця галузі культури» (Дурда М.М.), «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках музичного мистецтва» (Леонтієва А.В.), «Сучасний урок музики» (Матієнко Н.В.), «Вплив соціальних мереж на формування особистості підлітків» (Проців П.І.), «Девіантна поведінка школярів та ї профілактики» (Середюк Д.В.), «Педагогічна взаємодія вчителя та учнів на уроках музичного мистецтва» (Столаба А.Ю.), «Я.А. Коменський – перший творець самостійної гуманної педагогіки» (Турик О.О.).

   Роботи студентів оформленні на належному рівні і були високо оцінені членами комісії, до складу якої входили завідувач відділення О.Я. Павлюк та голова циклової комісії культурологічних дисциплін Т.Є. Ляшук.

Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогікиЗахист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки Захист курсових робіт з педагогіки

 
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.