Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2021 (16)
Травень 2021 (17)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Театральний капусник

Театральний капусник

Театральний капусник 

 

Саме напередодні Міжнародного дня студента в коледжі відбувся традиційний  театральний капусник, який підготувала і провела комісія видовищно-театралізованих заходів. Учасниками святкового дійства стали усі  студенти відділу, використовуючи  найрізноманітніші виразні засоби, вони продемонстрували розмаїття жартів, витівок та фантазії.

Господарями цього яскравого свята стали четвертокурсники, художній керівник  Ірина Красілич, яка всі свої зусилля і майстерність спрямувала на створення змістовного, композиційно-цілісного, феєричного заходу. Слід зазначити, що даний захід став практичною дипломною роботою з режисури театралізованих заходів студентки Олени Ніколюк.

На темному тлі, завдяки неоновому освітленню, вимальовуються вікна і двері коледжу, впадає в око велика вивіска “Коледж культури і мистецтв” і, звичайно, всі жарти, факти і так званий “документальний матеріал” стосуються життя рідного навчального закладу і режисерської спеціалізації. “Метри” сцени - четвертокурсники “бавлять” в дитячих возиках першокурсників, запрошуючи їх зробити свої “перші кроки” на святковій сцені. Знайомі усім бабусі біля під’їзду “дають оцінку” колишнім і теперішнім студентам, згадуючи свої студентські роки і своїх улюблених викладачів. Цікаво вирішуються пародії на зірок сучасної естради, які стають своєрідною формою вираження студентського життя коледжу. Родзинкою виступу став номер оригінального жанру в неоновому освітленні  на пісню Майкла Джексона “Black and White”. Вдало  вписались продемонстровані гумористичні відеосюжети, приваблювали своєю новизною світлові ефекти та вирішення окремих номерів.

Багатообіцяюче заявили про себе студенти-першокурсники, художній керівник Інна Семенків, що встигли вже “окультуритись”. Вони  показали свою готовність самовіддано служити мистецтву, продемонстрували свою ансамблевість, злагодженість, вміння жартувати, відповідальність за перебування на “великій” сцені, де думка, вираз обличчя, мізансцена і одяг мають відповідати одне одному.

Студенти другого курсу на чолі з художнім керівником Тетяною Бойчук знайшли цікавий сценарний хід для поєднання зорових пісень, які познайомили глядачів з власним поглядом на вічні цінності: кохання, дружба. Група “інтернів” приймає нову групу “хворих” на “театрит”, “режисуремію” та “акторопатоз”. По ходу виступу вони виявили симптоми цих специфічних діагнозів, а  по закінченню, у формі вітання, виписали рецепт вітамінного комплексу з натхнення та творчого настрою.

Третьокурсники побудували свою програму на тому, як молода людина слідує за своєю мрією – навчатись в коледжі культури і мистецтв, та що з того виходить, коли ти не працюєш над собою і не вдосконалюєшся, а тихенько “протираєш” штанці усі чотири роки. Вдало була виведена низка сатиричних образів – жалюгідного економіста, вантажника, дівиці-нареченої, музикантів-”лабухів”, циган. Художній керівник курсу Віктор Ободовський добився повної голосової, пластичної, емоційної самовіддачі від кожного учасника виступу, а разом з тим, злагодженості та групової взаємодії. Гарно прозвучав заклик ”ловити свою синю птицю, щоб не носити сині рукавиці”.

Непомітно пролетів час виступу, глядачі щирим сміхом і гучними  оплесками були вдячні за чудовий настрій, святкову атмосферу, вдалі жарти, акторські та режисерські знахідки. Студентська “маршрутка” вдало домчала усіх студентів-учасників дійства до оптимістичного фіналу.

 Свято вдалось на славу при великій зацікавленості кожного студента у власній роботі і, звичайно, завдяки колосальній творчій самовіддачі викладачів комісії видовищно-театралізовані заходи.

Умінням  вдало обробляти  музичний  матеріал, робити професійні фонограми, бажанням допомогти, як завжди, відзначився лаборант відділу Ігор Форкун. Озвучити капусник та записувати фонограми завжди готовий звукорежисер Сергій Саричев.  В роботі над відеоматеріалом професійно попрацював Олександр Красілич. Тож висловлюємо їм щиру подяку!

 

Ольга Козак, голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів


 

 

Театральний капусник Театральний капусник Театральний капусник

  

Театральний капусник Театральний капусник Театральний капусник

 

Театральний капусник Театральний капусник Театральний капусник

 

Театральний капусник