Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2021 (16)
Травень 2021 (17)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Толерантність — здатність і прагення до діалогу

Толерантність — здатність і прагення до діалогу

Толерантність — здатність і прагення до діалогу

Відкрите засідання клубу “Поліглот”

 

Уже 18 років поспіль 16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності, який був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. Цій темі було присвячене засідання клубу любителів іноземних мов «Поліглот», проведене викладачем німецької мови Бурячок Н.В. з метою формування в молоді європейських цінностей, поглиблення знань про Європейський союз, ООН, ЮНЕСКО, популяризації вивчення Європейських мов і задля пропаганди принципів терпимості та виховання толерантної особистості.

На засіданні були присутні: голова ЦК Деркач Л.С, викладач англійської мови Стрельчук Л.І., викладач фізики Шленчак С.В. та студенти перших курсів. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли студенти 350 групи: Осядла Віта, Статко Катерина, Цасюк Вікторія, Петрова Наталія, Майданюк Людмила та студентка 318 групи Гасюк Ульяна.

Тематичні листівки та цитати, якими була прикрашена аудиторія, та смайлики зі словами-синонімами до слова толерантність, які роздали організатори усім присутнім з самого початку, налаштували аудиторію на позитив.

Бурячок Н.В. розповіла про передумови прийняття Декларації принципів толерантності та проголошення 16 листопада Міжнародним днем толерантності. Студенти зачитали статті декларації німецькою та українською мовами. Також було зроблено огляд подій та новин  висвітлених в Інтернеті та інших засобах масової інформації. На завершення заходу усім присутнім запропонували пройти тест «Чи толерантна Ви людина», а також продемонстрували цікавий відеоролик на цю тему.

Усі гості залишали аудиторію задоволеними та сповненими позитивних емоцій.  

Бурячок Н.В., викладач циклової комісії

 гуманітарних дисциплін


 

Толерантність — здатність і прагення до діалогу Толерантність — здатність і прагення до діалогу Толерантність — здатність і прагення до діалогу

 

Толерантність — здатність і прагення до діалогу Толерантність — здатність і прагення до діалогу Толерантність — здатність і прагення до діалогу

 

Толерантність — здатність і прагення до діалогу Толерантність — здатність і прагення до діалогу