Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2021 (4)
Квітень 2021 (9)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 02.03.2021

 

Перегляд порфоліо доступни за посиланням: Катернюк 

  • 02-03-2021, 12:09
  • 31
  • 0

Вода – головне джерело життя

Презентація


Вода – головне джерело життя

 

     02 березня на занятті з навчальної дисципліни «Навчальна практика соціокультурної діяльності» (викладач – Н.О. Яворницька) студенти спеціалізації «Духові інструменти» Володимир Роздайгори та Ростислав Лисий провели презентацію на тему «Вода – головне джерело життя». На заході були присутні викладачі комісії культурологічних дисциплін та студенти 313 групи.

   Під час презентації ведучі висвітлили питання про походження води, її значення в природі та житті людини, використовуючи відеоролик «Цікаві факти про воду» та тематичні фото-слайди.

 

 

Від навчального проєкту – до проєктної діяльності

Засідання школи педагогічної майстерності


Від навчального проєкту – до проєктної діяльності


02 березня 2021 року в рамках засідання школи педагогічної майстерності для викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін проведено професійний інтерактив «Від навчального проєкту – до проєктної діяльності: апробуємо, оптимізуємо, впроваджуємо зміст навчальної дисципліни «Проєктний менеджмент».

Презентацію навчальної дисципліни «Проєктний менеджмент – новий вектор розвитку культурно-мистецької галузі» представила Павлюк О. Я., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. Презентація розкрила зміст робочої програми, зокрема тематику практичних та індивідуальних занять, основні форми роботи зі студентами та комплекс методичного забезпечення дисципліни.